3

@vangoor Jest Balde na LO a Lewy zmienników ma aż trzech.

0

@Coutinho007 To już robota Denzela, że stawiał na Alonso kosztem Alby i Balde, jednak w pewnych meczach był do tego zmuszony przez masę kontuzji i Alonso musiał nawet grać na ŚO.

0

@betonito Mbappe będzie miał większą karierę niż Neymar. Neymar 4 udane lata w Barcy, potem kontuzja za kontuzją w PSG. Mbappe już jest mistrzem i wicemistrzem świata a ma potencjał by również być najlepszym strzelcem w historii Mundiali. Ma 26 lat w tym roku to tylko rok więcej niż Neymar gdy odchodził z Barcy. Różnica taka, że Mbappe odchodzi teraz do lepszej ekipy a Neymar odchodząc z Barcy pogrzebał się. Neymar w swoim peaku faktycznie był wspaniały, ale co z tego skoro co chwilę miał kontuzje i odszedł do mało znaczącej ligi. Z kadrą tak naprawdę niz znaczącego nie wygrał, chociaż nie uważam, że to akurat jego wina.

0

@Coutinho007 Romeu był którymś z kolei wyborem. Alonso czemu tutaj się znalazł też nie wiadomo, ale to są niskobudżetowe uzupełnienia składu nie wpływające za bardzo na kondycję finansową klubu.

0

@Coutinho007 Jak donoszą media Xavi chciał Dovbyka, a ty biedny w to wierzysz, bo to atakuje Xaviego. Jakby Xavi chciał Lautaro Martineza to byś nie wierzył bo to zbyt dobry zawodnik. Wierzysz w to co chcesz wierzyć a media gówno newsami właśnie takich jak ty podjudzają.

2

@Reviven Wyceniali go na 60 baniek bo bardzo dobrze grał.

7

To są zwykłe kłamstwa dennej gazety.

1

Nie można się tutaj z nim zgodzić. Frenkie akurat w Katarze rozegrał dobry turniej.

0

@Magicc89PL Jaka paskudna zagrywka. Dlaczego Bojan pracuje w Barcelonie? Dlatego, że jest wychowankiem i jak widać miał kontakty.

0

Po tych wypowiedziach widzę dla niego w przyszłości posadę jak Bojan. Niespełniony talent, który ma być wzorem dla młodych. Cyrk.

1

@Bartek1817 Barcelona to pikuś przy Manchesterze United od odejścia Fergusona.

0

@Emhyr Lewy jest przesadnie krytykowany. Nie rozumiem, że każdy oczekuje od niego takich liczb jak w Bayernie. Tam minęły lata zanim wykręcił sezony życiowe, drużyna grała na niego i był młodszy, lepszy fizycznie. 36 letni Lewy ma udział przy 35 golach w sezonie a ludzie niezadowoleni bo nie kreuje jak Benzema w sezonie życia. Jego gra nie była tak słaba jak się wydaje, nie była też super dobra. Był to sezon dobry w jego wykonaniu.

0

@Emhyr Lewy w 1 połowie sezonu 23/24 rozegrał 22 mecze strzelił 9 bramek i miał 5 asyst. W drugiej połowie 27 spotkań 17 bramek i 4 asysty. Liczby pokazują wyraźną różnicę. Druga połowa sezonu to już Puchar Króla i Superpuchar.

0

@Emhyr Nic takiego nie powiedziałem. Ale powiedz jak to ma wpływ na formę Roberta skoro sam Robert miał lepszą drugą połowę sezonu od pierwszej.

0

@MeAndSwan Niech on lepiej przygotuje należyte pożegnanie dla Messiego.

1

@Emhyr Zły wpływ na formę piłkarza Barcelony XD Rozmawiam z dojrzałą osobą?

1

@Emhyr Mnie dziwi, że ty tak się nakręcasz bachatą i życiem rodziny Lewandowskich, że nawet wykłócasz się o słowa Borka. Po co się tak tym przejmować?

0

@Emhyr Rozwinął temat i powiedział co sam o tym myśli. Co to za problem?

0

@Emhyr Tak, dobrze mówi. Bo te wymoczki się śmieją a Borek pracuje w publicznej TV, ma kontakt z Lewym czasami i musi uważać na słowa i bronić najlepszego polskiego piłkarza w historii, czyli również bronić jego rodziny. To co sobie sam myśli to może być inna sprawa, ale publiczne śmiechy to już inna rzecz.

1

@Emhyr Przynajmniej jest profesjonalny w przeciwieństwie do tych śmieszków.

0

@zadafcb Neymar w City u Pepa. Jestem tego bardzo ciekawy. Tak samo byłem za tym by Leo tam odszedł w 2020 gdy wysłał faks. Myślę, że Leo z Pepem by zniszczył Premier League i fani tejże ligi by nie mieli żadnych wątpliwości.

0

@Joe_Barbaro Hiszpania od zawsze.

0

@norbi77 Jeśli wygra Euro i będzie takim kozakiem jak w Realu to przychylę się do tego, ale tylko jeśli Vinicius da ciała na Copa.

0

@against_modern_football Jego wyjście z bramki gdy Adeyemi miał sam na sam. Zobacz jaki Courtois tam wielki się stał. Lunin mógłby się tak nie zachować.

0

@Sulimo Z Brazylii jedynie szkoda mi Neymara. On w tej kadrze nie zawodził, zawsze dawał 100%, ale to drużyna często go zawodziła jak np z Chorwacją. Jak można strzelić bramkę w dogrywce i zamiast zagrać mądrze i się umiejętnie bronić to zagrać na hura i zostawić obronę samą. No amatorka totalna.

1

@Fenelon Idealnie to ująłeś. Taki jest jego charakter i nie mógł się pogodzić, że w Europie już był jednym z wielu przeciętnych graczy a wręcz często wyglądało to już karykaturalnie.

1

@barcelonaLM 40 letni dzieciak.

0

De Jong będzie grał w pierwszej jedenastce kosztem Gaviego. Przynajmniej dopóki ten nie wróci po urazie do sprawności i formy.

0

@TR3YWAY To prawda, jednak nie uważam by to fizyczność była kluczowa w tych porażkach.

0

@TR3YWAY W takim razie to 0-4 jest z zeszłego. Mówimy o minionym sezonie to można podać wygraną z Realem po golu Kessiego i zdominowanie ich w finale Superpucharu. Tak to jest, raz oni wygrają, raz my.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?