Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro No czyli nie ma przesłanek, że wyjdzie na Getafe skoro to zapowiedział Flick xD Właśnie o tym na samym początku pisałeś, że nie zdziwi Cię jeśli wyjdzie na Getafe.
0
@cules100pro Nie ma przesłanek człowieku. Musiał Hansi Flick wyjść na konferencję i was wyjaśnić.
0
@Worny Byłby zaskakujący. To są całkowicie inne sytuacje. Martin w tym sezonie został pierwszym zmiennikiem Balde. Dominguez grał bo nie ma nikogo innego. Węgier obecnie jest 3 maksymalnie drugim wyborem po kontuzji Ter Stegena. Pena zagra i nie będzie sensacji. Sensacją by była gra Yaakobishviliego i będzie to zaskakujące.
1
@cules100pro Nie masz żadnych przesłanek.
0
@A4ron Nie no jak UEFA wypuściła taki komunikat to na pewno mają rację. Niech wyrysują linię i wtedy mogę im przyznawać rację. W komunikacie nie ma informacji o spalonym a to dość istotna kwestia.
0
@Objectivo Tutaj się z Tobą zgodzę, bo samemy to analizując tam decydowały centrymetry i perspektywa.
0
@takisobiektos Komitet sędziowski przeanalizował samą sytuację z ręką i wpadł na jakże cudowne wyjaśnienie, na które wpadłby każdy idiota. Niech przeanalizują czy był spalony i podadzą do informacji publicznej.
0
@Objectivo No ja tutaj widzę spalonego nieznacznego. Błędy zostały popełnione w tym meczu, ale brak karnego tym błędem nie był. Najbardziej rażące to brak kartek dla Kroosa aż do końcówki meczu, brak rozwiania wątpliwości co do karnego Hiszpanów oraz sztuczne przedłużanie meczu by Niemcy mogli strzelić bramkę.
0
@Objectivo To nie są Stany Zjednoczone, że sędzia oznajmia kibicom decyzję. Poza tym jak kolega wyżej mówił, Kroos po 10 minutach powinien opuścić boisko a on grał i faulował bez przerwy.
0
@Pawlak1992 Navas dobrze grał ostatnio 3 lata temu przed przyjściem Donnarummy do PSG. Potem tylko ławka i epizod w Nottingham. Niech gra Pena do stycznia i pokaże do tego czasu co potrafi lub nie potrafi. Chyba, że już wcześniej pokaże, że nic nie potrafi to można się zastanowić nad bramkarzem Las Palmas Vallesem.
10
@A4ron
Co ty typie gadasz, w tej samej akcji był spalony reprezentanta Niemiec, jakby te wszystkie portale były obiektywne to by to ujęły w swojej jakże „mądrej” analizie. Naprawdę kibicem można sterować jak głupkiem. Karny się należał, ale wcześniej był spalony więc słusznie nie został odgwizdany i zapewne gdyby podyktowano to VAR by sprawdził całą akcję. Kto wie czy tego nie zrobił i nawet nie musieli wzywać sędziego do monitora.
0
@PatrykBarca Nie porównuje się Formuły 1 z gokartem jak to jeden mało sympatyczny Francuz mówił.
0
@Eto'o9 R10 Ter Stegen od 2 lat cieniem a jeszcze rok temu był wybrany piłkarzem sezonu La Liga XD Co ty chłopie piszesz
0
@kamiVeB Skąd masz takie informacje?
11
@PatrykBarca To pytanie to brak szacunku do Mbappe bo ma on jednak 6 bramek.
2
Lewy niech uruchomi kontakty i sprowadzi Szczęsnego z emerytury.
0
@krol211 Musi Martin zrobić jakiegoś mocnego babola żeby Fort zaczął grać w takim razie. My też nie widzimy ich na co dzień w treningu i nie wiemy kto lepiej na nich wypada.
0
@krol211 Po prostu nie ma wyboru i musi grać przeciętniakiem.
0
Zobaczymy co będzie z jego kostką. Neymar Jr również w jego wieku zaczął się sypać w PSG i już tego się nie dało potem zatrzymać.
0
@Kgorecki2500 Tak szczerze McDonalds nadal ma dobre ceny, zwłaszcza jeśli używasz kuponów z aplikacji i zbierasz te ich punkty.
1
@AlphaNumeric Przestańcie się przypierdzielać o prawidłowo odgwizdanego karnego. Real ma dużo za uszami, ale wy przypierdzielając się o takie coś tylko się ośmieszacie. Lepiej się pochylić nad innymi sytuacjami, jak np słowa Bellinghama.
2
@Fake69 Pau Victor? Przecież on w 6 spotkaniach zagrał ochłapy i oczekujesz, że nagle wybiegnie w pierwszej jedenastce? Byłbym mocno zdziwiony.
0
@BorzyKrzys Widzę, że Nysa się przewinęła.
0
@Stasik91 Masz coś takiego jak strumyk i pomoże ci na 1 mecz. Nie musisz żebrać od ludzi z Internetu.
0
@Lionel_Messi10 Wolę klasykę europejską.
1
@Lionel_Messi10 Stany to niech się nauczą footballu a nie się bawią w soccer. Najbardziej mnie śmieszą przymusowe zejścia zawodników gdy leżą powyżej 15 sekund na murawie, potem wchodzi po 2 minutach.
0
Myślicie, że Aston Villa coś wsadzi jeszcze?
7
Niech odpowie na boisku dobrą grą. On jest kapitanem do cholery a nie potrafi chociaż po meczu przeprosić kibiców. Ja wiem, że to Eric dostał czerwoną kartkę między innymi przez to, że zachował się jak błazen wychodząc do podania by się momentalnie cofnąć, ale Ter Stegen również za to odpowiada. To był błąd dwójki graczy i należy przeprosić oraz pokazać się lepiej w następnym meczu.
1
@misterio Sam siebie człowieku wyjaśniasz. Mówisz o 3 najwybitniejszych pomocnikach w historii naszego klubu, do tego tam był Messi i wielu innych koksów.
0
@Gaz Co miał robić Pedri jak gramy w 10 na 11 a nasz bramkarz podaje do przeciwników?