Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to PSG ma tej Ligue 1 nie wygrać. W pierwszych 5 kolejkach 2 remisy i 1 porażka a jak wygrają jutro z Marsylią to do lidera i tak będą mieli zaledwie 1 punkt straty.
21
Coś słabo ten Negreira działał gdy Barcelonę przekręcili na mistrzostwo 13/14 w ostatniej kolejce kosztem Atletico.
0
@Faro Tak podawał swego czasu dziennik „Ara”. Jednak odsyłam do tego artykułu, który kwestie zarobków wyjaśnia lepiej: https://www.fcbarca.com/110342-marca-rozbieznosci-miedzy-barcelona-i-xavim-w-kwestiach-finansowych-aktualizacja-17-03.html
4
@Faro Czyli zarabiał całe 2 mln netto. Jak na standardy takiego klubu to mało.
0
@Jackazz Ja z kolei wczoraj oglądałem mecz Damac - Al Hilal Neymara i atmosfera do bani. Komentatorom z Polsatu to współczuje jednak najbardziej bo muszą sprzedać to gówno w telewizji a widać było, że taki Neymar ma wyrąbane i gra dla kasy.
8
@Worny Ansu Fati to najlepszy przykład z ostatniego czasu. Jego stary brylował w wywiadach a Fati wchodził z ławki i zamiast coś udowodnić Xaviemu to sobie truchtał i do najbliższego.
78
Ale Janusze z was. Typ się zgodził dołączyć do drużyny całkowicie rozbitej dopłacając za to z własnej kieszeni i z pomocą Laporty wyciągnął klub z dna zarabiając małą kasę za to. Wy serio myśleliście, że nie będzie miał pierwotnego kontraktu podwyższonego i do końca sezonu za tak mały kontrakt by prowadził Barcę xd Dostał kontrakt bo sobie na niego zasłużył wynikami i postawą. Zmiana pokoleniowa się dokonała i mentalność zwycięzców się również dokonuje.
0
No to dziadek zażyczył sobie lania po dupie.
0
@Reviven Wszystkich meczów w grupie to nawet Guardiola w prime nie wygrał.
0
@Zdobywca Jak można pluć na największego piłkarza w dziejach, który dodatkowo jest największą legendą klubu, któremu się kibicuje. Messi powie, że kocha klub, robi sobie tatuaż z klubem, płacze na pożegnaniu a wyjeżdża jakiś frustrat i mówi Messi rucha Barcelonę, Messi kłamie.
5
@szkutnik91 Co w związku z tym? Barca w zeszłym sezonie wygrała tak większość spotkań.
1
@Waniliowy Wystarczy, że Cancelo będzie grał regularnie i nie powinno być problemów bo gra w klubie, któremu się nie odmawia, jak zresztą sam powiedział. Barcelona ma świetną grupę piłkarzy, którzy tworzą zgraną drużynę i duża w tym zasługa Xaviego, który wie jakie powinny być wartości w Barcelonie.
0
@Antajbandaj Lil Pump.
0
Podanie Frenkiego do Felixa przed golem do Lewego nie jest liczone jako kluczowe podanie? To podanie było genialne.
0
@Azrik Nie wiesz czy były inne możliwości. Bo temat zadział się tak szybko, że media nie zdążyły sobie popisać.
0
@Szreko Świetnie bronił karne plus 2 bardzo ważne interwencje. Oczywiście z Francją i z Australią w 1/8 pod koniec meczu.
1
@Barca1992 Wystarczyło oglądać mecze i byś wiedział dlaczego z nim.
0
@sewciu50 Nie żartuj.
0
@Azrik Ty lepiej wszystko wiesz co musiał zrobić Messi by zostać, weź się przewietrz. Kto jak nie PSG? City już było po transferze Grealisha. W Premier League poza nimi nie było interesującej drużyny. PSG to był naturalny wybór. Znajome twarze, dobra kasa i cel na Ligę Mistrzów.
2
@Azrik Wybrał Barcelonę, Laporta wybrał mu wycieczkę z Barcelony w ostatniej chwili do pierwszego lepszego klubu, który będzie w stanie zaoferować mu kontrakt.
1
@kynio302 Szurnięta.
0
@Pyjo PS4 już wyraźnie odstaje od obecnych standardów.
8
Dlaczego Julian Alvarez nie został nominowany?
10
@partymaker Jak prywatnie może być problem dodzwonić się do ortopedy? Kręcisz coś. Wejdziesz sobie na znanylekarz i ot tak masz ortopedów od zajechania.
0
@panczo Dembele w wielu meczach Barcelony również potrafił zachwycać tłumy i gwizdy zamieniać w brawa.
2
@panczo Łatkę słabego piłkarza.
6
Nie wiem co widzicie złego w tym co mówi Enrique. Chyba po prostu macie zadrę do Dembele, przykleiliście mu łatkę i ignorujecie jego faktyczny talent. Teraz nie ma liczb, ale zagrał już dobry mecz z BVB i będzie tylko lepiej a i liczby nadejdą.
0
@The Game 10 Ale kto narzeka na ławkę Barcelony? Mamy kompletną kadrę.
11
Nie no celem Laporty było to by jednak ten Felix grał słabo by można go było tanio kupić.
2
@Dexelele Kompany za Xaviego, niezła odklejka.