Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@TheNekro94 Najgorzej być skrajnym prawicowcem albo lewicowcem.
0
@homeins O Ferminie nikt nie słyszał do tournee w USA.
2
@KamQiX Obecnie nie widzę na rynku bramkarza, który byłby w stanie zastąpić Ter Stegena gdyby ten miał nagle odejść. Wszyscy lepsi bramkarze są w podobnym wieku co Ter Stegen.
0
@KamQiX Courtois gorzej gra nogami, ale jest lepszym bramkarzem, a zwłaszcza w wielkich meczach. Zmienię zdanie jeśli Ter Stegen zagra taki sezon jak 22/23, wtedy faktycznie był najlepszy na świecie.
0
@AndresCuccittini Zakłady bukmacherskie, ale to inwestycja a nie pożeracz ;))) Poza tym to jedzenie na mieście albo na dowóz, to potrafi zeżreć dużo kasy. Produkty kosmetyczne wysokiej jakości również zabierają kasę. W ogóle to oddawaj awatara.
4
@Kgorecki2500 Kwestia indywidualna komu co się bardziej podoba.
1
@Kidd Obecnie idiota zarządza tym klubem.
6
Żadna to nowość xd Mam nadzieję, że Ter Stegen zaprezentuje formę jak w sezonie mistrzowskim Xaviego. To był szczyt możliwości, był najlepszym bramkarzem świata. Bez wylewów Ter Stegen i z pełną koncentracją to będzie znów jego wielki sezon. W presezonie słabo się zaprezentował.
0
@Beztroskii MATS - Kounde - Christensen - Martinez - Balde - Bernal - Casado - Gundogan - Yamal - Lewandowski - Pau Victor
0
@Messibestplayerintheworld Tak się zachwycili grą La Roja na Euro, że chcą odwzorować ją w Barcelonie. Yamal - Olmo - Williams w ofensywie. Robercik jednak to nie Morata, on musi strzelać gole kosztem lepiej ustawionego kolegi.
0
@Faro Tego nie wiesz. Fermin Lopez wyglądał u Xaviego dobrze, tak jak zresztą wielu innych piłkarzy. Nie będę demonizował Xaviego, bo nie był tak zły jak się ludziom wydaje.
27
Na Casado trzeba było już stawiać w poprzednim sezonie zamiast tego cieniasa Romeu. Xavi zwątpił w Romeu po kilku miesiącach a mimo to potem dawał mu minuty wiedząc, że się nie nadaje. Te minuty mógł wykorzystać Casado.
0
@kiper09 Stwórzmy organizm jeden, który idzie w tą samą stronę.
1
@kuz Pewnie, że tak. Dlatego mogą do końca okienka transferowego ględzić o jego transferze. Zakładam, że Nico nie będzie się tak wygłupiał jak Griezmann i nie będzie wypuszczał filmiku „La Decision” tylko po prostu będzie trenował i grał jak NORMALNY zawodnik. Nikomu nic nigdy nie obiecywał ani się w żaden sposób nie wypowiadał, więc nikt nie ma prawa mieć jakiegoś żalu do niego. Jedyny żal może być do Laporty, bo to on się o Nico Williamsie wypowiadał.
1
@escarabajo Widzę, że Joao Felix gra.
7
Pau Victor zasłużył na realną szansę tym presezonem.
0
Załóżmy, że jednak w tym okienku przychodzi Nico Williams. Co my wtedy zrobimy z tak dużą ilością pomocników w kadrze? Wtedy są Pedri, Gavi, Olmo, Gundogan, De Jong, Fermin, Casado, Torre i Bernal. 9 zawodników na 3 pozycje. Załóżmy, że Torre jest wypożyczony a Bernal gra w Barcy Atletic to nadal za dużo by każdy był zadowolony z minut.
0
@BorzyKrzys Jak ci schlebia taka opinia to proszę bardzo.
1
@BorzyKrzys Naczelny spermiarz La Rambli.
0
@Majowy_ Pedri jest świetny, ale teraz musi się wznieść na wyżyny jeśli chce grać w pierwszej jedenastce. Rywalizacja w pomocy jest ogromna i każdy zawodnik ma swoje atuty. Mam nadzieję, że każdy da z siebie maksa.
0
@Faro Twoje rozumowanie to poziom Crazy Frog.
0
@Faro Valle to co najwyżej poziom Minguezy.
1
@MOLESTA Akurat Olmo ma sporo wspólnego z Coutinho.
0
@VeB 1899 Po 4 meczach by siedział już w szpitalu.
1
@ShawnC Schodzą na psy i wrzucają milion podobnych newsów tylko inaczej napisanych. Wiem, bo ostatnio sobie zrobiłem 2 dni czytania każdego newsa od deski do deski. Aktualizacje to nie jest taka zła rzecz chyba, że dają pocięty wywiad po meczu by po kilku godzinach wrzucić całość.
0
Rozumiałem niechęć redakcji do transferu Olmo i artykuły to podkreślające, ale teraz gdy już został naszym zawodnikiem powinno się go wspierać i kibicować a nie napędzać spiralę szydery po setny wrzucając te same artykuły.
0
Powiedzcie jaką teraz wziąć ofertę by mieć dostęp do Ligi Mistrzów i wszystkich meczów Barcy? Canal Plus Online coś ciekawego oferuje już?
0
@Michal_1916 Co dla ciebie znaczy oficjalnie?
0
@PatrykBarca Przecież Alvarez ma doświadczenie z gry w takim systemie przed ofensywnym pomocnikiem z grania przed Messim w kadrze.
0
@alianta2 Xavi był szczuty i to nikomu nie przeszkadzało.