0

@Emhyr Z Tobą pisać to jak bić się z wiatrakami.

0

@Emhyr To o czym Ty piszesz a co było naprawdę to sprzeczne informacje i szerzysz fake informacje. Do tego narzekasz na pierdoły, ale to już osobna kwestia.

0

@BartqRKO W fazie grupowej były nie więcej jak 2/3 mecze o północy i to mało istotne

3

@Emhyr Nie, nie były człowieku. Piszesz kocopoły. Mecze najczęściej były w godzinach 18:00, 21:00, 22:00.

0

@Emhyr XD Pytam czy podczas mundialu w Brazylii godziny były z tyłka dla kibiców europejskich?

1

@karolszymek To zależy. Mam kolegę, który jest kibicem Realu, ale potrafi się z szacunkiem wypowiedzieć o Barcy to i się Realu nie skrytykuje. Są też znajomi osły, którzy pieprzą takie kocopoły jak Muniak to wtedy najlepiej nawet nie zaczynać z nimi tematu piłki nożnej, bo nóż się w kieszeni otwiera.

0

@Emhyr A co jak był mundial w Brazylii to były godziny z tyłka?

2

@bartas97 Kolejny powód by nie chodzić na mecze Śląska Wrocław. Yeboah mega kocur.

0

@Deviler Nie standardowe wpisy tylko zachwycanie się 18 letnim Turkiem, który pokazał się w lidze tureckiej jest śmieszne. Barca ma problemy finansowe i miałaby się targować o podpis z Realem, który ma się świetnie. Po grzyba to robić. W canterze jest talent. Choćby właśnie Yamal, już nie wspominając, że rok temu wzięliśmy perłę Torre i zmarnowaliśmy mu rok.

1

@mekston Mbappe może być groźną bronią z mocnymi rywalami gdy będą grali z kontry, ale jak trzeba będzie tydzień w tydzień ogrywać drużyny, które robią okopy w La Liga to może być ciężko. Benzema w tym aspekcie jest lepszy. Do tego Mbappe lubi schodzić do lewego skrzydła i może się dublować z Viniciusem.

4

@Kuba_1 Ty sugerujesz, że powinien się zrzeknąć wynagrodzenia?

1

@barcanawieki Dla niego to idealny kierunek. Przyjdzie jako młody zawodnik i będzie mógł się uczyć jeszcze trochę czasu od Lewego zanim sam przejmie pałeczkę. Nie trzeba dodawać, że klimat Barcelony i język będzie sprzyjał.

1

@Kamil689 Nie ma co płakać. Barca ma dużo talentu i to nawet z własnej szkółki. Balde, Gavi, Pedri, Roque, Fati. Dwóch z nich udało się jakoś wygrać batalię z innymi klubami bo sami też byli zdeterminowani by tu trafić. Kolejnych 3 to wychowankowie. Nie ma na co narzekać.

1

@Tomo1989 A czego chcesz więcej chłopie? Ograny zawodnik w La Liga za darmo, który będzie się godził z rolą rezerwowego. Ty myślisz, że Barca kupi jakiegoś topowego ŚO gdy w składzie mamy już 2 topowych?

10

Vinicius przed Messim xDD. Pokazał Vinicius jakim jest kozakiem na mundialu w Katarze, gdzie Neymar ciągnął grę.

0

@FCB_dimiC Dembele jest piłkarzem, który porywa tłumy. Szkoda, że kontuzje i nieregularność go hamują.

1

@Ojciec5tkidzieci Też tak myślę, że odstaje, ale za małego dzieciaka się nie za dużo rozumiało.

0

@DLFCB Był to winny Messiemu za tą zmarnowaną setkę z Liverpoolem.

0

@sidi12843 Breaking Bad jest lepszy, ale Better Call Saul też świetny serial.

1

@Maciux7 To nie sen. Pau Torres trafi do Aston Villi.

3

@MesQueUnClub_87 Ulubiony aktor dzieciństwa. Głównie za sprawą Mission Impossible II, które miało się na kasecie jako jeden z nielicznych filmów.

0

@Gracek10 Jeszcze Suarez nie trafił do Miami a ty już zdążyłeś umieścić tam Fabregasa, który właśnie zakończył karierę xd

13

@Marcin 9 Będą wylewać napój z butelek i wlewać co tam chcą.

1

@shahman Barca coś się spóźnia.

0

@OskP Dzięki. Super godzina.

0

Jest gdzieś informacja o której godzinie towarzyskie Clasico w USA?

0

@ranger3120 a jakaś zrelacjonowana wypowiedź albo nagranie?

0

@DaPidejpi Pamiętam okres tamtej Barcelony Koemana od rewanżu z PSG gdzie właśnie zagrali świetnie z 3 obrońcami i tak po tym meczu były jakieś 2 miesiące świetnej gry z tą formacją by na koniec tak spaprać ligę.

0

@Robb No shit Sherlock tego nie zrobił bo został zastrzelony xD

0

@Robb Co jeśli ten dzieciak by kilkaset metrów dalej rozjechał przechodnia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?