0

@Encore Jednak ostatnio Portugalia ich zlała 6-0.

0

@escarabajo A kto piłki do nogi skleić nie potrafi?

0

@SirBobby Prezes PZPN to sam nie potrafi podejmować decyzji? Musi ulegać presji Lewandowskiego i dziennikarzy? Brzęczek to powinien Lewego za mordę wziąć, że ten sobie jakieś milczenia robi, on jest od grania na boisku a nie od zwalniania, zwalniają trenerów władze PZPN.

0

@SirBobby Brzęczek słusznie zwolniony? 25/30 punktów, wyprzedził Austrię z palcem w dupie, 5 goli straconych w całych eliminacjach i nawet nie dostał szansy by zaprezentować się z tą kadrą na Euro. Przecież takie zwolnienie to chamstwo wobec Brzęczka. Przyszedł Sousa i koncertowo to spierd*** na Euro w prostej grupie.

1

@kibic1899 Lewy tego nie weźmie na swoje barki. Nie tan kaliber umiejętności i nie ma takiej jakości obok siebie. Sam Lewy tego nie pociągnie i krytyka jest przesadzona bo wymaga się od niego takich rzeczy jakie robił Messi a to nie jest możliwe. Jednak wystarczy nie milczeć jak głupi gdy były wyniki z Brzęczkiem lub nie robić zbędnych wywiadów. Co chwilę Lewandowski narzeka na styl, ale on jest od grania w piłkę a nie od ustalania składu czy wybierania stylu gry. Na pewno przyłożył rękę do tego, że trenerzy też byli zwalniani, a już przynajmniej Brzęczek. Zachciało się Polakom stylu to nie ma teraz ani stylu ani wyników.

0

@kibic1899 Obecnie to dopiero widzisz, to wtedy tak trudno to było dostrzec? Pomijając, że ta rezygnacja trwała zero spotkań bo już został powołany na kolejne zgrupowanie.

0

@Janas11224 Świeże odejście, świeży temat więc był wrzucony tu news z Dembele. Nie wiem po co sensacje robić o to.

1

@Janas11224 Wypowiedź dotyczy też powodów jego odejścia z Barcelony więc co tu dziwnego, że została wrzucona?

2

@TomekBarcaCules Na oficjalnej stronie FC Barcelony.

0

@kanver_ No jak ja już widzę, że w tym sezonie 3 karnych Barcelonie nie odgwizdali. Dwukrotnie Lamine Yamal popychany przez obrońców do upadku bez zainteresowania piłką i oczywiście mityczna ręka Gaviego w 1 kolejce. Nie można przemilczeć takich rzeczy jak sędziowie plują nam w twarz.

2

@Gaz Kto mówił, że Neymar nic by nie wniósł? Prędzej można było stwierdzić, że się połamałby jak to ma w zwyczaju.

1

@Rust_Cohle Jeden z ulubionych piłkarzy z dzieciństwa. Razem z resztą bandy La Roja jak David Villa, Cesc Fabregas, Andres Iniesta czy Xavi.

0

@FCB24 Weź się wyloguj i przewietrz. Jest świetna pogoda.

3

@FCB24 Ty to potrafisz coś mniej odklejonego napisać czy tylko jakieś skrajności?

0

@mordini123 Oceny bliźniaczo podobne do tych z Whoscored.

8

@fcbarcafan19 Rodziców ma Turków i sam też wygląda jak Turek. Nie mówię, że nie może grać w kadrze, ale trochę to znak czasów jak porówna się kadrę sprzed 20 lat do tej obecnej gdzie o sile stanowią imigranci.

9

Turek kapitanem Niemców. Co za czasy dla Niemców nastały.

0

@mekston Mówimy o sytuacji gdy Argentyna wygrywa mundial. Ja wiem, że takie co by było gdyby nie ma sensu, ale Benzema na pewno zyskał na tym, że mundial był na zimę, zaś stracił na tym Haaland bo pewnie teraz on by był faworytem do Złotej Piłki 2023.

0

@mekston Benzema najbardziej zyskał na mundialu w zimę. Jakby Mundial się odbył w 2022 w lecie to Benzema by nawet Złotej Piłki nie powąchał.

0

@MessiForeverTheBest Co to za nowomowa typowa dla lewaków.

0

@SenseiFCB Porównujesz bezczeszczenie polskiego godła oraz wstawianie faszystowskiego znaku, które mają widocznie na celu wywołać szok i wzburzenie do literki Z? Kolejne warto przemilczeć bo chcesz używać pokrętnej logiki. Oba zdjęcia awatarów są próbą wywołania chaosu i oba powinny zostać zgłoszone, tyle.

0

@JaroCoach Pytają o niego to odpowiadają na jego temat. Co w tym nienormalnego? Yamal albo się obroni swoją grą albo przepadnie.

0

@Linghunter88 o kij ci chodzi polaku?

0

@escarabajo 20 lat temu Liga Mistrzów była w takim samym formacie i też się latało po Europie w środku tygodnia. Eliminacje do MŚ oraz ME były w takim samym formacie, zamiast Ligi Narodów w tym samym okresie były sparingi. Przez 20 lat ilość zespołów na Mundialu się nie zmieniała. Na Euro się jedynie zmieniła, co dało tak naprawdę i tak tylko jedną rundę więcej.

0

@escarabajo Zmiany dopiero nadchodzą, ale póki co to jest tak jak było od 20 lat. Do tego większa ilość zespołów na Euro na duży plus bo w Europie jest wysoki poziom. Na Mundialu tak naprawdę ilość meczów będzie podobna jak dotychczas. Chcą piłkarze więcej kasy to kibice chcą więcej meczów.

1

@escarabajo No Griezmann faktycznie grał bardzo dobrze. Można byłoby to rozważyć.

0

@escarabajo Kontuzje były od zawsze. Wyjazdy co 3 dni były od zawsze. Po prostu ciała niektórych graczy są gorzej przystosowane. Nadal będą gracze, którzy będą na topie 10 lat.

0

@escarabajo Starsi się znajdą bo przeciętny piłkarz później wchodzi na topowy poziom niż 18 lat. Lewandowski wszedł na TOP w sezonie 2011/2012 w wieku 23 lat.

2

@MessiForeverTheBest Są. Zaczynają robić gnioty to i ludzie przestają to oglądać.

1

@escarabajo Maksymalnie 28 latek? Oznacza to, że musiałby wejść na najwyższy poziom w wieku 18 lat. Takich to wiadomo, że bedzie Ci trudno znaleźć bo na topowy poziom można wejść nawet kilka lat później. 28 lat ma choćby Sterling czy Goretzka. Jakbyś dodał do tych max 28 lat kilka lat więcej to znajdziesz wielu takich zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?