Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BulaKG No widzisz ja mogę spytać czy można stawiać Valdesa z Ter Stegenem po jego błędzie z Di Marią. Litości ludzie.
0
@Cule1234 Dla Ferrana ostatnia szans by pokazać De La Fuente, że może jechać na Euro.
0
@!34RC3!_0N4 Śmieszne jest to wysyłanie Ukraińców na front przez Polaków. Wcale byście nie uciekali do Niemca w trakcie ataku Ruskich tylko byście szli na rzeź.
6
@Pawlak1992 Nie zasłużył Cannavaro. To nagroda dla najlepszego piłkarza a nie gracza, który miał sposobność znaleźć się w zwycięskiej drużynie będąc jednym z jej trybików a nie główną postacią.
1
@qbuteq I tak nie było kasy na pivota, więc o czym ty mówisz.
0
A co myślicie z Exequielu Palaciosie. Czy on byłby dobrym profilem na pivota Barcelony?
5
@Roobo Bo to są chłopaczki a nie mężczyźni, liczą na korzyści i wypromowanie swojej osoby w mediach takimi gestami. Vinicius dostaje nagrodę Fair Play za działalność charytatywną, którą zerżnął od Neymara a na boisku to największy prowokator i pajac.
1
Może ma jakiś kompleks z powodu tego, że jest czarny skoro go to rusza. Normalny facet by wyśmiał tych prowokatorów jak swego czasu Dani Alves.
0
@HighestInTheRoom Przynajmniej cała Polska przezimowała w cieniu Śląska.
0
@Sulimo To obecne MU to się błaźni regularnie od odejścia Fergusona i nawet jednego sezonu nie mieli gdzie by pokazali, że są drużyną, która realnie walczy o Premier League już nawet nie wspominając o Lidze Mistrzów.
0
@Hindus Jego pierwsze pół roku w klubie było wyborne. Wtedy nie mógł grać w LM. Potem się wszystko posypało i były co najwyżej momenty.
0
@Afterlife Tak.
0
@SawneyBean Sam chodzisz więc bronisz.
0
@SawneyBean Dla degeneratów całkiem normalna rzecz, masz rację.
2
@Visca_barca Nic nie mówię o nadawaniu nazwy stadionu imieniem Cruyffa. Sam wolałbym imieniem Messiego aniżeli Cruyffa jeśli już.
16
@Visca_barca Johan Cruyff zaszczepił swoją filozofię w tym klubie. Dziedzictwo Barcelony to w dużej mierze dziedzictwo Cruyffa. Messi jest najwybitniejszy, ale to Cruyff sprawił, że Messi mógł się rozwijać w takiej właśnie filozofii.
0
@Gall Nie ma to jak porównać portal z prostytutkami do Facebooka, X, Insta i Tik Toka.
0
@SawneyBean No widzisz, ja uważam, że takie demoralizujące rzeczy dla społeczeństwa powinny być wytępiane.
0
@michal26 Uważasz, że portale, które rozpowszechniają prostytucję powinny być legalne?
0
Z wykresu wynika, że Kimmich to wcale nie jest pivot.
0
@abram3k Wystarczy, że sędziowanie będzie sprawiedliwe i wcale tak nie będzie.
2
@sergio5 To była drużyna, której wszyscy zazdrościli. Nikt nie grał tak pięknej piłki jak tamta Barcelona z Messim w składzie. Kibice Realu mogli szczekać o swoich sprzedanych Ligach Mistrzów, ale nigdy nie było takiej frajdy z oglądania spotkań Realu co Barcy.
0
@szkudi7 Kiedyś pracowałem w Amazonie i można było być zwolnionym za gorszą robotę, już nawet nie mówię o celowym cięciu w uja. Ale to Amazon, który jest zakładem porąbanym.
1
To jest właśnie De Zerbi Ball.
0
@MeAndSwan Nie przeszkadza mi taki turniej, który ma być rozgrywany co 4 lata, rok przed mundialem. Przez to, że będzie raz na 4 lata zwycięstwo będzie czymś wyjątkowym a nie tak jak KMŚ co roku gdzie gra jeden europejski klub i placki.
1
@Zoker Beka była z sędziego, bo Xavi miał podstawy do dyskusji, tylko z tymi przygłupimi sędziami nie da się rozmawiać.
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli Real zagra tak samo jak z City, tj ustawi się w swoim polu karnym i będzie się bronił, to pewnie Real wygra, ale rzygam na taki sposób grania i wiem na jak dużo sędziowie pozwalają Realowi. Wystarczy popatrzeć jak nieprzepisowo gra Rudiger i jak anulowali gola RB Lipsk bo wielki Realik nie mógł przecież tak głupio stracić bramki w pierwszym minutach.
1
@tarantino10 Lucho w tym sezonie bierze tryplet z PSG.
0
Skoro już wiemy, że Xavi zostaje to co myślicie, że powinno się stać z Roque w przyszłym sezonie? Będzie więcej spotkań w Lidze Mistrzów. Lewy coraz starszy i gra statycznie, nie z każdym rywalem jest styl gry jest dobry. Roque musi się rozwijać.
1
@DLFCB Najlepszy mecz Lewego w karierze?