Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphinha i Yamal nie są póki co tak dobrzy jak Dembele.
0
@jacek905 Ale były zwycięstwa a o to ostatecznie chodzi by wygrać. Każdy z tych trenerów był w stanie rozegrać jakiś ważny mecz, gdzie dostawali srogi wpierdziel. Bayern już w 2013 strzelił nam 7 goli w dwumeczu.
0
@betonito Nie zasłużył, ale jestem w stanie wyobrazić sobie dlaczego ją dostał. Zawodnicy myśleli, że ta nagroda obejmuje Mundial, bo Złota Piłka 2023 była przyznana jeszcze za Mundial. To, że są ignorantami to inna sprawa, bo regulamin się powinno przeczytać zanim się odda głos.
0
@jacek905 Trochę to niespójne, bo piszesz, że pomocnik szuka kolegi do podania bo nikt nie ma ochoty grać. To Xavi ma mieć ochotę za zawodników na boisku? Ci piłkarze rok w rok fundują swoim kibicom pokaz wstydu niezależnie kto jest trenerem. Co najmniej raz w roku musi być mecz z upokarzającym wynikiem w ważnym meczu sezonu gdzie piłkarze są całkowicie bezsilni. Tak było i za Enrique i za Valverde, Setiena, Koemana, Xaviego.
0
@BorzyKrzys Topowy reżyser ale widać, że dopadł go czas i obecnie filmy robi też w takim dziadkowym stylu. Widać, że są gorsze od jego poprzednich.
1
@Kuba_1 To by było śmieszne. Przyszedł do Arabii, złapał od razu kontuzję na cały sezon i dostanie w tym czasie wielką kasę. Po czym odchodzi do Miami. Pięknie naplucie na ich futbol.
10
Jak Ci partacze odpadną z Unionistas to już nie tylko wina Xaviego ale przede wszystkim piłkarzy, bo taki zespół powinni ograć bez trenera.
1
@hayek Vinicius jest od nich lepszym piłkarzem i tyle.
1
@hayek Vinicius nie jest efektywny?
2
@hayek Na przestrzeni kilku sezonów tylko od niego lepszy jest Mbappe, który wcale nie musi być uznawany za skrzydłowego. Sane i Saka są od niego gorsi i tyle. Jeśli chodzi o liczby w obecnym sezonie to mają je lepsze od Viniciusa tylko dlatego, że ten miał kontuzję. W przeliczeniu minuty na gole i asysty Vinicius i tak lepiej od nich sobie radzi. Sane i ta jego Bayernliga to śmiech.
1
@Bykunn Kto miałby mieć takie wyobrażenie? Tylko psychopata.
0
@tbas Ludzie tutaj mają słabą pamięć.
1
@hayek Vini nie jest w top 3 skrzydłowych? To kto w nich jest?
1
@lajcior To oczywiste. Potrzebujesz pieniędzy by żyć więc musisz wstawać rano do pracy.
0
@ziomal88 Potrzebny jest trener ze sztabem profesjonalistów przede wszystkim. Ci zawodnicy mają duże umiejętności, ale brak im siły i werwy.
1
@wojopancer Czytasz La Ramblę i taki wnioski wysnuwasz. Weź sobie lepiej znajdź kanał na YT lub innego bloga, który jest stricte o tej tematyce a nie słuchasz się anonimowych randomów. Jak ktoś jest specjalistą od wszystkiego to znaczy, że jest tak naprawdę od niczego.
1
@ziomal88 De Zerbi napisałem, że ma bogatszy staż. Jakie polskie myślenie? Po prostu nie jest to takie proste trenować FC Barcelonę i tych piłkarzy. Pseudomoralizator się znalazł. Pewnie fachowców z fajną koncepcją i wynikami łatwo wymienić i nie potrzebuję od ciebie słuchać kto to jest bo sam wiem, ale to nie znaczy nic. Popatrz na inne wielkie kluby w Europie, które grają o najwyższe cele. Tam już sa goście, którzy swoje w życiu wygrali i prowadzili mocne kluby. Nie każdy jest Guardiolą, nie każdy też jest Setienem. Nie ma żadnej gwarancji na rynku, że jak weźmiesz określonego trenera to gra i wyniki się poprawią na zadowalające. Gwarancję pewnie Ci da Klopp, Guardiola i Ancelotti ale poza nimi nie ma na rynku pewniaków. Albo Ci wyjdzie albo nie.
2
Lipa jest na rynku trenerskim. Michel daje nadzieję, ale to jego pierwszy solidny sezon i to nie ten kaliber klubu. De Zerbi podobnie z wyjątkiem tego, że ma bogatszy staż. Hansi Flick na pewno jest interesującą opcją.
0
@Tartar Bycie socios to też coroczna opłata więc takich biletów musieliby kupować i rozprzedawac więcej. Poza tym na obecną chwilę by zostać socio trzeba czekać xxx lat.
0
@Tartar Jak bycie socios oznacza zarobek dla nich?
1
@budel17 Póki co 2 odcinki obejrzane i dobrze się ogląda.
0
@tomek8756 Xavi jest obłąkany. Real się tylko cofnął i pozwolił Barcelonie „kontrolować” mecz by co chwilę wyprowadzać bombę. To wyglądało tak jakby jamnik skakał pod butem a ty tylko co chwilę kopiesz by przestał bo irytuje.
1
@pacior95 Wypij sobie meliskę.
0
Xavi w ogóle się nie uczy. To jest dramatyczne. Widzi, że grają długimi piłkami za wysoko ustawioną obronę rywala, widzi jak Vinicius nie jest przyspawany do skrzydła a nadal Araujo gra na PO zamiast Kounde. Cały mecz nie był w stanie chociażby zamienić Kounde z Araujo pozycjami by gonić wynik i próbować podłączyć Kounde do ofensywy. Xavi ułożył ten mecz jakby był jakąś wtyką Pereza albo totalnym amatorem.
0
@escarabajo Niby tak, ale to trzeba jeszcze spieniężyć konkretnie. Potrzebny trener, który wskrzesi na nowo ducha walki, bo oni grają bez werwy.
0
@MisterGuardiola Araujo, Christensen i Inigo to zbyt mały wybór biorąc pod uwagę jak często Araujo i Inigo potrafią być kontuzjowani.
0
@Cvzx Klopp i Guardiola to niestety dla mnie w kategoriach abstrakcji. Flicka przedstawiłem, bo jest bezrobotny. Może po sezonie Michel z Girony, tylko czy dałby radę w klubie takiego kalibru.
2
@hayek Skończy się na tym, że jak ktoś będzie chciał się czegoś wartościowego nauczyć za wszystko zapłaci prywatnie.
1
Może właśnie ten Hansi Flick by pomógł? Ściągnąłby ze sobą porządny sztab. Nastąpiłby niemiecki Ordnung. Z drugiej strony nie wiadomo czy Ci piłkarze nie są zbyt wygodni i jak by to przyjęli. Rozumiem, że drużyna nadal jest murem za Xavim, ale Xavi niestety cofnął w rozwoju zespół i nie ma pomysłu, jakby się wypalił, bo początki były naprawdę dobre i żył tymi meczami. Teraz jakby coś w nim pękło przy linii bocznej.
0
@LM10GOAT Wkręcasz sobie to za bardzo do głowy.