0

@Borneo Weź usuń ten komentarz, albo naucz się pisać jak człowiek.

0

Prawdę mówiąc gdy się zobaczy co Klopp mówi na temat odejścia z Liverpoolu nie można się łudzić, że Barca będzie mieć Kloppa po tym sezonie. Zapowiada się przerwa od futbolu.

1

@LM10GOAT Zwykły gościu, który się tu dostał po znajomościach. Żart a nie kandydat na trenera pierwszej drużyny.

1

@LM10GOAT Przestań pieprzyć. Normalny argument. Marquez jest słabym trenerem i to głupota mu dawać szansę.

1

Ja tylko powiem, że Setien też stawiał na odważny futbol i głosił ckliwe pierdy o ofensywnym futbolu.

1

@LM10GOAT jak na co? Na to, że może mu dobrze pójść pół roku a potem będzie dokładnie to samo co z Xavim. Zresztą po informacji z Kloppem to idzie wszystko do lamusa, bo trzeba dać pracować Xaviemu do końca sezonu i po sezonie zarzucić siły na Kloppa. Chyba, że jakimś cudem Xavi wygra dublet xd

15

Barca musi stanąć na głowie by sprowadzić do siebie Kloppa. To jest must have.

2

@LM10GOAT Ty głupoty gadasz. Xavi też przez swoje pierwsze pół roku zanotował progres i pewnie byłeś zachwycony a teraz jest jechany gorzej niż szmata.

0

@Emhyr Ta, na pewno tak będzie... Oriol Romeu z początku sezonu z kolei już był lepszy od Busquetsa.

2

@barcanawieki Ale czy skłamał? Też uważam, że Zlatan jest lepszy od Roberta.

0

@Kalin33 Na pewno wrażenie robi, nie takie jak sukcesy Heynckesa czy Guardioli, ale Luis Enrique też wygrał tryplet i śmieć wątpić by on odmienił grę obecnej Barcelony z jej obecnym zapleczem, problemami finansowymi i ogromnymi problemami z kontuzjami.

1

@MesQueUnClub96 Przede wszystkim wygrał LM w sezonie Covida i mierzył się z Chelsea, Barcą, Lyonem i PSG. Nie uważam, że to robi jakieś ogromne wrażenie.

0

@bartekvisca Panie, Fort to nowy Cancelo.

0

Może są tu jakieś wariaty chętne na meczyk w EA FC24? Albo kooperację?

5

@tristan87 PiS i KO to debile i trzeba się pogodzić, że rządzą nami kłamcy i manipulanci. Taka jest większość polityków.

0

@MESSIah16 Kiedy niby Alisson był najlepszym bramkarzem świata.

0

@okiemtypera_lucaxx95 KFC jest przesadnie tłuste. Ich frytki faktycznie są gówniane, ale kubełki są czymś dużym na plus.

3

W Barcelonie niech się modlą by Yamala omijały kontuzje. Potencjał na najlepszego gracza świata.

0

@MichalRBB On jest nikim przy wyżej wymienionych.

1

@MichalRBB Ludzie tutaj piszą Pogba, Coutinho i Hazard a Ty wplątujesz Moribę xD

0

@don'T.R.I.P.e Nie, ale jak gościu jest podobny do taliba, jest na lotnisku i pisze, że wysadzi samolot to jest tu coś nie halo.

0

@lucca87 Nie gra bo jak widać przegrywa rywalizację z wychowankiem. Dlaczego ma grać tylko dlatego, że kosztował xxx milionów?

9

@Firestone Roberto jest do wyjebania z klubu.

0

@chavez Z drugiej strony masz Balde, który w zeszłym sezonie był niesamowity a teraz jest pewnie jednym z najgorszych graczy Barcy mimo tego, że to młody zawodnik ze szkółki.

1

@don'T.R.I.P.e Bardzo dobrze, trzeba uważać na słowa i to co się pisze. Nikt tak naprawdę nie jest anonimowy a żartowanie o zabijaniu ludzi to po prostu debilizm.

1

Dobrze, że wszedł Guiu bo lepiej wygląda niż Roque. Trzeba przestać patrzeć na cenę zawodnika tylko na to jak prezentuje się na boisku.

0

@messi33 Może dlatego, że drużyna przeciwnika też potrafi grać w piłkę, ma lepszego trenera, bardziej doświadczonych zawodników i silniejszych fizycznie?

1

@SeWo77 Gundogan to niestety prawda. Widać, że gra jak oldboy.

0

@WiernyKibic111 Nie wszedł bo gówno by pokazał tak jak ostatnio pokazywał. Marc Guiu stworzył zagrożenie.

0

@Granto Jaki kij z meczem? Walka o puchar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?