3

@pt9 Akurat wczoraj zjadłem niedobrą pizzę neapolitańską więc to znak, że Napoli wylatuje.

8

@Andy83 No to co to było jak nie asysta?

1

@TR3YWAY Widać, że to pisze jakiś piwniczak, który był beztalenciem piłkarskim lub nigdy w piłkę nożną nie grał jeśli się zachwyca takim golem.

2

@Katalończyk 99 Nie wytłumaczysz tego tutaj ludziom. Wątpię by było tu wielu ludzi, którzy grali w piłkę w klubach i rywalizowali na jakimś poziomie by zrozumieć, że właśnie mega talenty, które są od ciebie dużo lepsze na boisku za np juniora gdy się dostaną do choćby 3 ligi to dla nich maks.

0

@tomek8756 To są właśnie ludzie, którzy reprezentują nas. Rynsztok i wstyd.

17

Barca musiała żegnać wielu graczy zbyt wcześnie, bo zarządzanie latami było idiotyczne i trzeba było potem na gwałt sprzedawać/oddawać za bezcen by ratować budżet a niekoniecznie ze względów sportowych.

0

@michal26 Dla Ciebie to wyśmianie stereotypów a ktoś inny to zinterpretuje jako ich utrwalanie.

2

@Firestone Nie uważam, że to jest tym bardziej argument. Roque miał łatwiejsze zadanie, bo grał pod koniec meczu gdy zawsze jest więcej miejsca i do tego na pozycji numer "9" z obrońcami bił się Lewandowski a nie Roque. To jest po prostu krzywdzące porównywać w tym kontekście Roque z Guiu bo to są różne sytuacje.

3

@Sulimo Spoko, ale porównywać należy akurat w tym meczu Guiu i Lewego a nie Guiu i Roque, bo Roque wszedł jako napastnik bliżej lewej strony, prawie jak skrzydłowy i miał dużo więcej miejsca na boisku już po straconym golu przez Mallorcę.

0

@Kamil689 No to inny mecz oglądałeś.

1

@michal26 Pełna zgoda. Taki prezent to powielanie stereotypów i w pewnym sensie wyśmiewanie się, ale co z La Bambą dyskutować, jak tu większość to piwniczaki, które myślą, że są sigmami.

0

@Herato Wybieram obecnego Mbappe. Jak dla mnie to będzie jeden z najlepszych graczy w historii tego sportu. Ronaldo z Realu Madryt 2013/14 był lepszy niż ten z United.

0

@draxidox W takim razie Mbappe jeszcze kariery nie zaczął bo nadal nie wyjechał z Francji.

2

@Lionel_Messi10 Straszne drewno.

0

@MESSIah16 Wystarczyło zgłosić sprawę na policję a tak to słusznie posiedzi za kratami.

0

@Kazragore No i super, ale można mieć zarówno kasę i nie być jednocześnie pośmiewiskiem w Internecie.

0

@Gaz Ousmane Dembele faktycznie jeśli chodzi o strzał jest beznadziejny, ale spójrz sobie choćby na oceny na WhoScored i wychodzi, że Ousmane jest drugim najlepszym graczem PSG w tym sezonie.

0

@BenyBlade Wstyd i tyle. Lewandowscy może nie mają z tym problemu, ale cały świat widzi i się śmieje.

3

@stone80 Ty jesteś z kolei idiotą.

10

@marcin62 Przykra historia, ale nigdy nie zrozumiem by poświęcać swoje ludzkie życie za życie zwierzaka.

2

Jestem zdecydowanie na nie dla De Zerbiego. Priorytetem powinien być Hansi Flick, ewentualnie niech wezmą Thiago Mottę byle nie De Zerbiego.

0

@Messi1000000 To nawet nie jest obelga.

1

@Messi1000000 Sorry, ale jesteś idiotą.

0

@Messi1000000 Wracaj mi do piwnicy @Messi1000000 dam ci pigułki i już nie uciekniesz.

0

@reloaded Raphini piłka będzie się odbijać od sęka na 2 metry w gąszczu pomocników, więc jestem na nie. Barca jest w dupie prawdę mówiąc bo wypadło 3 podstawowych pomocników. Na defensywnym zagra Christensen, obok niego Gundogan a trzeci pozostaje Fermin lub Roberto, ewentualnie Xavi będzie kombinował.

1

@szela1899 Pamiętam jak załatwił Barcę w ćwierćfinale LM 2017. Dwie cudowne bramki gdzie Barca nie miała nic do powiedzenia.

0

@Bartas7VeB Po dzisiejszym meczu grzane będzie odpadnięcie Realu.

2

@LM10GOAT Może by to miało sens gdyby nie to, że eksplozję talentu pokazuje Yamal. Chyba, że by grał jak ofensywny pomocnik a za jego plecami nowy ŚPD i De Jong? 12 milionów to mało, ale dochodzi pensja i wciskanie zawodnika do składu na siłę jak to miało miejsce z Griezmannem.

19

Kto by chciał tyle kasy do skarbówki oddawać. Jak ktoś ma widmo oddania kilku grubych milionów do Skarbówki za swoją pracę to będzie siłą rzeczy kombinował.

3

@ToWinaSedziego Irlandczyk to dopiero była stypa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?