1

Nie ma co kupować na siłę nowego skrzydłowego za Dembele bo i tak mamy ich nadmiar. Trzeba postawić na prawym skrzydle na Raphinhę/Torresa i niech wchodzi do składu Lamine Yamal. Jeśli to możliwe niech Barca kupi nowego PO skoro tam Xavi chciał kogoś nowego.

1

@kiper09 Przecież prawy skrzydłowy jest u Xaviego szeroko grającym zawodnikiem, który wykorzystuje przestrzeń, którą mu wykreuje 4 pomocników szybką wymianą piłki na prawą stronę. Do tego się nadawał Dembele.

0

Nie można mieć pretensji do Dembele. Rok temu przedłużył kontrakt obniżając zarobki i teraz to sobie rekompensuje premią i wyższą pensją w Paryżu. Poziom sportowy tam a tutaj to będzie różnica, ale pieniądze też są istotne dla piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 No tak bo Leo Messi to nie pomaga napastnikom xd

2

@nuevojugador Ziyech xD Co jest nie tak z Tobą?

0

@Albatros Weź nie wyjeżdżaj z takimi pipami w kontekście Barcelony.

0

Mam tylko nadzieję, że przypomną mu te słowa jak Barca ogra Real w meczu o stawkę.

14

PSG to wybór tylko i wyłącznie ekonomiczny z jego punktu widzenia. Może jeszcze to, że Francja. Klub dużo gorszy od Barcy pod każdym względem oprócz finansów.

1

@vangoor Nie pisze, że nam jest niezbędny, ale daleko mi do mówienia, że jest balastem w klubie a już na pewno do stawiania go niżej od Sergino Desta.

0

@Gibbon_FCB Jeden mundial Messiego 2022 jest więcej wart niż cała kariera Neymara.

0

@AdrianFCB10 Jakby to miało jakieś znaczenie. W PSG i Barcelonie będzie grzał ławę xd. Jedynie tam za większą kasę.

1

@barcelonaLM W United po staremu. Wydają kupę kasy i to na samych przepłaconych graczy a pomysłu w tym żadnego.

6

@vangoor Weźcie skończcie z tym Roberto. Nie jest takim łakiem jak się go tu opisuje.

0

O której finał będzie Warsaw Open?

1

@ini_barca Jak to Xavi powiedział jednego dnia są najlepsi a następnego się nie nadają.

2

Dla takich meczów się kibicuje. Najwyższy poziom piłkarski i dużo emocji. Brawo dla obu drużyn za spektakl.

1

@macio_944 Weź w tym kraju oddaj głos na kogoś.

1

@Firestone Raphinha. Nie wiem jak Ty ale ja też oglądam piłkę nożną dla przyjemności i rozrywki, dlatego też kibicuję Barcelonie a nie Atletico. Raphinha jak zaczyna swój „drybling” to oczy krwawią.

1

@Emerald Skoro nie powinno być miejsca dla Dembele to powinno się wykopać każdego innego skrzydłowego z Barcy bo on jest naszym najlepszym skrzydłowym.

1

@mientusek1407 Gniot przez ogromne G.

16

Nie dla sprzedaży Dembele. Nawet za 100 milionów. Nie kupimy lepszego skrzydłowego nawet za 100 mln.

0

@hayek Z tobą to na badania do Choroszczy.

0

@HighestInTheRoom No cóż K-Pop jest na Utopii a sam album to flop.

2

@HighestInTheRoom Jak poziom albumu będzie taki jak singiel K-Pop to można do śmieci wyrzucić.

1

@Azrik Weź dyskutuj z La Ramblą. Przecież na tej stronie nie używa się chłodnej głowy i mózgu tylko kieruje się emocjami na gorąco.

0

@DonMatteo901 Masz Polaczku poczęstuj się. Nie dla psa, dla pana to.

1

Czyżby Xavi chciał do środka pola po odejściu Kessiego sprowadzić pomocnika box to box?

0

@MesQueUnClub_87 Ktokolwiek chciałby się wyżywać zabijając to powinien się leczyć, bo coś nie po kolei z głową.

0

@Crystal37 Sergio Ramos by dowodzić obroną i jakiś wyrobnik do środka pola i można zdobywać Amerykę.

3

@Bogan Jednak porównujesz Guardiolę czyli być może najwybitniejszego trenera w historii do Xaviego, który od niedawna trenuje na takim poziomie. Prawdopodobnie Xavi nigdy nie osiągnie poziomu Pepa, ale to nie znaczy, że jest słabym trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?