Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Na pole position nadal Vinicius, do tego on też gra na turnieju i właśnie strzelił 2 bramki. Sukces Anglików mógłby dać ZP Bellinghamowi, Niemców Kroosowi. Mbappe nadal ma szansę. Nikogo więcej niż widzę wśród kandydatów poza tą czwórką.
2
@Stinger_ Jaka Złota Piłka dla Lautaro XD Co najwyżej w ten sposób sobie miejsce w TOP 10 zagwarantuje.
10
Ja tam będę go dobrze wspominał. Jak grał to dlatego, że był lepszy niż takie wynalazki jak Andre Gomes, Aleix Vidal, Denis Suarez czy Nelson Semedo.
8
@okiemtypera_lucaxx95 Chyba komuś kupon nie wchodzi.
0
Anglia. Łatwa drabinka a w finale prześlizgną się.
0
@Essos Niestety zasłużył, ale głupkiem jest nadal.
0
@Faro U Ciebie to na pewno niechęć robi swoje. Nie ma lepszego brazylijskiego piłkarza na ten czas.
1
@beter2 A czego się spodziewałeś po zerwaniu więzadła krzyżowego?
0
@vangoor 6 milionów to naiwność? To jest niższa cena niż ona ma rynkową.
32
Jak Barca weźmie Olmo za kwotę Nico Williamsa to można śmiało stwierdzić, że Deco działa na szkodę klubu.
8
@SawneyBean Ty musisz być nieźle ograniczony umysłowo.
0
@D10SLEO Roque to drewniak.
6
@8stoichkov8 Jak dla mnie to poziom jest taki, że trzeba po telefon sięgać w trakcie meczu i zajmować się czymś innym jak się widzi tyle niedokładności i kunktatorstwa na murawie.
0
@ObiektywnyKibic121 Nikt nie mówi, że Lewandowski gra zarąbiście. Raczej, że nie gra tak źle jak wy go opisujecie.
1
@mrboom Nie da się. Chyba, że to gra Barcelona, kadra Polski czy jakiś topowy mecz playoff Ligi Mistrzów. Jeśli to nie są drużyny, z którymi mocno sympatyzuję to nie będę w 100 % zaangażowany.
1
@MesQueUnClub96 Teraz poziom jest irytujący. Zwłaszcza to widać na tym Euro. Wielkie kadry mają problem by płynnie grać piłką. Co chwilę proste błędy, zero magii. Futbol zszedł na psy.
0
@PatrykBarca Bigos z dziczyzną ostatnio jadłem i nie pamiętam czy kiedyś coś równie dobrego zjadłem.
0
Jak myślicie Kolumbia nie przegra z Paragwajem w nocy? Nie wiem czy cash out robić. Wystarczy mi by nie przegrali.
0
Oddamy go jak frajerzy za 6 milionów?
0
@Rust_Cohle Dopiero później Musiala go faulował a nie dotknął.
2
@Lionel_Messi10 Po tym czasie wygrał wszystko z kadrą, ale z Barcą nie był w stanie wygrać Ligi Mistrzów już ani razu. Fatalnie tym zarządziliśmy mając najlepszego gracza w historii.
0
@xavi890 Tak uważasz, ale Kimmich jest Realowi po prostu zbędny.
0
@Gibbon_FCB Po co Realowi Kimmich zacznijmy od tego. Na PO mają Carvajala a na ŚP się cofnie Bellingham po przyjściu Mbappe.
0
Niech Lamine Yamal to przejmie. Jeśli ma to dać dodatkową kasę do klubu to tak trzeba. Lamine staje się coraz bardziej medialnym zawodnikiem.
1
@Popitek12 Z Niemiec.
0
@mekston Dlaczego?
2
Jestem rozczarowany wynikami ankiety. To jest po prostu transfer bez sensu.
0
Co powiedzielibyście osobie wypalonej pracą w korpo? Jak zmienić ścieżkę zawodową?
2
@Popitek12 Kto by się interesował turniejem, który jest grany w środku nocy.
0
@Fenelon Lepiej wyrzucić pieniądze do kosza niż wydawać na Bakayoko. Wyjdzie taniej bo zaoszczędzimy na pensji a i efekt na boisku będzie lepszy bez niego.