0

@kanver_ Masz rację.

1

Myślę, że Barca mogła go mieć, ale nie była w stanie mu zapewnić rejestracji więc bezpieczne było zostać rok dłużej w Bilbao. Za rok Barca znów może się zgłosić. Po wypowiedziach widać, że jednak trochę chciałby być u nas w mocniejszym klubie.

0

@AlwaysBlaugrana Już w poprzednim sezonie z buta wszedł i podczas marazmu drużyny potrafił nadal tworzyć zagrożenie.

0

@revolution33 Tylko nie rozumiem dlaczego krytykujesz skoro robi to co do niego należy.

8

@revolution33 Podwójny magister strzelił 2 bramki z dwóch Valencii oraz bramkę za 3 punkty Bilbao. W 4 meczach już zagwarantował 5 punktów dla nas. Niezły wyczyn.

0

@regatta52 Czemu mieliby cokolwiek przedłużać? Przecież ma jeszcze na 2 sezony.

0

Ktoś wie gdzie mogę wykupić dostęp do tylko dzisiejszego meczu? Dodam, że będę oglądał na telefonie za granicą, ale mam VPN na Polskę.

1

@Arden Najlepszy sezon w karierze zagrał 22/23.

0

@Ojciec5tkidzieci A zaznaczyłeś opcję zapisz moje dane przy poprzedniej odprawie? Może stąd brak konieczności?

0

@Kamiloza91 Już na Flashscore możesz wszystko zobaczyć.

0

Może ktoś był na Cyprze i poleca co zobaczyć?

0

Czemu Moraty nie ma?

0

@Faro Dla Flicka to też jest problematyczne, musi wygrywać i dawać odpoczynek graczom a nawet nie ma głębi składu przez kontuzje.

1

Myślicie, że kto obecnie zastąpi Bernala w pomocy? Wydaje się, że jedyna opcja to Casado. Fermin to bardziej ofensywny zawodnik. Niestety cała reszta potencjalnych następców ma kontuzje.

0

@Lukiss Nie jest problem zastąpić Yamala bo może zagrać na jego stronie Raphinha. Problem się robi z lewą stroną gdy tam zabraknie Raphinhi. Ferran Torres to niestety dramat i myślę, że można już tam Fermina spróbować kosztem „Rekinka”.

0

@Faro Właśnie posadził na ławce Balde żeby dbać o jego zdrowie pomimo tego, że jego zmiennik jest dużo gorszy. Myślę, że dba o zdrowie swoich graczy.

0

@RivaldoVitorBorba Jaki to telefon z ciekawości?

10

U szczytu kariery to on nie jest, ale właśnie zagrał fenomenalny turniej Copa America. Lepszy był chyba tylko Mundial 2014 w jego wykonaniu.

1

Właśnie zagrał świetny sezon w Gironie. Widać, że tam pasuje a Barca go odda za 15 milionów bo każdy nas może teraz robić jak chce wiedząc, że jesteśmy pod ścianą. Zapowiada się, że zostanie Cubarsi, Martinez i nawet Kounde pewnie będzie wykorzystywany na ŚO. Barca Atletic znów musi dostarczyć jakiegoś obrońcę.

1

@Jakchcesz Jak to? Przecież wszystkie transfery Laporty to miał być dramat. Tak na serio to właśnie Kounde, Christensen, Lewandowski i Raphinha to gracze bardzo dobrzy i mocno sie przyczynili, że Barca wróciła na tron w lidze. Po 2 latach nadal każdy z nich ma ważne role w drużynie.

10

Rozumiem nagonkę na Deco. Ale to, że Elon Musk wyzyskuje normalnych pracowników jest chore i nie powinno się szczycić tym, że ktoś by w firmie Muska nie wytrzymał, bo to po prostu patologia.

1

@Faro Aż sobie przeanalizowałem straty w ostatnich 15 minutach tego meczu i ich nie było. Więc nie wiem skąd te doniesienia, że mówił o naszych. To Real Madryt w tym meczu tracił piłki.

1

@D10SLEO Chiesa raz zerwał więzadło. Nie grał przez 1.5 sezonu i ludzie już mu wróżą koniec kariery XD Poprzedni sezon był cały zdrowy. Zamiast powielać zapraszam do zapoznania się z historią poszczególnych zawodników. Ja tylko przypomnę, że Florian Wirtz też miał zerwane więzadło i nikt o nim nie mówi szklanka.

0

@HORUS Nie trzeba nic wyjaśniać, każdy wie, że chodzi pensję i zmieszczenie się w limitach La Liga.

0

Jak Roque nie wywalczy sobie tam pierwszej jedenastki to już jego koniec na pewnym poziomie.

0

Jakiś pomocnik musiał odejść po transferze kolejnego. Nie mam nic przeciwko temu, że Gundogan odszedł bo już obstawiam, że najlepsze granie ma za sobą i wieku nie oszuka, ale mam problem z tym, że kupiono pomocnika ofensywnego podczas gdy my mamy braki na pozycji defensywnego pomocnika i nawet nie postaraliśmy się o Zubimendiego czy Merino.

0

Jaki Leao? Po co wy wypuszczacie w ogóle informacje o Leao? Przecież to abstrakcja.

3

@MesQueUnClub_87 Ja z kolei zaczynałem swoją przygodę z Mafią od 2 części i od razu pokochałem. Po latach zagrałem w remake 1 części i jeśli chodzi o historię oraz warstwę wizualną gry jest fenomenalnie to jeśli chodzi o takie małe rzeczy jakie miała Mafia II to trochę mi brakuje. Wchodzenie do różnych pubów, zabawa samochodem u mechaników, tankowanie, posiadanie domów/mieszkań, kupowanie ciuchów, kupowanie broni, napady na stację benzynową czy bar. Takie małe rzeczy ale robią też robotę i wcale nie zaburzały liniowości w 2 części. Mafia I pod tym względem była dla mnie zbyt uboga bo praktyczne nie było tam niczego poza klepaniem misji za misją.

0

@Bartek22 Frenkie to nie jest pasożyt. Dostał pensję jaką dostał, decyzją zarządu postanowiono odłożyć płatności a do tego gdy jest zdrowy to gra regularnie więc też nie ma powodu dla niego by odchodził skoro gra.

0

8 meczów z 8 różnymi zespołami. Może być ciekawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?