Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq Obecnie można tak powiedzieć o Ferminie. Jeśli liczyć może nie wypożyczenia a transfery tam i z powrotem to trochę się przewinęło, jak chociaż Pique czy Eric Garcia. Chodzi mi jednak o to, że gdy piłkarz jest wypożyczany to po prostu oznacza, że trener widzi, że taki zawodnik odstaje od zespołu i nie będzie często grał. Pedri, Araujo, Balde czy Fermin nie odstawali i od razu grali w 1 drużynie.
1
@escarabajo Porównując obecne liczby z tym co było ostatnie kilka lat to jest to duży progres i można spokojnie napisać, że Wrocław chodzi na Śląsk. Stadion pewnie jest zbyt duży jak na ten klub, ale nawet te regularne 20 tysięcy jak teraz to wyglada to dobry wynik.
16
Zauważył, że pewien poziom mu odleciał i zrzekł się sporych pieniędzy. Pożegnał się z Barceloną z klasą. Katalończyk z krwi i kości.
0
@takisobiektos Klimala w Śląsku mam tylko nadzieję, że to nie oznacza odejścia Exposito już w styczniu. Jak już mają Hiszpana puścić to po sezonie bo dzięki niemu w tym sezonie znów Wrocław chodzi na Śląsk. Jak ma Klimala przyjść do Śląska gdy pozostaje Erik to tego nie rozumiem bo Śląsk gra na jedną 9 i tylko tak gra dobrze. Wystarczy, że Zohore kisi ławkę.
0
@barteq Nie no jak Carvajal 10 lat temu pokazał w Realu Madryt, to każdy może być jak Carvajal.
0
@Krzysztof1987 Mnie interesuje pozycja numer 3.
0
@barcanawieki Kto będzie trzeci jest pytanie? Wiadomo Messi i Ronaldo ale kto numer 3? Jest wielu świetnych graczy z ostatnich 30 lat. Zidane, Iniesta, Xavi, Ronaldinho i wymieniać można wielu.
3
@barteq Abde to się w Betisie przebić nie może, co on w Barcy miałby robić. Jak jesteś dobry to nie jesteś wypożyczony tylko zostajesz i grasz. Pokazał to Pedri, pokazuje to Fermin, który swoją drogą też był wypożyczony i to do 3 ligi z Barcy B. Wielu młodych graczy ostatnimi czasy się przebiło do 1 drużyny bez konieczności bycia wypożyczonym.
0
@Gaz Zero nakładu finansowego? Lewy, Kounde, Raphinha trochę jednak kosztowali, do tego Torres pół roku wcześniej.
0
@Trojanek23 Ma swoją rolę na boisku i wywiązuje się z niej bardzo dobrze, gra jako najwyżej wysunięty pomocnik w formacji z 4 pomocnikami to wiadomo, że w takiej roli szuka się miejsca obok Viniciusa i Rodrygo i wchodzi w pole karne finalizować a nie cofa się do tyłu by kreować grę. Za nim jest 3 pomocników, którzy mogą to robić.
8
@Trojanek23 Ma obecnie największy wpływ na grę drużyny. Strzelanie bramek to najważniejsza kwestia. Bellingham jest kapitalny, ma warunki fizyczne, technikę użytkową, wejście w pole karne, uderzenie. Nie ma co się dziwić zachwytom póki co. Zobaczymy jak będzie dalej.
4
Ronaldo to pipa.
2
@bulo Jak nie ma co mówić? Inne drużyny właśnie w taki sposób są w stanie wygrywać mecze, bo dostają rzuty karny gdy się im należy. Barca przekręcona w tym sezonie La Liga już trzeci raz. To jest aż 7 punktów zabrane z czego 3 podarowane bezpośredniemu rywalowi.
11
@Messibestplayerintheworld Karny przy stanie 1-0 dla Barcy, mogło się zrobić 2-0 już przed przerwą i Realowi mógłby nawet Bellingham nie pomóc. W mediach oczywiście cisza o tym incydencie.
2
@Rust_Cohle Ja uważam, że Griezmann zdecydowanie zbyt nisko. Świetny mundial gdzie zajął 2 miejsce, świetna gra w Atletico. Renesans piłkarza i obecnie znów to jeden z najlepszych graczy świata bez żadnych wątpliwości.
1
@Rifek Zżynka z Instituto Neymar Jr. Zmienione tylko nazwisko, a nikt nie wspomina o tym, że instytut Neymara działa wiele dłużej. Nie przekonasz mnie, że nie został wygranym przez rzekomą walkę z rasizmem i wielkie pokrzywdzenie.
1
Upadek społeczeństwa. Nagroda fair play trafia do gościa, który nie ma bladego pojęcia co to jest.
0
Ligę wygra drużyna najmocniej przepychana przez sędziów. Ten sezon to skandal.
3
@BISHBASHBOSH Co ty pieprzysz do mnie. Mecz z FC Porto Lewandowski przez prawie całą pierwszą połowę nie zrobił nic, plus praktycznie nie miał kontaktów z piłką. Wchodzi Ferran i swoim golem daje 3 punkty.
Pewnie, że Lewy nie jest gwarantem, bo jest świeżo po kontuzji i w takim stanie nie jest gwarantem tego, że zagra lepiej niż Torres. Statystyki z 10 lat przyrównujesz do sytuacji tu i teraz. To ty się zastanów co piszesz a nie ja.
10
Torres zasłużył sobie na pierwszą jedenastkę w takim meczu. Lewy nie jest żadnym gwarantem.
0
@Rust_Cohle Darwin Nunez Savior of The Reds.
1
@FCB24 Xavi out w takim razie. Dobrze, że zarząd ma w dupie opinie takich krzykaczy. Barcelona Pepa czy Messiego to nie jest normalność i takiej normalności Xavi nie osiągnie jeśli o to ludziom chodzi.
2
Dla młodego to fajne doświadczenie zagrać na mistrzostwach świata U17 w odległym kraju. W Barcelonie zaraz się wykuruje Lewy i Raphinha i tyle by było z grania.
5
@Faro To typowy Niemiec a każą mu grać rockmana przed kamerą xd
3
@Lionel_Messi10 Ryk w Internecie będzie ogromny. 8 Złotych Piłek to i tak mało by pokazać jaka jest różnica między Messim a resztą piłkarzy obecnej generacji.
0
@Faro Jednak oglądasz gówno skoro włączyłeś.
2
@Faro Zostaw komentarz o treści "Wataha". Typie, każdy jego film się tak kończy. Dziadersie.
1
@Allbi Zasłużona Złota Piłka.
1
@Gaz On się nie nadawał do poważnego klubu z taką ilością urazów. Barcelona by żałowała, że go ponownie sprowadziła, bo by się łamał co chwilę jeszcze gorzej niż Dembele.
0
@Artysta9 Za rok może jeszcze tak, ale czy starczy mu na Mundial 2026.