Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma co kupować na siłę nowego skrzydłowego za Dembele bo i tak mamy ich nadmiar. Trzeba postawić na prawym skrzydle na Raphinhę/Torresa i niech wchodzi do składu Lamine Yamal. Jeśli to możliwe niech Barca kupi nowego PO skoro tam Xavi chciał kogoś nowego.
1
@kiper09 Przecież prawy skrzydłowy jest u Xaviego szeroko grającym zawodnikiem, który wykorzystuje przestrzeń, którą mu wykreuje 4 pomocników szybką wymianą piłki na prawą stronę. Do tego się nadawał Dembele.
0
Nie można mieć pretensji do Dembele. Rok temu przedłużył kontrakt obniżając zarobki i teraz to sobie rekompensuje premią i wyższą pensją w Paryżu. Poziom sportowy tam a tutaj to będzie różnica, ale pieniądze też są istotne dla piłkarzy.
0
@FcPortoFan1999 No tak bo Leo Messi to nie pomaga napastnikom xd
2
@nuevojugador Ziyech xD Co jest nie tak z Tobą?
0
@Albatros Weź nie wyjeżdżaj z takimi pipami w kontekście Barcelony.
0
Mam tylko nadzieję, że przypomną mu te słowa jak Barca ogra Real w meczu o stawkę.
14
PSG to wybór tylko i wyłącznie ekonomiczny z jego punktu widzenia. Może jeszcze to, że Francja. Klub dużo gorszy od Barcy pod każdym względem oprócz finansów.
1
@vangoor Nie pisze, że nam jest niezbędny, ale daleko mi do mówienia, że jest balastem w klubie a już na pewno do stawiania go niżej od Sergino Desta.
0
@Gibbon_FCB Jeden mundial Messiego 2022 jest więcej wart niż cała kariera Neymara.
0
@AdrianFCB10 Jakby to miało jakieś znaczenie. W PSG i Barcelonie będzie grzał ławę xd. Jedynie tam za większą kasę.
1
@barcelonaLM W United po staremu. Wydają kupę kasy i to na samych przepłaconych graczy a pomysłu w tym żadnego.
6
@vangoor Weźcie skończcie z tym Roberto. Nie jest takim łakiem jak się go tu opisuje.
0
O której finał będzie Warsaw Open?
1
@ini_barca Jak to Xavi powiedział jednego dnia są najlepsi a następnego się nie nadają.
2
Dla takich meczów się kibicuje. Najwyższy poziom piłkarski i dużo emocji. Brawo dla obu drużyn za spektakl.
1
@macio_944 Weź w tym kraju oddaj głos na kogoś.
1
@Firestone Raphinha. Nie wiem jak Ty ale ja też oglądam piłkę nożną dla przyjemności i rozrywki, dlatego też kibicuję Barcelonie a nie Atletico. Raphinha jak zaczyna swój „drybling” to oczy krwawią.
1
@Emerald Skoro nie powinno być miejsca dla Dembele to powinno się wykopać każdego innego skrzydłowego z Barcy bo on jest naszym najlepszym skrzydłowym.
1
@mientusek1407 Gniot przez ogromne G.
16
Nie dla sprzedaży Dembele. Nawet za 100 milionów. Nie kupimy lepszego skrzydłowego nawet za 100 mln.
0
@hayek Z tobą to na badania do Choroszczy.
0
@HighestInTheRoom No cóż K-Pop jest na Utopii a sam album to flop.
2
@HighestInTheRoom Jak poziom albumu będzie taki jak singiel K-Pop to można do śmieci wyrzucić.
1
@Azrik Weź dyskutuj z La Ramblą. Przecież na tej stronie nie używa się chłodnej głowy i mózgu tylko kieruje się emocjami na gorąco.
0
@DonMatteo901 Masz Polaczku poczęstuj się. Nie dla psa, dla pana to.
1
Czyżby Xavi chciał do środka pola po odejściu Kessiego sprowadzić pomocnika box to box?
0
@MesQueUnClub_87 Ktokolwiek chciałby się wyżywać zabijając to powinien się leczyć, bo coś nie po kolei z głową.
0
@Crystal37 Sergio Ramos by dowodzić obroną i jakiś wyrobnik do środka pola i można zdobywać Amerykę.
3
@Bogan Jednak porównujesz Guardiolę czyli być może najwybitniejszego trenera w historii do Xaviego, który od niedawna trenuje na takim poziomie. Prawdopodobnie Xavi nigdy nie osiągnie poziomu Pepa, ale to nie znaczy, że jest słabym trenerem.