0

@Janas11224 Dla jakich klubów koszulki robi Puma?

0

@Bandzior Chwilowo? 2 lata to nie taka krótka chwila. Chwilę to jest Deco.

1

@Pawel13sz Nawet Ronald Koeman dostał bardzo duży kredyt zaufania dopóki nie został zwolniony. Musiał dopiero spaść na 8 miejsce w tabeli, jedną nogą pożegnać się z fazą grupową LM oraz skłócić ze sobą drużynę. To co teraz się dzieje z Barcą Xaviego to pikuś przy tym co było wtedy.

1

@mekston To prawda, w finale też mecz był na styku. Mbappe miał nawet swoją okazję na gola. Dobry finał wtedy Neuer rozegrał. Mimo wszystko najgorszy finał Ligi Mistrzów ostatnich lat bo bez kibiców. Sama edycja Ligi Mistrzów na kolanie z jednym meczem bez rewanżów od ćwierćfinałów.

2

@hayek Neymar im gówno pomagał. Wypadał na kluczową fazę. Jedyny raz gdy nie wypadł i i coś im wyszło to 2020 rok i finał Ligi Mistrzów.

3

@Mattems Zastąpił go Alemany.

1

@hayek Marvel się skończył. Obecnie to jedynie można się pośmiać z ich produkcji i wcale nie jest to komedia.

0

@Arys U mnie w pracy np mam znajomego, który chwali się, że wydarł mordę na emerytkę w Lidlu bo zwróciła mu na coś uwagę. Tacy ludzie są właśnie niedowartościowani i swoje frustracje wylewają na innych.

1

@Sawik_10 Bardzo dobry serial.

8

Brakuje Barcelonie Gaviego oraz Pedriego w pełni sił. Drużyna zyskuje znacznie na tej dwójce.

0

Jakieś kuponiki na dziś?

1

@reloaded W City pracują profesjonaliści i zabrali lepszego Alvareza a Barca musi liczyć, że Roque odpali. Zobaczymy czy ten wynalazek Deco coś pokaże. Póki co mizeria.

1

Po grzyba City Roque. Mają młodych Haalanda i Alvareza, którzy są o niebo lepsi.

0

@Emhyr Coś w tym jest. Z mocnymi rywalami Barca potrafiła grać dobry futbol. Ze słabszymi albo są dobre co najwyżej połowy lub kilkadziesiąt minut.

1

@Emhyr To jest właśnie niezrozumiałe w drużynie Xaviego, piłkarzach i całej obecnej Barcelonie. Potrafią zagrać niesamowity mecz grając piłkę na najwyższym poziomie by potem grać jak patałachy. Nie wiadomo gdzie leży problem i nie jest to wina samego Xaviego i samych piłkarzy. Problem pewnie rozwiązałby Guardiola, ale to jest kwestia abstrakcji więc trzeba liczyć, że przypomną sobie jak potrafią grać i już nie zejdą z tego kursu. Wierzyć nikt nie zabroni.

8

Marc Casado jest przeciętniakiem na poziom Mallorci czy Cadizu o ile w ogóle.

0

@Kozinho. Powiedział to już każdy użytkownik La Bamby. Nie nudzi wam się to mieszanie z błotem codziennie piłkarzy Barcelony?

2

@prokofiew Rzygać się chce od tego płaczu na tej stronie.

0

@Fake69 Patrzcie Polak.

0

@pt9 Koeman jak już stracił Messiego to też gra stała się burdelem a w lidze spadł na 8 miejsce. Nie ma co go wywyższać, bo koncertowo przerżnął ligę mając Messiego w składzie, który robił wszystko by tą ligę wygrać.

0

@Janas11224 Porównywanie Xaviego do Koemana to obraza dla Xaviego. Koeman najeżdżał na własnych graczy publicznie. Poza tym jak można legendę klubu sprowadzić do powiedzenia jest „klaunem”. Styki wam przepala od tej nienawiści.

3

@Safrani Topowy trener nie przyjdzie do klubu z maksymalną presją na wynik i styl by robić to za marny pieniądz.

0

@Sebolinho Ci chłopcy grają z miłości bo są za słabi by zarabiać duże pieniądze. Jakby jednak zarabiali duże pieniądze to by się okazało, że już nie grają z miłości do piłki tylko do pieniędzy. Takie rozumowanie.

1

@norbi77 Od 4/5 lat tak jest i co każdy trener, który wtedy prowadził Barcę jest łakiem?

0

@MESSIah16 Nikt nie mówi o całokształcie kariery a o samej karierze w Premier League.

0

@PatrykBarca Ale komu?

5

@michal26 Guardiola tylko idzie do klubów gdzie pracują i zarządzają profesjonaliści także nie ma co liczyć na taki ruch.

0

@kosiarz92 Wielkich się szanuje, ale nie ma co ukrywać, Maradona nie był żadnym przykładem dla ludzi. Samozwańcza ręka Boga, skandale, narkotyki, kontakty z mafią. Piłkarz wybitny, ale już pewnie nawet CR7 da się bardziej lubić.

0

@Emhyr Nie ma wymówek, Barca musi ich zgnieść.

2

@Dzemix111 Ściągnęli Roque to niech postawią na Roque, jeszcze jest Guiu. Zdecydowanie Barca potrzebuje zawodników na inne pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?