Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Weź usuń ten komentarz, albo naucz się pisać jak człowiek.
0
Prawdę mówiąc gdy się zobaczy co Klopp mówi na temat odejścia z Liverpoolu nie można się łudzić, że Barca będzie mieć Kloppa po tym sezonie. Zapowiada się przerwa od futbolu.
1
@LM10GOAT Zwykły gościu, który się tu dostał po znajomościach. Żart a nie kandydat na trenera pierwszej drużyny.
1
@LM10GOAT Przestań pieprzyć. Normalny argument. Marquez jest słabym trenerem i to głupota mu dawać szansę.
1
Ja tylko powiem, że Setien też stawiał na odważny futbol i głosił ckliwe pierdy o ofensywnym futbolu.
1
@LM10GOAT jak na co? Na to, że może mu dobrze pójść pół roku a potem będzie dokładnie to samo co z Xavim. Zresztą po informacji z Kloppem to idzie wszystko do lamusa, bo trzeba dać pracować Xaviemu do końca sezonu i po sezonie zarzucić siły na Kloppa. Chyba, że jakimś cudem Xavi wygra dublet xd
15
Barca musi stanąć na głowie by sprowadzić do siebie Kloppa. To jest must have.
2
@LM10GOAT Ty głupoty gadasz. Xavi też przez swoje pierwsze pół roku zanotował progres i pewnie byłeś zachwycony a teraz jest jechany gorzej niż szmata.
0
@Emhyr Ta, na pewno tak będzie... Oriol Romeu z początku sezonu z kolei już był lepszy od Busquetsa.
2
@barcanawieki Ale czy skłamał? Też uważam, że Zlatan jest lepszy od Roberta.
0
@Kalin33 Na pewno wrażenie robi, nie takie jak sukcesy Heynckesa czy Guardioli, ale Luis Enrique też wygrał tryplet i śmieć wątpić by on odmienił grę obecnej Barcelony z jej obecnym zapleczem, problemami finansowymi i ogromnymi problemami z kontuzjami.
1
@MesQueUnClub96 Przede wszystkim wygrał LM w sezonie Covida i mierzył się z Chelsea, Barcą, Lyonem i PSG. Nie uważam, że to robi jakieś ogromne wrażenie.
0
@bartekvisca Panie, Fort to nowy Cancelo.
0
Może są tu jakieś wariaty chętne na meczyk w EA FC24? Albo kooperację?
5
@tristan87 PiS i KO to debile i trzeba się pogodzić, że rządzą nami kłamcy i manipulanci. Taka jest większość polityków.
0
@MESSIah16 Kiedy niby Alisson był najlepszym bramkarzem świata.
0
@okiemtypera_lucaxx95 KFC jest przesadnie tłuste. Ich frytki faktycznie są gówniane, ale kubełki są czymś dużym na plus.
3
W Barcelonie niech się modlą by Yamala omijały kontuzje. Potencjał na najlepszego gracza świata.
0
@MichalRBB On jest nikim przy wyżej wymienionych.
1
@MichalRBB Ludzie tutaj piszą Pogba, Coutinho i Hazard a Ty wplątujesz Moribę xD
0
@don'T.R.I.P.e Nie, ale jak gościu jest podobny do taliba, jest na lotnisku i pisze, że wysadzi samolot to jest tu coś nie halo.
0
@lucca87 Nie gra bo jak widać przegrywa rywalizację z wychowankiem. Dlaczego ma grać tylko dlatego, że kosztował xxx milionów?
9
@Firestone Roberto jest do wyjebania z klubu.
0
@chavez Z drugiej strony masz Balde, który w zeszłym sezonie był niesamowity a teraz jest pewnie jednym z najgorszych graczy Barcy mimo tego, że to młody zawodnik ze szkółki.
1
@don'T.R.I.P.e Bardzo dobrze, trzeba uważać na słowa i to co się pisze. Nikt tak naprawdę nie jest anonimowy a żartowanie o zabijaniu ludzi to po prostu debilizm.
1
Dobrze, że wszedł Guiu bo lepiej wygląda niż Roque. Trzeba przestać patrzeć na cenę zawodnika tylko na to jak prezentuje się na boisku.
0
@messi33 Może dlatego, że drużyna przeciwnika też potrafi grać w piłkę, ma lepszego trenera, bardziej doświadczonych zawodników i silniejszych fizycznie?
1
@SeWo77 Gundogan to niestety prawda. Widać, że gra jak oldboy.
0
@WiernyKibic111 Nie wszedł bo gówno by pokazał tak jak ostatnio pokazywał. Marc Guiu stworzył zagrożenie.
0
@Granto Jaki kij z meczem? Walka o puchar.