0

@BorzyKrzys Pewnie, że to Puchar Myszki Miki.

0

Co to jest ten Memoriał Wagnera? Jakie Micky Mouse trophy?

1

@DonCarletto Otóż to. Dopóki zwycięstwo nie jest wypaczone błędami sędziowskimi, to nie ma powodu by kwestionować zwycięzcę.

2

@Kgorecki2500 Jednak inaczej wygląda Mundial i Copa America. Rozumiem jego punkt widzenia.

0

@mientusek1407 Mówisz jakby 20 g 20 asyst to były słabe staty xd

0

@Lucyfffer CV to ma wyborne.

0

@Lucyfffer Dlatego gra w Atletico i idzie do Milanu a nie jest starterem Realu Madryt, Barcelony czy Bayernu Monachium. Nadal Milan i Atletico to jednak są mocne kluby. Grał również w Chelsea i Realu jako rezerwowy. Dawał radę. W Juve nawet wyrzucił Real z LM. Ja uważam go za dobrego gracza.

41

@DLFCB On współczuje Yamalowi xDDD

1

@Montjuic Wystarczyło się nie sfrajerzyć, bo Messi zrobił całą robotę w każdej rundzie. Rok wcześniej frajerstwo z Romą. Te dwie porażki za Valverde to dla mnie dramat. Mieliśmy mocny skład z Messim w sile wieku i odpadliśmy w taki sposób. Tylko porażka z Bayernem to przebija.

0

@Lucyfffer To już będzie 17 latek.

6

@Lucyfffer Przecież właśnie rozegrał sezon w Atletico z 21 golami i 5 asystami. W kadrze Hiszpanii jest 4 najlepszym strzelcem w historii, w karierze klubowej strzelił 216 bramek i ma 82 asysty. Udział przy 300 golach. Jak można mówić o nim, że nie nadaje się do mocnych ekip?

25

@TheNekro94 Frajerska porażka trenera i piłkarzy. Messi zrobił co trzeba w tym dwumeczu.

0

@DragonxNF Nie czytam, ale słyszałam o Kindle z Amazona.

0

@draxidox Hiszpania lepsza. Chociaż powiem, że finał Mundialu 2022 do 80 minuty to była maestria w wykonaniu Argentyny.

2

@Faro Musi koniecznie przyjść do Barcy. Pytanie jak będzie z Raphinhą. Chciałbym by został, bo może napierać na Yamala i Nico i wytworzy się rywalizacja. Torres to popierdółka niestety.

1

@Encore Messi widzi, że to go kosztuje już za dużo wysiłku. Jednak szkoda, że nie zagra (być może) na jeszcze jednym Mundialu. Z drugiej strony Ronaldo się upokarza na kolejnym wielkim turnieju i ani myśli ustąpić miejsca lepszym.

6

@A4ron Z drugiej strony Hiszpania Luisa Enrique na poprzednim Euro również grała najlepszy futbol. W półfinale z Włochami byli lepsi, ale zabrakło im skuteczności. W pewnym momencie decydują detale na boisku.

0

@NorbiTBOB Myślę, że wtedy TOP 10 spokojnie zgarnie. TOP 3 raczej nie.

0

@Herato Ja nie jestem fanem meczu o 3 miejsce w ogóle. Na Mundialu jeszcze w miarę rozumiem, ale na Copa i Euro brak tego by mi nie przeszkadzał.

0

@Michael24 Buc.

0

@mkord Jesteś ignorantem.

0

@Encore Dembele jak dla mnie to najlepszy drybler w Europie.

0

@pep71 Z drugiej strony Cubarsi nie grał za dobrze w sparingach przed Euro i końcówka sezonu gdy już było po ptakach też obniżył loty. Mimo wszystko nie ma co płakać bo cała kariera przed nim, chociaż może by medal za Euro odpaść i jest to już strata nawet jeśli byłby tylko rezerwowym.

0

@pep71 Akurat Nacho gra nieźle na tym Euro. Ja się dziwię, że zabrany został Vivian zamiast Cubarsiego. Z drugiej strony zagra sobie na IO, Fermin jednak również pomimo tego, że jest na Euro.

3

@Eric_Abidal_22 Znajdzie się w TOP 30 bez problemów. Jeśli Hiszpania wygra Euro to nawet zaryzykuję, że może być blisko TOP 10.

0

@Albatros Nuno Mendes właśnie zagrał 3 sezon w PSG... Gvardiol zagrał świetny sezon na LO w City. Tak, poziom Theo nie jest tak mocno większy od tej dwójki.

1

@Rust_Cohle Firmino nadal u Saudów gra?

1

@Murazor Oglądalność tamtej ligi jest na bardzo niskim poziomie. Trybuny świecą pustkami, ale piłkarzy to nie interesuje dopóki wielka kasa się zgadza. Zgadzam się jednak, powinno się w ogóle nie zwracać uwagi na tamtą ligę by Saudowie przestali pompować kasę widząc, że to nie ma przełożenia na zainteresowanie.

6

@Comentateiro Arabia Saudyjska tylko na to czeka. Piłkarze masowo będą tam wyjeżdżać.

0

@Albatros Raczej zbliżony poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?