Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trener: Michel
Piłkarz: Bellingham
0
@Sinirsey Ja w szoku, że oni bez beki tak się wypowiadają. No trzeba być ograniczonym a może „stronniczym”?
3
Jaki karny co oni gadają w Canal Plus xD
8
@Katalończyk 99 Ja się dziwię z kolei, że olewa kolegów z drużyny, oni mu tego nie zrobili.
1
@Barcasub Choćby niedawno kupili Szoboszlaia i Mac Allistera i odświeżyli pomoc.
0
@escarabajo Przecież teraz tak zrobili Ez Abde oraz Eric Garcia i nikt na to nie psioczył.
0
@escarabajo No i dobrze, nie można cały czas stać z boku z podkulonym ogonem.
0
@escarabajo Jaka rysa? To był tak dobry bramkarz, że potrzebował być starterem a nie poddawać się dziwnej rotacji. Ostatecznie Bravo zagrał 2 dobre sezony w Barcelonie a potem Ter Stegen zastąpił go z nawiązką. 2 lata w takim rytmie grania tylko w pucharach to już wystarczająco długo by się zniecierpliwić.
0
@Barcelonka070 Joao Felix grał słabiutko. Jeden bardzo groźny strzał, ale jak on prosto piłki tracił co chwilę to się nie dziwię, że Xavi go zmienił.
0
@Kidd Prognostykiem są rotacje Michael.
0
@Firestone Jak nie ma wniosków? Przecież Barca zagrała z Mallorcą dużo lepiej w kreacji aniżeli z Getafe i to nie mając w drużynie najlepszych pomocników Pedriego i De Jonga. Indywidualne proste błędy w obronie zdecydowały o takim a nie innym wyniku oraz brak większej skuteczności z przodu. Bez wylewów w obronie Barca gładko ma 0-2.
7
Musi Lewy odpocząć. Już w piątek trudny mecz z Sevillą gdzie trzeba będzie wracać z Mallorci i w środę znów wyjazd w najcięższym meczu fazy grupowej z FC Porto. W tych dwóch meczach Lewy jest ważny świeży.
0
@AFA90 Życzę Mallorce by zagrali taki koncert jak ostatnio z Gironą.
0
Ja bym widział:
Ter Stegen - Cancelo - Araujo - Martinez - Balde - Romeu - Gundogan - Gavi - Raphinha - Lewandowski - Torres
1
@escarabajo Nie wymieni, ale w momentach gdy jego kraj go potrzebował najbardziej stawał się najlepszym bramkarzem świata.
6
@escarabajo Już się zapisał w historii bramkarzy. W historii argentyńskiej piłki już najbardziej.
0
@partymaker Te noty to niestety często zakłamywanie rzeczywistości. Przecież Kvara z Bologną gówno grał a nota 7.7 xd
0
@Firestone Zgarbić się i biegać. A ludzie już mówili, że kiedyś Barca czy Real za 150 mln
1
@Rust_Cohle Kilka meczy to za mało by ocenić w dłuższej perspektywie.
2
@Rewolucja123 Nunez dobry napadzior, piłka go szuka, tylko musi poprawić skuteczność, w tym sezonie całkiem spoko zaczyna.
2
Tak sobie myślę, że lepiej by się kibicowało nie czytając tych wszystkich newsów, wywiadów. Człowiek przeczyta taki wywiad z Tebasem i się aż przykro robi co próbują władze tej ligi zrobić z Barceloną. Real Madryt i to ich całe środowisko to jeden wielki rak i czuję szczerą nienawiść do tej organizacji.
1
@Gaz Nikt nie jest nawet blisko Messiego.
0
@skubi99 Nie chcesz powiedzieć, że nie ma w tym racji? Bosak jako osoba publiczna mówiąca o tym, że jak ktoś ma zginąć to zginie to kuriozum. Wyborcy Konfederacji muszą niezłą znieczulicą się wykazywać. Można było to inaczej powiedzieć, ale Bosak użył nagannych słów.
1
@Luciano99 Z drugiej strony może się okazać, że Ugarte będzie jednym z najlepszych ŚPD na świecie a Zaire Emery to przecież utalentowany zawodnik. Vitinha musi się więcej ograć bo też ma talent.
0
@Mroziu Widziałem. Ostatnie 2 mecze już jednak grał jak ma grać skrzydłowy i drużyna na tym korzystała.
0
@Mow_mi_Douglas To jest szeroko grający skrzydłowy, który ma dograć dobrze piłkę w pole karne i zrobić przewagę dryblingiem. W tym sezonie póki co robi to dobrze i drużyna na tym korzysta. Nie wszystko się mierzy liczbą goli i asyst. Podanie Raphinhi do Cancelo również nie wliczysz do statystyk a było tak samo istotne jak asysta.
2
@Mow_mi_Douglas Co ty wiesz człowieku. Oglądałeś chociaż te mecze z udziałem Dembele, wczoraj świetny, z BVB również. Współpraca z Hakimim na wysokim poziomie, do tego dobre dogranie w pole karne, nie traci też piłek.
1
@don'T.R.I.P.e Perez liczy, że za rok to już go na pewno Mbappe nie wyru***.
1
@Kidd Messi nie zanotował 100 zwycięstw w Lidze Mistrzów. Zanotowali Cristiano Ronaldo i Iker Casillas.
8
To jest niesamowite jaki ten klub jest gówniany. Nie da się mieć do nich szacunku choćbyś na siłę go szukał to po prostu zbiera się na wymioty.