0

Szkoda mi tego gracza bo naprawdę ma duże umiejętności.

4

@cracker Przynajmniej masz szansę się poczuć jak piłkarz Ligi Mistrzów.

2

@mekston Mam nadzieję, że napisałeś to dla jaj.

0

Nie widziałem za co karny? Słuszny?

1

@PatrykBarca Kto jest daleko daleko w tyle? Real Madryt, który w ciągu ostatnich 10 lat wygrał 6 razy LM?

0

@Encore Tylko Messi potrafi się opanować a z Ronaldo wychodzi smoła.

0

@Safrani Chyba tylko według katolików. Nie był papieżem w takiej formie jaka rozwinęła się później.

1

@PatrychoO Ja słyszałem, że kalka pierwszej części, ale daje radę widowiskowo.

1

Może Kounde nie chciał być o 13:29 i czekał w samochodzie za długo. Tak poważnie to trochę mnie bawią te teksty dziennikarzy.

0

@Safrani No to co im mówią?

0

@Safrani Nie zrobił tego papież ale pierwsi chrześcijanie. Wtedy nie było takiej persony jak papież. Nie wiem skąd bierzesz informacje, ale to cesarz rzymski ustanowił niedzielę jako dzień odpoczynku bo wierzył tak jak mówisz w bóstwo słońca i zbiegło się to z takim samym dniem wśród chrześcijan.

0

@Safrani Nie wiesz co mu pastor powiedział. Niedziela została ustanowiona jako dzień Pański ze względu na zmartwychwstanie Jezusa w ten dzień. Nie ma tutaj żadnej filozofii. Wcześni chrześcijanie zaczęli odchodzić od judaizmu i nie mówię o pierwszych katolikach a chrześcijanach. Nie wiem co ty tak ciągle o tych katolikach. Dopiero później pojawił się katolicyzm i inne odłamy.

0

@feZ @marcinbarca1984 @Safrani @Culers może macie rację w aspekcie, że szabat może wypadać w sobotę, ale ten gościu mówi, że chce naśladować Jezusa więc nie jest Żydem więc zapewne wierzy w nowe przymierze gdzie Jezus sam mówi o tym, że jest on ustanowiony dla ludzi a nie ludzie dla szabatu. Sam Jezus pracował w szabat a i jego uczniowie również. Skoro ten piłkarz wierzy w Jezusa i chce go naśladować to powinien o tym wiedzieć a jak widać czyta bez zrozumienia i pomieszał mu się Stary Testament z Nowym. To Nowy Testament wyznacza standardy dla obecnych chrześcijan. Poza tym chrześcijanie zaczęli obchodzić niedzielę jako dzień odpoczynku/relacji z Panem po zmartwychwstaniu Jezusa. Traktowali niedzielę jako dzień Pański.

4

@MichuZ44 Przediez niedziela jest takim dniem. Druga sprawa, że gościu nie potrafi czytać Pisma Świętego ze zrozumieniem.

1

Wrócą w połowie kwietnia a Barca nie dostanie żadnej rekompensaty.

0

@MesQueUnClub_87 Jak niby Tyson miałby go zniszczyć jak ma 30 lat więcej?

2

@HarveySpecter To jest farsa dla pieniędzy i nic więcej. Nie zdziwię się jak nawet walka będzie ustawiona.

0

@Lucyfffer Ten Batman 2022 nie może w żadnym stopniu konkurować z Mrocznym Rycerzem czy Mroczny Rycerz Powstaje Nolana.

1

@Lucyfffer Nie wiem, ale na pewno powiem Ci jakiego nie brać. Nie bierz NordVPN. Ich aplikacja za granicą podziałała 3 dni na telefonie po czym przestała działać do końca wyjazdu. Pomimo instalowania i usuwania nie chciała się otwierać i nie mogłeś sobie przez to nawet włączyć tego VPN. Plus jest taki, że wziąłem ich próbną wersję za darmo i po spróbowaniu nie polecam.

1

@betonito Neymar jest najlepszym strzelcem kadry w historii. Zawsze na kadrze dawał z siebie wszystko. Rozumiem ekscytację Raphinhą, ale zejdźmy na ziemię.

0

Umniejszać trzeba, bo Barca została przekręcona i szczerze wątpię by Real Sociedad by to wygrał gdyby stracił pierwszy bramkę w 15 minucie.

2

Dużo szacunku do niego poszło do kosza w zeszłym sezonie. Gotował się jak czajnik zwłaszcza w finale Superpucharu i fatalny mecz z PSG. Jakieś przepychanki słowne z Gundoganem.

0

@Murazor Cubarsi przez rozcięcie a poza tym gra w pierwszym składzie La Roja już wkrótce to tylko formalność.

7

Chyba De La Fuente już nie jest zainteresowany Inigo Martinezem. Z jednej strony to dziwne bo obecnie to najlepszy hiszpański obrońca a z drugiej za 2 lata gdy będzie Mundial będzie miał 35 lat i może woli budować kadrę na przyszłość. Jednak za grę Inigo po prostu musi być powołany.

22

Lucas Beraldo wyżej wyceniony od Cubarsiego. Niezłe jaja.

0

@BORO_12 Mbappe ostatnie spektakularne zawody zagrał na Mundialu 2022. Po tym czasie zawodził PSG w kluczowych momentach LM oraz Francję na Euro. Obijanie bramkarzy z Ligue 1 to za mało by walczyć o miano najlepszego na świecie.

0

@BORO_12 W takim razie idealnie się wkomponowuje w środowisko zadufanych gwiazdeczek Realu. Jako kapitan tak robić to wstyd po całości.

31

Chciałbym go w Barcy bo nie mamy żadnych realnych alternatyw dla naszych skrzydeł.

0

@BORO_12 To brzmi tak absurdalnie, że aż muszę jego wypowiedź znaleźć? Skąd te informacje?

0

A Mbappe to dlaczego w kadrze nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?