Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Deco jest w klubie od niedawna. Trochę niefajnie z jego strony tak się panoszyć, skoro on tutaj nic nie osiągnął.
1
@MESSIah16 FIFA The Best 2023 Messi? Rozumiem 2022 ale teraz?
0
@alianta2 Setien też ze średnich robił dobrych. Potem każdy widział jak mu poszło w poważnym klubie.
1
@Azrik To był jego mecz na pogrążenie się. Podsumowanie tego, że to nie jego poziom.
0
@Ziemny Bronić w jaki sposób? Krytyka jest zasadna, ale nie zwolnienie. Przynajmniej nie teraz.
1
@Coutinho007 Pewnie chodzi ci o kontekst porażki z Antwerpią, która była dla nas równie dobrze sparingiem bo była bez znaczenia. Nieważny kontekst, bo twoje porównanie Barcy z United to żart.
2
@Coutinho007 Porównujesz 1 miejsce Barcy w grupie do 4 United i mówisz, że można stawiać to w jednym rzędzie. Jak ciebie nazwać inaczej. Dodam, że United straciło 15 goli w grupie.
0
@Tomek54321 Flick nie jest żadną gwarancją. Co najwyżej gwarancją wysokiego kontraktu.
1
Komentarz usunięty
1
@barcanawieki Tak samo mówione było podczas zwalniania Valverde w momencie gdy ten miał przed sobą fazę pucharową LM do zagrania a w La Liga liderował. Nikt nie zwolni Xaviego gdy ten sezon wcześniej zdobył 2 puchary a sezon później po 2 latach niepowodzeń w końcu wychodzi z grupy w LM z 1 miejsca i jest w trakcie walki o mistrzostwo. Tak to nie działa już. Musi zostać napompowana atmosfera na zwolnienie zlecona przez zarząd dla mediów lub wyniki musiałyby się jeszcze pogorszyć bardziej niż teraz.
0
@Gaz Przede wszystkim zwolennicy trenera z TOPu muszą sobie uświadomić, że na obecną chwilę nie ma takiego dostępnego dla Barcelony.
11
Komentarz usunięty
0
@Kondzix Co ty wygadujesz?
0
Komentarz usunięty
0
@Ziemny Zwolnienie Xaviego w obecnym momencie jest głupie i nieodpowiedzialne.
2
@HighestInTheRoom Trzeba przyznać, że ta faza grupowa mu dobrze poszła wtedy. Jeden z niewielu pozytywów jego powrotu.
0
@RosjaninBut Ludzie nie chcą umierać za kawałek ziemi. Życie jest warte dużo więcej niż umieranie za konflikty polityków.
0
Nie będzie już nowego kontraktu i wylatuje. Lepiej już postawić na Araujo z Las Palmas.
0
@norbi77 Można wymienić kilka dobrych, kilka średnich i kilka słabych spotkań. Mówimy oczywiście o tym sezonie. 13 to zdecydowanie przesadzona liczba.
0
@norbi77 Jakie 13 beznadziejnych spotkań? Przesadzasz.
3
@norbi77 To wszystko ten zły Xavi. Jak Barca wygrywa tytuł to wygrywają go piłkarze, jak pokonują w super stylu Atletico to robią to piłkarze, ale jak przegrywają to już nie piłkarze wtedy to już trener.
0
@TheNekro94 Czepiacie się tego Xaviego jakbyście myśleli, że on nie wie, że gra w defensywie była słaba. On doskonale sobie zdaje z tego sprawę, ale potrafi też dostrzec pozytywy, które były w tym meczu bez wątpienia.
0
@Gall Czas pokaże.
0
@Gall To jest droga, którą ma podążać Barca. Obrona do poprawy. Tak jak mówiłem organizacja gry ofensywnej była bardzo dobra. Nie było to takie męczenie buły na jakie były narzekania, niestety kosztem dobrej gry w ofensywie szwankowała defensywa i to aż nadto. To nie jest powód do zwalniania trenera. W Barcelonie jest tendencja do wyolbrzymiania wszystkiego. Bayern Tuchela właśnie przerżnął 5-1 i nikt nie będzie tak narzekał bez końca jak ma to miejsce wśród kibiców Barcelony.
0
@El Plutoninho 19-22 lata też już by się przydało trochę inaczej patrzeć na piłkę nożną niż zero jedynkowo jeśli się tym sportem interesuje.
9
@parpe Suarez w wieku obecnego Lewego wyjeżdżał z Europy. Porównuj napastników w analogicznym wieku a nie dajesz sobie prime Suareza do schyłku Lewego.
0
@Albatros Zapomniałeś dodać jeszcze Quique Setiena.
2
@El Plutoninho Trochę to rakowisko pod tym wzgledem.
1
A ja w przeciwieństwie do La Rambli zgodzę się z oceną Xaviego. Barca zagrała dobry mecz, który niestety był zaprzepaszczony przez brak skuteczności i fatalne błędy w obronie. Granie piłką było płynne, ruch bez piłki był dobry i powodował, że z łatwością sytuacje były stwarzane. To jest droga, którą Barca ma kontynuować i nie można im tego odmówić. Gra w obronie niestety dziś to był dramat, luki ogromne, jest to do największej poprawy i to jest w gestii Xaviego, bo strzelać bramek to on za nich nie będzie a Barca jak pokazują statystyki potrafi sobie tych sytuacji w La Liga stwarzać najwięcej. Visca Barca. Nie jest tak źle jak się tutaj sieje defetyzm.
0
@Ptasior Teraz jak cały atak wykręca takie liczby jak jeden z tej trójki to jest sukces xd