Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gościu wygląda jak dinozaur to jak on miał karierę zrobić.
0
@partymaker Nie uważam Ansu za niezbędnego zawodnika i wypożyczenie jest dobrym rozwiązaniem bo mamy wielu zawodników ofensywnych i Fati nie grałby wystarczająco dużo. Tak samo uważa Xavi a Xavi rację ma i tyle.
0
@MateuszGotowka99 Ja uważam, że Ansu potencjał miał ogromny, ale został zniszczony przez kontuzje. Jego wejście do drużyny było piorunujące, drybling również miał.
0
@Criss18Barca Pewnie najlepsza to będzie Mendes-Mbappe
1
@partymaker To ile ten wychowanek ma dostawać szans? Zadebiutował w 2019 roku i od tego czasu dał się zapamiętać jakoś szczególnie? Niech idzie na wypożyczenie i pokaże, że ma talent na grę na miarę numeru "10" FC Barcelony. Nie rozumiem co widzicie w jego grze niezwykłego na obecną chwilę. Torres jest obecnie przed nim w hierarchii, do tego jest Abde. Fati nie jest niezbędny Barcelonie.
4
Dobry deal, Fati idzie na rok ogrywać się do Tottenhamu i ma szansę udowodnić, że jest piłkarzem na miarę Barcelony a my na rok dostajemy zastępstwo w postaci Felixa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@oddychaj Aston Villa a Rayo Vallecano to znaczna różnica poziomu. W Aston Villa jest dobry trener, są pieniądze, europejskie puchary i rozwój klubu.
1
@Peciak Kadra będzie mocna. Przychodzi Martinez, Cancelo, Romeu, Gundogan, Ez Abde, do tego dodaj Yamal, Lopez i fakt, że młodzi zawodnicy będą bardziej dojrzali. Za pół roku może już dołączyć Roque. Busquets był dobrym zawodnikiem, ale Romeu wcale nie musi być gorszy, strata Alby na minus, bo nawet jako zmiennik był dobrym zawodnikiem i Alonso nie ma podjazdu, Dembele to też strata, ale teraz można wprowadzać Yamala, który potrafi mądrzej grać od Dembele. Martwi Lewandowski bo w Lidze Mistrzów jak napastnik w meczu na szczycie będzie miał z 2 sytuacje 90% procentowe i ich nie strzeli to jest mecz przegrany. Tak Lewandowski zresztą potrafił przestrzelić w pierwszym meczu z Bayernem w poprzednim sezonie.
0
@Marcelinho99 Bardziej w sposobie gry przypomina Neymara póki co.
0
@Cobra303 To jest tak zwany tekst ironiczny.
2
@lambard Nie wiem czy wiesz ale jest koniec okienka a nie początek.
3
@nwchades Po prostu można założyć, że Wysokie Obcasy chciały chamsko uderzyć w PIS szerząc fake news.
2
@lambard Bo to transfery rodem z FIFA. Po co Barcelona miałaby kupować jednocześnie dwóch PO Frimponga i Cancelo? Nie ma tematu Frimponga nigdzie a ty nagle właśnie nazwisko z tyłka zapodajesz.
1
@bartas97 Strajk głodowy czyli po prostu post.
0
@MesQueUnClub96 Pewnie, że jest to możliwe, przecież tyle razy w historii już tak się działo.
10
@marcin62 Wysokie Obcasy sieją panikę. „Chciałbym uspokoić wszystkich rodziców oraz opiekunów i bliskich osób z zespołem Downa, że zespół Downa z całą pewnością znajdzie się na liście chorób kwalifikujących do orzeczenia o niepełnosprawności wydanego na stałe" — napisał w niedzielę po południu na Twitterze wiceminister Wdówik, który jest pełnomocnikiem rządu ds. osób niepełnosprawnych.
0
@Eto'o9 R10 Roberto zagrał tragicznie, przyjdzie Cancelo na 99% i wtedy Roberto nie powinien wąchać murawy. Kounde może czasem zagrać na PO zamiast Cancelo.
0
@Eto'o9 R10 Na ostatnie 5 spotkań Real wygrał 3 z Getafe i to po męczarniach.
0
@Tatazolwinia Widać, że młody ma nogę ułożoną niesamowicie. Oby bez kontuzji i z mądrą głową.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Alonso akurat solidnie współpracował z drużyną w fazie ofensywnej, zwłaszcza w drugiej połowie.
0
@panczo Jak się czyta takie głupoty to co mogę robić? Edukować.
0
@Ukasz Nie spodziewaj się patrzenia na takie zaawansowane rzeczy jak pozycja zawodnika na La Bambie.
0
@kuz Inną opcją jest niedyspozycja Balde.
0
@pt9 Każdy woli grać w Valencii niż Barcelonie.
0
@ngif Gavi na LO, Lamine na LS xD co tu za taktycy siedzą xD
0
@sintesox Nie oglądaj anime dzieciaku.
0
@AlexDark00 Pewnie tak ostatecznie będzie ale nie na ten moment, bo póki co Lewy będzie dostawał szanse na odbudowanie formy właśnie dlatego, że latami pokazywał, że jest wśród najlepszych piłkarzy świata. To nie jest trudne do pojęcia.
0
@AlexDark00 Zasługi z Bayernu xD Weźcie wy się rozbiegnijcie bo nie zasługujecie na dużych graczy w tym klubie z takim dziecinnym podejściem.
0
@Esteban_ Chodzi o to, że już wszyscy zapomnieli kto był Pichichi w zeszłym sezonie i traktują Lewego jak szmatę, którą można wyrzucić po kilku razach. Na pewno Xavi świetnie by zbudował Lewego jakby wyrzucił go na ławkę, to nie jest młodzian tylko weteran, którego się inaczej traktuje i nadal można mu go obdarzyć zaufaniem a nie robić syf.