0

@mekston Mówię o rewanżu.

0

@Jackazz Myślę, że będzie tam potencjał na wielkie granie. Vinicius, Mbappe, Bellingham, Rodrygo. Tak pewnie będzie wyglądać ofensywa.

1

@supraomnes1 Niech się śmieją. Kyliana Mbappe był w stanie Junior Firpo zatrzymać. Nowy trener, więcej zapału, złapać formę i można walczyć z Madrytem.

1

@cinero1996 Koniecznie znajdź dobrego fizjoterapeutę i edukuj się w temacie tej kontuzji. Sam gdy zerwałem byłem młodym szczylem i poszedłem do fizjo po znajomości, raz, że mnie w ogóle nie wyedukował co trzeba robić to sam nie miał pojęcia jak mi pomóc ściemniając, że wie co robi. Problemy z nogami mam do dziś po złej rehabilitacji.

1

@Visca_barca Cichutko visca dzieciaczku.

0

@kanver_ On już wiele osiągnął. Osiągnie jeszcze więcej i pewnie ostatecznie będzie stawiany wśród najlepszych napastników w historii.

1

@Luciano99 Legia we Wrocławiu w tym sezonie. Cudny był to widok.

3

@Forsyth Zgadzam się, ale pewnie teraz można się spodziewać odwetu.

0

@kanver_ Ibra przy okazji swoją grą zachwycał i potrafił przyciągnąć przed TV niedzielnego kibica. Jak ktoś sobie włączy City dla Haalanda to się srogo rozczaruje, bo on prawie nie dotyka piłki.

1

Co za cepy z Warszawy.

0

@kanver_ Nie wzniesie się bo jest wysokim nudnym klocem. Suarez a zwłaszcza ten z Liverpoolu to jest inny poziom. Zachwycać się można ilością bramek Haalanda, ale niczym więcej.

0

@JohnnySilverhand Reset marki by się przydał, bo obecnie to gówno.

0

@msbigd Leao za 100 milionów to też loteria taka sama jak z Dembele.

0

@MESSIah16 Gdyby nie ta zmiana formuły to nie mieliby szans. Jednak ta zmiana formuły może okazać się decydująca. Każdy zespół gra 8 spotkań, do tego potem może być dodatkowy mecz playoff o awans do 1/8. Ostatecznie może się okazać, że będzie 3 lub 2 mecze więcej.

2

Czyli powinno być "Pora wrócić do DNA", bo tego DNA obecnie nie ma w Barcelonie.

0

@Crashynski Pierwsze pół roku Lewego w klubie było kapitalne.

0

@Emhyr Sprowadzili mu cieniasów xd Gundogan, Cancelo są lepsi niż Silva i Foyth, zaś Lewy pierwsze pół roku w Barcy pokazywał, że jest lepszy niż Haaland.

0

@Gall Nie zabijają się bo mają już obsadzone pozycje i niepotrzebny im gość za 100 milionów xd Wiele klubów jednak by się skusiło na De Jonga gdyby tylko była wola odejścia.

0

@Bartula Jego wpis był bucowaty, bo krytykował bramkarzy Ekstraklasy jakby byli oni jakimiś leszczami, tym bardziej, że pisał to wtedy gościu junior. Ekstraklasa ma bramkarzy na dobrym poziomie.

1

@BORO_12 De Jong się nie nadaje xd

0

@BORO_12 To druga sprawa, wydaje mi się, że bez problemu by tam mógł grać skoro dostał się tam Matheus Nunes i Kovacic.

0

@mleczkoo Dodatkowe lekcje niemieckiego, bo możesz tak lepszą pracę znaleźć czy to w Polsce czy za granicą.

0

@SkN Tak czy inaczej nie zmienia to faktu, że Grabara to pajac i prowokator i mógłby się czasem ugryźć w język. Kiełpin też zrobił karierę tylko w rodzimej Ekstraklasie i wielu ludzi chciałoby chociaż albo nawet taką mieć. Po karierze jak widać również sobie radzi dobrze w social mediach.

0

Nie żartujmy sobie. Jak on miałby iść do Premier League to pewnie by wybrał City gdzie jest pewność walki o trofea.

0

@KingLeonidas No to nie wiesz w takim razie jak działają bukmacherzy. Oferta cash out jest tutaj na wysokim poziomie.

0

@KingLeonidas To polecam Superbet, bo można na bieżąco reagować i wypłacać w trakcie meczu jak widzisz, że nie idzie.

0

@Arden Przyszedł w kwietniu i miał do końca 9 kolejek, punktował słabo, ale BVB się i tak upokorzyło. City Bayern ograło bez żadnych problemów. Nie można przemilczeć tego, bo w tym sezonie jak widać poprawy nie ma a i się pojawiają tarcia w klubie.

0

@ViscaelBarca2007 Mnie też żaden nie przekonuje, ale oboje są lepsi niż Xavi. Ja bym wybrał Flicka ze względu na to, że nie jest problemowy jak Tuchel i po prostu czuję, że on byłby w stanie tutaj sprowadzić dobry sztab ze sobą, który zaszedłby za skórę naszym piłkarzykom.

2

@ViscaelBarca2007 Tuchel robi słabą robotę w Bayernie. Mistrzostwo w zeszłym sezonie wygrane nieporadnością BVB. W tym wpierdziel w superpucharze, kompromitacja w Pucharze Niemiec i teraz już dodatkowo 5 punktów straty do Leverkusen.

0

@KingLeonidas Czemu odradzasz z ciekawości? Ja z kolei bardzo polecam Superbet. Nieźle podnoszą procentami bonusowymi kupony gdy każde wydarzenie ma kurs 1.20 co najmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?