0

@messi33 Może dlatego, że drużyna przeciwnika też potrafi grać w piłkę, ma lepszego trenera, bardziej doświadczonych zawodników i silniejszych fizycznie?

1

@SeWo77 Gundogan to niestety prawda. Widać, że gra jak oldboy.

0

@WiernyKibic111 Nie wszedł bo gówno by pokazał tak jak ostatnio pokazywał. Marc Guiu stworzył zagrożenie.

0

@Granto Jaki kij z meczem? Walka o puchar.

1

@Hajny Nie gra tylko z tego względu, że Lewy ma zbyt mocny status.

1

@CZAJUN_119 Będzie zmiana typu „Potrzebowałem kogoś kto atakuje przestrzeń”.

0

@draxidox Co w tym złego?

1

@Peciak Najgorszy: Lewandowski(3.5)
Najlepszy: Pedri(8)

0

@Gaucho Musi kontynuować robić/nie robić to co teraz.

0

@KobeFR Jak widać nawet taką nieregularną grą można ciułać punkty potrzebne do mistrza. Ważne by sędziowie się nie wtrącali.

2

@Tridente2015 VAR w założeniu to dobre narzędzie, ale ludzie to kur**y.

0

@TR3YWAY Ligę jak ma niby Barca wygrać jak jest ruchana przez sędziów?

0

@Kitek1640 Wróci co najwyżej do Gwinei.

0

@bartekvisca 8k brutto to nie jest 6k na rękę xd

0

@Comentateiro Silnym państwem gdy nad wszystkim pieczę trzyma Tusk? Powodzenia.

4

@DonMatteo901 FIFA Ultimate Team czyli tryb gdzie możesz wygrać karty bramkarzy grających na ataku. Odklejenie. Kiedyś nie było tylu debilnych kart i grało się bardzo dobrze.

0

@pluszek To jest zbyt mocne nawet na psychiatryk.

2

@Ojciec5tkidzieci Pamiętam jak przyszedłem do rodzinnego po jakąś pierdołę i po tym jak się dowiedział, że nie jestem zaszczepiony zaczął traktować jak trędowatego i kazał się odsunąć od biurka xd

14

@bartekvisca Przecież jego programy generowały największy ruch na kanale.

5

@fc20barca Na pewno ilość gwiazd była dużo większa. Każdy klub miał zawodników, na których można było zawiesić oko. Teraz wszyscy wyglądają tak samo.

2

0

@lucca87 Może nas nie stać?

0

@Encore Zwykły zjeb.

3

@hayek No właśnie. Wojna wcale nie jest czymś odległym w obecnym czasie a tymczasem Herr Tusk blokuje budowę elektrowni by czasem Polska nie była mocniejsza.

0

Myślicie, że Ruscy zaatakują Łotwę za jakiś czas i czy NATO zareaguje?

0

@K4tsuuu Kounde powinien grać na PO jeśli Cancelo na lewej.

1

@skubi99 W Kościele Baptystycznym nie ma chrztu dla niemowląt. Tylko chrzest jest brany przez w pełni świadomą tego osobę tak jak jest to napisane w Biblii. Kościół Katolicki akurat ma dużo odchył od tego co jest w Biblii.

2

@qbuteq Pewnie straciłby widzów na Youtube gdyby takie coś nagrał.

0

@jakub1906 Uważam, że Barca jest w stanie walczyć o mistrza, ale nie w przypadku gdy kradną nam tyle punktów i rozdają Realowi. Na tym etapie sezonu już było tego na tyle dużo, że może zaważyć o tym kto będzie mistrzem.

2

@Rewolucja123 Nie zgadzam się z Tobą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?