0

@Kamiloza91 Mecze w tym sezonie były wyrównane oprócz tego jednego blamażu, z którego wyciągnęli wnioski.

6

@Kengo Co więcej ja myślę, że to jaszczurka przebrana za żółwia.

2

@Destroyer_of_Worlds Jak miałby mi niby Messi obrzydnąć? Nikt nie potrafi grać w taki sposób.

8

@Hindus Nie da się być wielkim fanem Leo i Barcy jednocześnie? Co więcej nie rozumiem jak kibic Barcelony może nie być wielkim fanem Messiego po tym co tyle dawał kibicom przez tyle lat.

2

@Comentateiro Na pewno pojedzie. Ja mam osobiście nadzieję, że zagra na Mundialu w 2026. Będzie w Stanach a on tam robi furorę więc dlaczego miałby się nie skusić jeśli nadal byłby w dobrej formie fizycznej.

0

@Salchent Jak tam uważasz.

2

@Salchent Niezła odklejka.

5

@LM10GOAT Styczeń tego roku gdy dostał wpierdziel od Realu. Jest to też jego najgorszy mecz.

0

@SawneyBean Nie rozśmieszaj mnie człowieku. Wrócimy do tej rozmowy kiedyś, zobaczymy.

1

@Adran360 Jaki goryl.

0

@SawneyBean Jesteś naiwny jeśli uważasz, że Mbappe ma przewagę nad Vinim.

0

@SawneyBean Co ja z typem będę konwersował, który twierdzi, że Ligue 1 jest lepsza od La Liga.

0

@SawneyBean Jaką ma przewagę w LM? Tylko w strzelonych bramkach. 8 bramek. Vinicius ma 5 goli i 5 asyst. Lepsze liczby w kanadyjce. Ma przed sobą finał gdzie może znów strzelić i wygrać. W playoffach grał lepiej niż Mbappe. Wygrał lepszą ligę niż Mbappe. Ty patrzysz na jakieś wykresy, rankingi a boisko weryfikuje. Mbappe z Barceloną potrzebował karnego i dobitki by zaistnieć a z BVB nie był w stanie wypracować żadnej bramki. Ludzie, którzy głosują to widzą a nie patrzą tylko na liczby i jakiś ranking UEFA, gdzie rzekomo Ligue 1 wyprzedza La Ligę. Nie zapominaj o wygranym Superpucharze z Barcą gdzie Vinicius skompletował hat tricka.

0

@SawneyBean Ligue 1 jest gówno warta przy La Liga. Jeśli nie pokaże się z super strony na Euro to nie wygra i po temacie.

0

@SawneyBean Mbappe obecnie nie zasługuje. Musi zrobić coś dużego na Euro, coś co przebiłoby LM i La Ligę Viniciusa. Nie będzie to łatwe.

1

Ancelotti ze spranym mózgiem coś gada o braku faulu Nacho. No naprawdę wielka klasa.

0

@SawneyBean Mbappe za to co pokazał w playoff LM? Żartujesz sobie. Musi zagrać wybitne Euro inaczej nie ma szans.

0

@betonito Tak jak Guardiola. Co to w ogóle ma znaczyć? Ancelotti ma mało trofeów ligowych. Zobacz ile ich zdobył Guardiola. Jak zdominował Premier League i każda inną ligę gdzie był. W Ligach Mistrzów też prędzej czy później dogoni Ancelottiego.

0

@QQL5 Nie widzę wtedy kogoś kto mógłby mu zagrozić. Zależy też czy w końcu stałby się gwiazda na miarę pierwszoplanowej postaci Brazylii. Póki co to Neymar ciągnął kadrę.

1

@A4ron Marciniak tak bardzo uwierzył w swoją epickość, że wcale mnie nie dziwi takie coś.

1

@betonito Ancelotti miał masę szczęścia, że przeszedł City bo zostali zdominowani i tylko niewykorzystana setka De Bruyne ich uratowała. RB Lipsk też był w stanie ich zdominować, ale tutaj tak samo niewykorzystane sytuacje i duży błąd sędziego przesądziły o awansie Realu. Sposób Ancelottiego nie jest jedyny najlepszy. Fakt, że Real ma topowych graczy i skutecznych gdy to jest wymagane też im pomógł. Ciekawe czy rok temu gdy Real dostał wpierdziel od City byś powiedział, że Ancelotti ma najlepszy pomysł na grę.

2

@betonito Guardiola nadal wyznaje Cruyffizm i masowo wygrywa. Tylko, że to fachowiec i wie jak to zastosować. Xavi sobie tylko wmawia, że potrafi.

1

Pavlovic i Laimer. Jak Bayern takim środkiem pola wygra ze środkiem pola Realu to padnę.

0

@Emhyr Nie przekonasz mnie człowieku, że Balde jest przytyrany. To abstrakcja co ty mówisz.

0

@Emhyr Jest chuderlakiem i dlatego widać mu te OGROMNE mięśnie.

1

@Emhyr Przecież on jest po prostu chudy.

0

@bartekvisca Bo my nie chcemy się bronić. Chcemy grać swoje DNA nawet wtedy gdy nie jest to możliwe. Nie potrafili się bronić w 10 mając przewagę 2 bramek. Tutaj też trzeba podziękować panu Cancelo za jego beznadziejne umiejętności bronienia i słabą organizację gry obronnej Barcelony bez Araujo.

3

@pasjonat Barca Pepa wiele sędziom zawdzięcza? Gdzie? Mecz z Chelsea i to wszystko co masz pewnie do powiedzenia. Pierwszy mecz z Chelsea przemilczysz a pewnie i półfinał z Interem gdzie Barca była ograbiona z awansu.

0

@Rl9k1nG Żeby kiedyś tylko Polacy nie byli w takiej sytuacji jak obecnie Ukraińcy. Karma is a bitch jak to się mówi. Będzie płacz, że Niemcy nas nie chcą.

0

@TheNekro94 Cristiano Ronaldo wtedy wygrał LM i pobił rekord bramek jednej edycji. Już nie przesadzajmy, że nie miał szans na wygraną. Jego rysą był wtedy fatalny Mundial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?