0

Myślicie, że City da dziś radę chociaż nie przegrać z Chelsea? Nie wiem czy cash-out robić.

0

Każda akcja Valencii to potencjalne zagrożenie. To tylko pokazuje w jakiej dupie jesteśmy. Hansi ogarnij to.

0

Dziady grają jak dziady. Co za paździerz.

0

Czyli Pau Victor za świetny presezon w nagrodę ląduje na ławce kosztem Torresa, który dołączył po presezonie w USA i nic pokazał. Trochę dziwne, ale zrozumiałe. Mam nadzieję, że damy radę.

2

@Szaman Pewnie w Pub Sportowy Wembley.

0

@Faro Przecież widać, że ma braki techniczne, proste piłki mu odskakują.

1

@Kengo O Panie Marvel już 5 lat przegrywa? Rozumiem wtedy byli ostatni Avengers, ale jeszcze w 2021 wyszedł Spider-Man czy nawet niezłe seriale jak Loki, WandaVision czy Hawkeye. Ja dałem osobiście sobie spokój z Marcelem po seansie kinowym nowego Doktora Strange’a, było to ogromne rozczarowanie dla wielkiego wówczas fana Marvela. Jak widać nie żałuję tej decyzji bo potem to była mogiła. Jeszcze nie oglądałem Deadpool & Wolverine, ale widziałem dużo spoilerów i mi się wszystkie podobały. Tak jak mówisz wraca RDJ, jest Deadpool, zobaczymy co wykombinują z nową Fantastyczną Czwórką i X-Men. Jeśli im się uda to jest szansa na ożywienie marki.

0

@BTW Nie laluś tylko trzeba mieć trochę klasy i opanowania nad emocjami. Feio to dzikus, chociaż po tym geście jak dziennikarz nazwał go bachorem to też przegięcie pały, bo on dziennikarza nie wyzywał. Abstrakcja by w ogóle dziennikarz opinie takie sobie wydawał podczas konferencji.

0

@kondzix2115 Nikt nie wymaga od Pedriego by był fizycznie jak Bellingham, bo ma inną budowę ciała i tego nie zmieni, ale jak patrzysz na niego to widzisz, że z takim wątłym ciałem może się w każdej chwili połamać.

1

@kondzix2115 Idealny pomocnik na obecne czasy. Świetny technicznie i silny. Do tego potrafi strzelać bramki. Zdecydowanie jeden z najlepszych graczy świata. Liczyłem, że Pedri do tego czasu już też będzie jednym z najlepszych graczy świata, ale kontuzje go hamują a do tego to po prostu chucherko i to nie pomaga.

0

@adi7adi8 Mają lepszy skład na ławce.

0

Co to za gówniany skład ustalił Enrique? Chce kupon mi spieprzyć.

0

@mekston Po Ronaldo na szczyt możliwości wzbił się Benzema, dodatkowo pole do rozwoju dostali Vinicius i Rodrygo. Ronaldo w Juventusie nic konkretnego nie zwojował, zwłaszcza w Lidze Mistrzów gdzie miał im najbardziej pomóc. O Manchesterze United już nawet nie trzeba mówić, bo tam było bardzo źle.

1

Dobrze, że widzi problem z odległością między bramkarzem a linią obrony. Mam nadzieję, że nie tylko to widzi, ale też wie jak na to zaradzić. Nie mówię o stawianiu autobusu czy defensywnej grze, bo tak każdy głupi ten problem jest w stanie rozwiązać.

14

@Derean Ronaldo został przez Real sprzedany w idealnym momencie.

1

@emjot "zawsze się udaje" jakoś sobie dopisałeś

0

@emjot Ten płacz o rejestracje to śmieszna sprawa, bo ostatecznie zawsze się udaje. Dlaczego Barca miałaby nie brać Cancelo skoro ma być tylko wypożyczony? Fort i Valle to nie ten poziom.

0

@SeWo77 To niech na pewnym poziomie grają lepsi od niego. Od tego jest trener by zdecydować kto ma grać.

4

@SeWo77 Myślisz, że Alex Valle czy Hector Fort są od niego lepsi?

8

Jeśli to kolejne wypożyczenie bez obowiązku kupna, to trzeba z tego korzystać. Końcówka sezonu w jego wykonaniu fatalna, ale nikt inny nie mógł grać. Kounde i Balde niech pokażą, że są lepsi to oni będą grać. Cancelo dużo dobrego daje zwłaszcza w ofensywie.

0

@novy1899 Ale będzie.

1

@Michael24 Peak kibicowski już jest zdecydowanie za nami i nie sądzę by się powtórzył. Peak Barcelony był za Pepa, a i jeszcze można go rozciągnąć do czasu gdy grał Leo Messi. Wybitnych graczy, którzy grali ze sobą w jednym czasie możemy już nie doświadczyć. Wymieniać ich nie trzeba, bo każdy wie jakie to postaci.

2

Jeśli postawi na doświadczenie, to zapewne może ustawić drużynę w pomocy następująco Christensen, Gundogan a przed nimi Raphinha. Z przodu wtedy Lewy, Pau Victor i Yamal. Mamy problem z pierwszą kolejką, bo albo gracze są niezarejestrowani jak Olmo, albo mają kontuzje, albo dopiero co wrócili do treningów z drużyną.

0

@Rust_Cohle W punkt.

1

@kuz Olmo był zbędny. Mogli dopinać umowy i brać tylko niezbędnych graczy. Na pozycję ofensywnego pomocnika jest kilku graczy, a na defensywnego pomocnika nie ma nikogo.

0

@Messibestplayerintheworld No to kto zagra na lewym skrzydle? Raphinha będzie grał cały czas?

0

Nico Williams z miejsca robi różnicę. Czy taką różnicę zrobi Olmo na lewym skrzydle? Śmiem wątpić.

0

@KacperVEB Grupki na Facebooku to są niezłe jaja. Tam się udzielają ludzie z mózgiem wielkości fistaszka.

1

@Derean Barca się upodli dla amerykańskich dolarów.

3

@Lionel_Messi10 Szkoda zwłaszcza biorąc pod uwagę, że rok później i tak odszedł ale do beznadziejnego PSG. Oglądać Messiego w Premier League u boku Pepa byłoby czymś zachwycającym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?