Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@messi33 Może dlatego, że drużyna przeciwnika też potrafi grać w piłkę, ma lepszego trenera, bardziej doświadczonych zawodników i silniejszych fizycznie?
1
@SeWo77 Gundogan to niestety prawda. Widać, że gra jak oldboy.
0
@WiernyKibic111 Nie wszedł bo gówno by pokazał tak jak ostatnio pokazywał. Marc Guiu stworzył zagrożenie.
0
@Granto Jaki kij z meczem? Walka o puchar.
1
@Hajny Nie gra tylko z tego względu, że Lewy ma zbyt mocny status.
1
@CZAJUN_119 Będzie zmiana typu „Potrzebowałem kogoś kto atakuje przestrzeń”.
0
@draxidox Co w tym złego?
1
@Peciak Najgorszy: Lewandowski(3.5)
Najlepszy: Pedri(8)
0
@Gaucho Musi kontynuować robić/nie robić to co teraz.
0
@KobeFR Jak widać nawet taką nieregularną grą można ciułać punkty potrzebne do mistrza. Ważne by sędziowie się nie wtrącali.
2
@Tridente2015 VAR w założeniu to dobre narzędzie, ale ludzie to kur**y.
0
@TR3YWAY Ligę jak ma niby Barca wygrać jak jest ruchana przez sędziów?
0
@Kitek1640 Wróci co najwyżej do Gwinei.
0
@bartekvisca 8k brutto to nie jest 6k na rękę xd
0
@Comentateiro Silnym państwem gdy nad wszystkim pieczę trzyma Tusk? Powodzenia.
4
@DonMatteo901 FIFA Ultimate Team czyli tryb gdzie możesz wygrać karty bramkarzy grających na ataku. Odklejenie. Kiedyś nie było tylu debilnych kart i grało się bardzo dobrze.
0
@pluszek To jest zbyt mocne nawet na psychiatryk.
2
@Ojciec5tkidzieci Pamiętam jak przyszedłem do rodzinnego po jakąś pierdołę i po tym jak się dowiedział, że nie jestem zaszczepiony zaczął traktować jak trędowatego i kazał się odsunąć od biurka xd
14
@bartekvisca Przecież jego programy generowały największy ruch na kanale.
5
@fc20barca Na pewno ilość gwiazd była dużo większa. Każdy klub miał zawodników, na których można było zawiesić oko. Teraz wszyscy wyglądają tak samo.
2
@Arden
0
@lucca87 Może nas nie stać?
0
@Encore Zwykły zjeb.
3
@hayek No właśnie. Wojna wcale nie jest czymś odległym w obecnym czasie a tymczasem Herr Tusk blokuje budowę elektrowni by czasem Polska nie była mocniejsza.
0
Myślicie, że Ruscy zaatakują Łotwę za jakiś czas i czy NATO zareaguje?
0
@K4tsuuu Kounde powinien grać na PO jeśli Cancelo na lewej.
1
@skubi99 W Kościele Baptystycznym nie ma chrztu dla niemowląt. Tylko chrzest jest brany przez w pełni świadomą tego osobę tak jak jest to napisane w Biblii. Kościół Katolicki akurat ma dużo odchył od tego co jest w Biblii.
2
@qbuteq Pewnie straciłby widzów na Youtube gdyby takie coś nagrał.
0
@jakub1906 Uważam, że Barca jest w stanie walczyć o mistrza, ale nie w przypadku gdy kradną nam tyle punktów i rozdają Realowi. Na tym etapie sezonu już było tego na tyle dużo, że może zaważyć o tym kto będzie mistrzem.
2
@Rewolucja123 Nie zgadzam się z Tobą.