0

@Stinger_ Na pole position nadal Vinicius, do tego on też gra na turnieju i właśnie strzelił 2 bramki. Sukces Anglików mógłby dać ZP Bellinghamowi, Niemców Kroosowi. Mbappe nadal ma szansę. Nikogo więcej niż widzę wśród kandydatów poza tą czwórką.

2

@Stinger_ Jaka Złota Piłka dla Lautaro XD Co najwyżej w ten sposób sobie miejsce w TOP 10 zagwarantuje.

10

Ja tam będę go dobrze wspominał. Jak grał to dlatego, że był lepszy niż takie wynalazki jak Andre Gomes, Aleix Vidal, Denis Suarez czy Nelson Semedo.

8

@okiemtypera_lucaxx95 Chyba komuś kupon nie wchodzi.

0

Anglia. Łatwa drabinka a w finale prześlizgną się.

0

@Essos Niestety zasłużył, ale głupkiem jest nadal.

0

@Faro U Ciebie to na pewno niechęć robi swoje. Nie ma lepszego brazylijskiego piłkarza na ten czas.

1

@beter2 A czego się spodziewałeś po zerwaniu więzadła krzyżowego?

0

@vangoor 6 milionów to naiwność? To jest niższa cena niż ona ma rynkową.

32

Jak Barca weźmie Olmo za kwotę Nico Williamsa to można śmiało stwierdzić, że Deco działa na szkodę klubu.

8

@SawneyBean Ty musisz być nieźle ograniczony umysłowo.

0

@D10SLEO Roque to drewniak.

6

@8stoichkov8 Jak dla mnie to poziom jest taki, że trzeba po telefon sięgać w trakcie meczu i zajmować się czymś innym jak się widzi tyle niedokładności i kunktatorstwa na murawie.

0

@ObiektywnyKibic121 Nikt nie mówi, że Lewandowski gra zarąbiście. Raczej, że nie gra tak źle jak wy go opisujecie.

1

@mrboom Nie da się. Chyba, że to gra Barcelona, kadra Polski czy jakiś topowy mecz playoff Ligi Mistrzów. Jeśli to nie są drużyny, z którymi mocno sympatyzuję to nie będę w 100 % zaangażowany.

1

@MesQueUnClub96 Teraz poziom jest irytujący. Zwłaszcza to widać na tym Euro. Wielkie kadry mają problem by płynnie grać piłką. Co chwilę proste błędy, zero magii. Futbol zszedł na psy.

0

@PatrykBarca Bigos z dziczyzną ostatnio jadłem i nie pamiętam czy kiedyś coś równie dobrego zjadłem.

0

Jak myślicie Kolumbia nie przegra z Paragwajem w nocy? Nie wiem czy cash out robić. Wystarczy mi by nie przegrali.

0

Oddamy go jak frajerzy za 6 milionów?

0

@Rust_Cohle Dopiero później Musiala go faulował a nie dotknął.

2

@Lionel_Messi10 Po tym czasie wygrał wszystko z kadrą, ale z Barcą nie był w stanie wygrać Ligi Mistrzów już ani razu. Fatalnie tym zarządziliśmy mając najlepszego gracza w historii.

0

@xavi890 Tak uważasz, ale Kimmich jest Realowi po prostu zbędny.

0

@Gibbon_FCB Po co Realowi Kimmich zacznijmy od tego. Na PO mają Carvajala a na ŚP się cofnie Bellingham po przyjściu Mbappe.

0

Niech Lamine Yamal to przejmie. Jeśli ma to dać dodatkową kasę do klubu to tak trzeba. Lamine staje się coraz bardziej medialnym zawodnikiem.

1

@Popitek12 Z Niemiec.

0

@mekston Dlaczego?

2

Jestem rozczarowany wynikami ankiety. To jest po prostu transfer bez sensu.

0

Co powiedzielibyście osobie wypalonej pracą w korpo? Jak zmienić ścieżkę zawodową?

2

@Popitek12 Kto by się interesował turniejem, który jest grany w środku nocy.

0

@Fenelon Lepiej wyrzucić pieniądze do kosza niż wydawać na Bakayoko. Wyjdzie taniej bo zaoszczędzimy na pensji a i efekt na boisku będzie lepszy bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?