0

@HypeR Do Choroszczy to ty za swój wysryw.

4

@TR3YWAY Argentyna, ta sama Argentyna co sprawiła, że Francja przez 80 minut w finale nie mogła piłki dotknąć.

1

@Comentateiro nie no jak PSG nie jest topowe to ile topowych drużyn gra w Europie? 3/4?

0

@Ghostface Doskonale rozumiem o co chodzi w tym zdaniu, ale jest tam wzmianka o grze w co najmniej 50% meczów w pierwszej jedenastce. Bolałoby, ale pewnie Barca do tego nie dopuści.

0

Komentarz usunięty

0

Mundo Deportivo jest katalońskie? Jeśli tak to nie dziwią mnie takie „newsy”.

1

Co za stek pierdów. Z tego wszysktkiego mam tylko nadzieję, że informacja o tych 200 mln w przypadku gry w pierwszej jedenastce jest fejkiem.

1

@kuz Friz chyba jest bardziej znany.

0

W końcu w tym klubie zawodnicy wypożyczani grają w swoich klubach i faktycznie się rozwijają. Trzeba pomyśleć co dalej z Faye.

3

@TR3YWAY Lamine Yamal ma taki plus, że wie kiedy pójść w drybling i kiedy podać.

8

@TR3YWAY Ze świecą szukać teraz dryblerów na świecie. Dlatego też tak szkoda było jak Dembele odchodził, ale wyszło na plus przez świetnego Lamine Yamala.

1

@Comentateiro Mbappe to jest zawodnik, który jest w stanie zmienić obraz meczu. Nie wolno go nigdy zostawić samego. Zobacz na jego bramkę z Sociedad gdy na zamach strzelał. Nie widzę obecnie innego zawodnika na świecie, który potrafiłby sobie tak stworzyć miejsce i oddać tak zabójczy strzał.

1

@draxidox No tak bo to nie piłkarze są na boisku tylko trener. Nieinteligentni to są ludzie, którzy myślą, że trener jest ważniejszy niż piłkarze.

1

@El Plutoninho Lepiej uważaj z nim bo na priv się do Ciebie odezwie.

1

Komentarz usunięty

1

@Arden Jak płacą? Często wystarczy mieć Multisporta i siłownie oferują różne zajęcia grupowe.

1

@JanneAhonen Na poprzednim Euro uważam, że grali najlepszy futbol i w półfinale byli lepsi od Włochów.

3

@Faro No nie do końca słaba ta kadra. Wczoraj akurat zagrali rezerwowym składem. Tak to możesz sobie ułożyć kadrę.
Simon - Carvajal - Cubarsi - Laporte - Grimaldo - Rodri - Pedri - Gavi - Yamal - Morata - Williams.
Jeśli tylko byłby Pedri i Gavi to całkiem dobra paka a nawet jak ich nie ma to są do wyboru Merino czy Olmo.

1

Skąd wy możecie wiedzieć, że sytuacja finansowa Barcelony nie poprawiła się ani o jotę? Schodziliśmy regularnie z kontraktów zasłużonych graczy, do tego trzeba było zainwestować w nowy stadion i Tebas co chwilę zaniża limit wynagrodzeń. Skąd macie informacje o finansach klubu?

0

@Matheu12 Co można zarzucić Xaviemu w tym sezonie to blamaż z Realem w Superpucharze. To był kryminał w jego wykonaniu oraz piłkarzy. Jednak to on tutaj ponosi główną winę. Jeśli chodzi o poszczególne mecze gdzie Barca potraciła punkty to już są kwestie całego zespołu. Brak koncentracji i zaangażowania graczy, liczne kontuzje. Nie można zapominać o fatalnych decyzjach sędziowskich, przez które teraz Barca ma taką a nie mniejszą stratę punktową do Realu, który btw bardzo dobrze punktuje. Ja osobiście wolę ten sezon niż poprzedni. Mimo tego, że w poprzednim było mistrzostwo zdobyte to często te mecze były bardzo nudne i mocno pragmatyczne, bo grali na wynik kosztem wszystkiego. W tym sezonie te mecze są pełne zwrotów akcji, więcej bramek, różnych emocji, tylko stadion gorszy.

0

@JohnnySilverhand Weź zejdź na ziemię człowieku. Z takim podejściem to żadnym meczem nie będziesz usatysfakcjonowany, bo zawsze się znajdą mankamenty.

1

@JohnnySilverhand Jak na nikogo jak bramki tak strzelaliśmy?

0

@michaleu Barcelona v Leverkusen. Trzeba tam być.

1

@mordini123 Szpakowskiego szanuję, bo pomimo wpadek w ostatnich latach to Mundial 2022, który skomentował to były jego autentyczne emocje i można było to poczuć.

0

@Rl9k1nG Odpadnięcie w ćwierćfinale. Nie jestem w zarządzie Barcelony by myśleć o finansach. Finał w taki sposób przegrany kibica by zabolał i ta morda Viniciusa.

2

@Rust_Cohle No on wygląda z twarzy jak taki cwaniaczek i jak pedzio.

0

@Bartas7VeB Co więcej Neymar domagał się likwidacji Camp Nou.

3

Bardzo ważny zawodnik dający duże pole manewru w rotowaniu obroną przez to, że potrafi grać na dwóch pozycjach.

0

@Borneo Masz jakąś chorobę?

0

@AxelF Arda jak i Gomes to były zbędne transfery klubu, który chyba miał za dużo zbędnej kasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?