0

@Gall Na pewno się rozwinął, ale jego rola lidera w Barcelonie też była znaczna. Zresztą o kim my mówimy. Najlepszy piłkarz w historii też potrafił pociągnąć ze sobą grupę piłkarzy. Teraz pewnie bardziej niż za młodu.

1

@Wiking88 Jakoś na Mundialu w Katarze piłkarze szli za nim w ogień, więc nie do końca jest jak mówisz.

1

@Albatros Przecież Barca ma masę utalentowanych juniorów i żaden klub obecnie pod tym względem się z nami nie równa.

0

@karoleq992 Żeby mówić co chwilę, że Yamal słabo grał to trzeba być mocno stukniętym.

1

Plusem przerwy jest to, że już nie trzeba będzie słuchać tego beznadziejnego komentatora.

0

@Culers Vitor to się sam załatwia bo miał już sytuacje na strzelenie bramek lub asystowanie.

0

@mekston Idealna godzina dla przeciętnego kibica czy to przed TV czy w Katalonii.

11

@MESSIah16 Nie ma wątpliwości, że tak.

0

@marcin62 Psychotrop co to za odklejeniec?

1

@Ojciec5tkidzieci Trzeba być gnidą by tak się zachować.

1

@Culer9002 Nie no za granicą nie mieszkam, ale w pracy pracuje na VPN :p

2

@Culer9002 @Culer9002 , @escarabajo , @RichardWinters może tutaj chodzi o VPN zagranicznego.

0

@RichardWinters Przestań pieprzyć.

0

@Moderacja Jak długo jeszcze trzeba potwierdzać, że nie jest się robotem?

0

@LM10GOAT Po co Ci więcej niż Roque, chcesz grać na 3 dziewiątki? Nikt tak nie robi.

1

@LM10GOAT Roque jest numerem '9' tak samo jak Lewy. Gdzie chcesz upchnąć jeszcze jedną dziewiątkę. Już Joao Cancelo będzie lepszym skrzydłowym niż Roque czy Guiu.

0

@LM10GOAT Po grzyba 3 napastników?

5

@Azi Dlaczego stwierdzenie, że Dembele jest super to żart? Może i wykończenie ma fatalne, ale robił różnicę i potrafił dobrze dograć. Raphinha nie generuje takiego zagrożenia.

1

@Faro Xavi może i odleciał, ale Deco to też wałek.

1

@MESSIah16 Bo to nie jest ważny przedmiot. Jak ktoś się chce ruszać to i tak znajdzie na to sposób.

2

@Kidd „Barcelonismo musi się zjednoczyć i trzeba wyciągnąć wnioski”

1

@Kidd Niech oni w końcu zaczną grać dla kibiców bo to wstyd w taki sposób reprezentować tak wielki klub.

0

@Mixtape TOP 4 powinno być. Dziś Barca musi wygrać i będzie 5 punktów przewagi nad Bilbao.

0

@Volk Masz nadzieję, że to będzie Marquez? Chcesz już całkowicie by ten klub się pogrążył?

0

@Trojanek23 Wybiorę Neymara.

0

@TR3YWAY Podniecacie się tym, a to jedynie wymysł dziennikarzy Mundo Deportivo i ślepy strzał gazety.

0

@Gaz No bo jest skończony. Ulany aż tak jak stary R9 nie, ale do dobrej formy mu daleko brakuje chociaż rozumiem, że leczy więzadło więc to jest do zrobienia.

0

@Dari0G Dziewczyny mają łatwiej w życiu. Dlatego trzeba znaleźć taką, która będzie Cię szanować.

1

@Dironixu Na pewno by się odnalazł, ale to ma sens tylko i wyłącznie w przypadku darmowego transferu z kontraktem na 2 lata.

0

@regatta52 W takim razie niech Roque z Torresem naciskają. Torres coś tam strzela, ale Roque póki co zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?