0

@Mow_mi_Douglas To jest szeroko grający skrzydłowy, który ma dograć dobrze piłkę w pole karne i zrobić przewagę dryblingiem. W tym sezonie póki co robi to dobrze i drużyna na tym korzysta. Nie wszystko się mierzy liczbą goli i asyst. Podanie Raphinhi do Cancelo również nie wliczysz do statystyk a było tak samo istotne jak asysta.

2

@Mow_mi_Douglas Co ty wiesz człowieku. Oglądałeś chociaż te mecze z udziałem Dembele, wczoraj świetny, z BVB również. Współpraca z Hakimim na wysokim poziomie, do tego dobre dogranie w pole karne, nie traci też piłek.

1

@don'T.R.I.P.e Perez liczy, że za rok to już go na pewno Mbappe nie wyru***.

1

@Kidd Messi nie zanotował 100 zwycięstw w Lidze Mistrzów. Zanotowali Cristiano Ronaldo i Iker Casillas.

8

To jest niesamowite jaki ten klub jest gówniany. Nie da się mieć do nich szacunku choćbyś na siłę go szukał to po prostu zbiera się na wymioty.

0

@PatrykBarca Dobrze grał dziś Dembele.

0

@P33ck Jak oni biorą trenera, którego ostatnim zespołem było Al Nassr to czego oni oczekują. Nikt z ambicją nie idzie do Arabów. Garcia złote lata ma za sobą.

1

@AFA90 FIFA to granie w piłkę na lodowisku, bo właśnie tak wygląda tam gameplay. Gówno takie, a konkurencji niestety nie ma.

0

@Xpert77 Marzeniem to jest by Pedri nie łapał już kontuzji.

0

@Firestone Bo duża większość z nich to pic na wodę. Są asysty drugiego stopnia i „asysty drugiego stopnia”.

0

@Firestone Dlaczego ktoś miałby obśmiać?

3

@Herato Dembele przy tych pionkach poniżej to Pan Piłkarz.

0

@Sapos93 Nie dostawał za dużo piłek. Dopiero po wejściu Raphinhi Barca zaczęła grać prawą stroną i to Raphinha się bardziej wyróżnił.

1

@FCB_dimiC Polak wszędzie znajdzie teorię spiskową.

1

@hayek Zderzenie z rzeczywistością. Stary Fatiego niech lepiej pakuje syna do Arabii bo tylko tam jest w stanie zarobić dużą kasę za tak niski poziom.

1

Zawodnik z Barcelony z numerem „10” jak przychodzi do Brighton to normalnie powinni sobie pomyśleć, że to musi być jakiś kozak co zrobi różnicę, a to jakiś placek co się nie nadaje.

0

@ZiggyStardust Danny Welbeck więcej osiągnął w futbolu niż Ansu Fati.

0

@Herato Jednak Robert wykończył pierwszą akcję po mistrzowsku, drugi gol to świetne ustawienie się tak by Cancelo nie musiał na pałę wstrzelać piłki w pole karne a mógł wycofać.

0

@Faro Fati jest cieniutki i tyle.

3

@PatriBarca De Jong zagrał w Lidze Mistrzów 65 minut więc był świeży, poza tym Barca miała mecz we wtorek więc był czas na regenerację, tym bardziej, że wszystko było grane w domu.

2

@Ojciec5tkidzieci Jak ludzie mają 75 lat to mają potomstwo i to dla nich chcą choćby żyć, by cieszyć się wnukami i dziećmi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@hayek Co za prymitywy. Takie prymitywy nami rządzą.

0

Może by tak spróbować Yamala między liniami tak jak był ustawiony Raphinha pod koniec meczu z Celtą.

5

Ale gówno grają. Wszyscy na stojąco, za wolno, niedokładnie. Tragedia.

1

@FcPortoFan1999 Jak nie dziś to może zacząć we wtorek.

2

Ale pierdolamento. Jest lepszy 16 letni Yamal, Raphinha i Ferran Torres a Barca by się interesowała kolejnym prawoskrzydłowym.

3

Girona gra naprawdę kapitalnie.

3

@Emhyr Świetny wynik. Skład Xavi też miał sporo słabszy od poprzedników. Oczywiście Messi robił największą różnicę.

0

@abram3k Girona ich dominuje i stwarza sytuacje to co dopiero jak Xavineta wjedzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?