Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@FCBurnley W La Lidze każdy klub oprócz Realu Madryt ma problemy z takimi podstawowymi rzeczami jak rejestracja zawodników.
1
@tbas Jest rywalizacja, jak chce dostać szanse to niech zacznie wykorzystywać. Ferran wykorzystał te, które dostał i zapewne w następnym meczu zagra już od pierwszej minuty. Wchodzi Fati i marnuje setkę nie podając do Lewego a potem jakiś komiczny strzał z pierwszej piłki oddaje. Poprzedni sezon to strzelenie kilku goli na początku i kilku na sam koniec sezonu gdy już było po sezonie, w międzyczasie nie dawał nic i nawet nie walczył po wejściu z ławki. Xavi nie daje mu grać bo Fati nie daje podstaw ku temu.
5
La Liga i te ich spieprzone zasady. Liga TOP 5 Europy a zarządzanie jak w kraju 3 świata.
0
@ACRAB95 Może i tak, ale to trzeba wpierw dostać ofertę kupna i to satysfakcjonującą. Przez rok nie będzie Barca mu płacić pensji, która jest zbyt wysoka w stosunku do tego co daje zespołowi. Felix przez rok go zastąpi i może nawet da więcej zespołowi.
0
@Bogan Teraz nie jest moment, bo nic się nie zmieni na ostatnią kolejkę przed przerwą na kadrę. Po kadrze dochodzi Liga Mistrzów, więcej rotacji i weryfikacja formy Lewego. Wtedy też będą trudne decyzje personalne, bo Liga Mistrzów nie wybacza i tam bez napastnika nie ma czego szukać.
0
@ACRAB95 Jak ma się połamać to niech się łamie tam za pensję Tottenhamu niż tutaj.
0
@partymaker Jestem zwolennikiem Xaviego i co poradzisz.
0
Gościu wygląda jak dinozaur to jak on miał karierę zrobić.
0
@partymaker Nie uważam Ansu za niezbędnego zawodnika i wypożyczenie jest dobrym rozwiązaniem bo mamy wielu zawodników ofensywnych i Fati nie grałby wystarczająco dużo. Tak samo uważa Xavi a Xavi rację ma i tyle.
0
@MateuszGotowka99 Ja uważam, że Ansu potencjał miał ogromny, ale został zniszczony przez kontuzje. Jego wejście do drużyny było piorunujące, drybling również miał.
0
@Criss18Barca Pewnie najlepsza to będzie Mendes-Mbappe
1
@partymaker To ile ten wychowanek ma dostawać szans? Zadebiutował w 2019 roku i od tego czasu dał się zapamiętać jakoś szczególnie? Niech idzie na wypożyczenie i pokaże, że ma talent na grę na miarę numeru "10" FC Barcelony. Nie rozumiem co widzicie w jego grze niezwykłego na obecną chwilę. Torres jest obecnie przed nim w hierarchii, do tego jest Abde. Fati nie jest niezbędny Barcelonie.
4
Dobry deal, Fati idzie na rok ogrywać się do Tottenhamu i ma szansę udowodnić, że jest piłkarzem na miarę Barcelony a my na rok dostajemy zastępstwo w postaci Felixa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@oddychaj Aston Villa a Rayo Vallecano to znaczna różnica poziomu. W Aston Villa jest dobry trener, są pieniądze, europejskie puchary i rozwój klubu.
1
@Peciak Kadra będzie mocna. Przychodzi Martinez, Cancelo, Romeu, Gundogan, Ez Abde, do tego dodaj Yamal, Lopez i fakt, że młodzi zawodnicy będą bardziej dojrzali. Za pół roku może już dołączyć Roque. Busquets był dobrym zawodnikiem, ale Romeu wcale nie musi być gorszy, strata Alby na minus, bo nawet jako zmiennik był dobrym zawodnikiem i Alonso nie ma podjazdu, Dembele to też strata, ale teraz można wprowadzać Yamala, który potrafi mądrzej grać od Dembele. Martwi Lewandowski bo w Lidze Mistrzów jak napastnik w meczu na szczycie będzie miał z 2 sytuacje 90% procentowe i ich nie strzeli to jest mecz przegrany. Tak Lewandowski zresztą potrafił przestrzelić w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie.
0
@Marcelinho99 Bardziej w sposobie gry przypomina Neymara póki co.
0
@Cobra303 To jest tak zwany tekst ironiczny.
2
@lambard Nie wiem czy wiesz ale jest koniec okienka a nie początek.
3
@nwchades Po prostu można założyć, że Wysokie Obcasy chciały chamsko uderzyć w PIS szerząc fake news.
2
@lambard Bo to transfery rodem z FIFA. Po co Barcelona miałaby kupować jednocześnie dwóch PO Frimponga i Cancelo? Nie ma tematu Frimponga nigdzie a ty nagle właśnie nazwisko z tyłka zapodajesz.
1
@bartas97 Strajk głodowy czyli po prostu post.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie, że jest to możliwe, przecież tyle razy w historii już tak się działo.
10
@marcin62 Wysokie Obcasy sieją panikę. „Chciałbym uspokoić wszystkich rodziców oraz opiekunów i bliskich osób z zespołem Downa, że zespół Downa z całą pewnością znajdzie się na liście chorób kwalifikujących do orzeczenia o niepełnosprawności wydanego na stałe" — napisał w niedzielę po południu na Twitterze wiceminister Wdówik, który jest pełnomocnikiem rządu ds. osób niepełnosprawnych.
0
@Eto'o9 R10 Roberto zagrał tragicznie, przyjdzie Cancelo na 99% i wtedy Roberto nie powinien wąchać murawy. Kounde może czasem zagrać na PO zamiast Cancelo.
0
@Eto'o9 R10 Na ostatnie 5 spotkań Real wygrał 3 z Getafe i to po męczarniach.
0
@Tatazolwinia Widać, że młody ma nogę ułożoną niesamowicie. Oby bez kontuzji i z mądrą głową.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Alonso akurat solidnie współpracował z drużyną w fazie ofensywnej, zwłaszcza w drugiej połowie.
0
@panczo Jak się czyta takie głupoty to co mogę robić? Edukować.
0
@Ukasz Nie spodziewaj się patrzenia na takie zaawansowane rzeczy jak pozycja zawodnika na La Bambie.