Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Psychotrop co to za odklejeniec?
1
@Ojciec5tkidzieci Trzeba być gnidą by tak się zachować.
1
@Culer9002 Nie no za granicą nie mieszkam, ale w pracy pracuje na VPN :p
2
@Culer9002 @Culer9002 , @escarabajo , @RichardWinters może tutaj chodzi o VPN zagranicznego.
0
@RichardWinters Przestań pieprzyć.
0
@Moderacja Jak długo jeszcze trzeba potwierdzać, że nie jest się robotem?
0
@LM10GOAT Po co Ci więcej niż Roque, chcesz grać na 3 dziewiątki? Nikt tak nie robi.
1
@LM10GOAT Roque jest numerem '9' tak samo jak Lewy. Gdzie chcesz upchnąć jeszcze jedną dziewiątkę. Już Joao Cancelo będzie lepszym skrzydłowym niż Roque czy Guiu.
0
@LM10GOAT Po grzyba 3 napastników?
5
@Azi Dlaczego stwierdzenie, że Dembele jest super to żart? Może i wykończenie ma fatalne, ale robił różnicę i potrafił dobrze dograć. Raphinha nie generuje takiego zagrożenia.
1
@Faro Xavi może i odleciał, ale Deco to też wałek.
1
@MESSIah16 Bo to nie jest ważny przedmiot. Jak ktoś się chce ruszać to i tak znajdzie na to sposób.
2
@Kidd „Barcelonismo musi się zjednoczyć i trzeba wyciągnąć wnioski”
1
@Kidd Niech oni w końcu zaczną grać dla kibiców bo to wstyd w taki sposób reprezentować tak wielki klub.
0
@Mixtape TOP 4 powinno być. Dziś Barca musi wygrać i będzie 5 punktów przewagi nad Bilbao.
0
@Volk Masz nadzieję, że to będzie Marquez? Chcesz już całkowicie by ten klub się pogrążył?
0
@Trojanek23 Wybiorę Neymara.
0
@TR3YWAY Podniecacie się tym, a to jedynie wymysł dziennikarzy Mundo Deportivo i ślepy strzał gazety.
0
@Gaz No bo jest skończony. Ulany aż tak jak stary R9 nie, ale do dobrej formy mu daleko brakuje chociaż rozumiem, że leczy więzadło więc to jest do zrobienia.
0
@Dari0G Dziewczyny mają łatwiej w życiu. Dlatego trzeba znaleźć taką, która będzie Cię szanować.
1
@Dironixu Na pewno by się odnalazł, ale to ma sens tylko i wyłącznie w przypadku darmowego transferu z kontraktem na 2 lata.
0
@regatta52 W takim razie niech Roque z Torresem naciskają. Torres coś tam strzela, ale Roque póki co zawodzi.
0
@bimbher @bimbher @BorzyKrzys Jednak uważam to za standard, że facet płaci na pierwszej randce.
1
@kamilop Ale kto mówi, że Xavi jest źle potraktowany?
0
@BorzyKrzys Ale z drugiej strony ona tutaj mówi, że to była ich pierwsza randka. Jak typek nie był w stanie zapłacić za herbatę na pierwszej randce to wiadomo, że daleko nie zajedzie.
1
@Joe_Barbaro Co można myśleć o przećpanym degeneracie?
3
@szymonekk Żeby go nie przeciążyć to Raphinha musi być zdrowy bo póki był to Yamal nie grał za dużo i był wprowadzany dobrze. Teraz nie ma Raphinhi a innego prawoskrzydłowego, który dałby choć 50% to co Yamal nie ma w klubie.
11
@BorzyKrzys Po prostu ochroniarz, który traktuje swoją pracę bardzo poważnie i poświęca się całkowicie.
2
@TR3YWAY Ukrainiec tańczy w obcym kraju. Obrzydliwe xDD Wkrótce poziom żenady na tej stronie dosięgnie meczyki.pl
0
@beter2 Z MSN w składzie uważam, że każdy ogarnięty trener byłby w stanie zgarnąć Ligę Mistrzów. Lucho był ogarnięty i tego dokonał. Szkoda, że Neymar nie został u Valverde bo jestem przekonany, że znów zdobylibyśmy Ligę Mistrzów.