Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Na pewno się rozwinął, ale jego rola lidera w Barcelonie też była znaczna. Zresztą o kim my mówimy. Najlepszy piłkarz w historii też potrafił pociągnąć ze sobą grupę piłkarzy. Teraz pewnie bardziej niż za młodu.
1
@Wiking88 Jakoś na Mundialu w Katarze piłkarze szli za nim w ogień, więc nie do końca jest jak mówisz.
1
@Albatros Przecież Barca ma masę utalentowanych juniorów i żaden klub obecnie pod tym względem się z nami nie równa.
0
@karoleq992 Żeby mówić co chwilę, że Yamal słabo grał to trzeba być mocno stukniętym.
1
Plusem przerwy jest to, że już nie trzeba będzie słuchać tego beznadziejnego komentatora.
0
@Culers Vitor to się sam załatwia bo miał już sytuacje na strzelenie bramek lub asystowanie.
0
@mekston Idealna godzina dla przeciętnego kibica czy to przed TV czy w Katalonii.
11
@MESSIah16 Nie ma wątpliwości, że tak.
0
@marcin62 Psychotrop co to za odklejeniec?
1
@Ojciec5tkidzieci Trzeba być gnidą by tak się zachować.
1
@Culer9002 Nie no za granicą nie mieszkam, ale w pracy pracuje na VPN :p
2
@Culer9002 @Culer9002 , @escarabajo , @RichardWinters może tutaj chodzi o VPN zagranicznego.
0
@RichardWinters Przestań pieprzyć.
0
@Moderacja Jak długo jeszcze trzeba potwierdzać, że nie jest się robotem?
0
@LM10GOAT Po co Ci więcej niż Roque, chcesz grać na 3 dziewiątki? Nikt tak nie robi.
1
@LM10GOAT Roque jest numerem '9' tak samo jak Lewy. Gdzie chcesz upchnąć jeszcze jedną dziewiątkę. Już Joao Cancelo będzie lepszym skrzydłowym niż Roque czy Guiu.
0
@LM10GOAT Po grzyba 3 napastników?
5
@Azi Dlaczego stwierdzenie, że Dembele jest super to żart? Może i wykończenie ma fatalne, ale robił różnicę i potrafił dobrze dograć. Raphinha nie generuje takiego zagrożenia.
1
@Faro Xavi może i odleciał, ale Deco to też wałek.
1
@MESSIah16 Bo to nie jest ważny przedmiot. Jak ktoś się chce ruszać to i tak znajdzie na to sposób.
2
@Kidd „Barcelonismo musi się zjednoczyć i trzeba wyciągnąć wnioski”
1
@Kidd Niech oni w końcu zaczną grać dla kibiców bo to wstyd w taki sposób reprezentować tak wielki klub.
0
@Mixtape TOP 4 powinno być. Dziś Barca musi wygrać i będzie 5 punktów przewagi nad Bilbao.
0
@Volk Masz nadzieję, że to będzie Marquez? Chcesz już całkowicie by ten klub się pogrążył?
0
@Trojanek23 Wybiorę Neymara.
0
@TR3YWAY Podniecacie się tym, a to jedynie wymysł dziennikarzy Mundo Deportivo i ślepy strzał gazety.
0
@Gaz No bo jest skończony. Ulany aż tak jak stary R9 nie, ale do dobrej formy mu daleko brakuje chociaż rozumiem, że leczy więzadło więc to jest do zrobienia.
0
@Dari0G Dziewczyny mają łatwiej w życiu. Dlatego trzeba znaleźć taką, która będzie Cię szanować.
1
@Dironixu Na pewno by się odnalazł, ale to ma sens tylko i wyłącznie w przypadku darmowego transferu z kontraktem na 2 lata.
0
@regatta52 W takim razie niech Roque z Torresem naciskają. Torres coś tam strzela, ale Roque póki co zawodzi.