4

@Tomek54321 Alba też daje bardzo dużo w ofensywie mimo gry jako obrońca.

0

@Mroziu Marzy się Iniesta ponownie w La Liga, w jakiejś drużynie grającej piłką. Kibice byliby zachwyceni.

0

@macio_944 Jednak Strejlau za bardzo się skupił na Ronaldo grubo po trzydziestce jakby zapominając, że w pierwszym okresie United i długi czas również w Realu Madryt nie był zwykłym dobijaczem, a potrafił też wziąć piłkę i siać panikę wśród obrońców.

0

Komentarz usunięty

6

@BoRoWieC Nie był najlepszym piłkarzem świata przez 2 lata. Co najwyżej najlepszym strzelcem.

1

@Deviler TOP 50 napastników na pewno jest.

0

@DonMatteo901 Nie jestem fanem sposobu na grę Mourinho, ale ma takie prawo a sędziowie nie mają prawa z kolei utrudniać.

21

@DonMatteo901 Cyrk to bezkarność sędziów.

5

@Joe_Pesci Klopp wygrywa w 2022 gdzie to City zdobyło mistrza xd

2

@Cotutajsiedzieje Myślałem, że to za piękne by Messi wygrał mundial, że takie perfekcyjne rzeczy się nie dzieją.

6

@HighestInTheRoom Z Ronaldo się można było śmiać bo jest śmiesznym gościem, co do końca udawał, że chcą go najmocniejsze kluby, a każdy widział, że już jest słaby. Messi z kolei nadal jest na poziomie by grać w najlepszych klubach świata, dlatego odejście do Arabii byłoby smutne. Niech Tebas się ogarnia z Barcą i niech wraca do domu na te 2 lata, potem niech robi co chce.

7

Z pewnością to zawodnik z potencjałem na Złotą Piłkę, dodatkowo nie będzie takiej mocnej konkurencji po erze Messiego.

2

@HarveySpecter 2 lata temu też czekał, czekał i się nie doczekał, więc nie chce powtórki z rozrywki.

3

Jeśli chodzi o Raphinhę to strasznie irytujące jest w nim to, że jego drybling jest beznadziejny, czasami trafi mu się dzień kota, ale to bardzo rzadko. Broni się tym, że jest efektywny i ma końskie zdrowie w przeciwieństwie do Dembele, który jest od niego lepszy.

0

@Medium Co to za prank gdy rzucasz się na gościa i drzesz się „give me money”. A co jeśli typek np ma problem z kolanem i po takim czymś by źle stanął. No debil a nie prankster. Rozumiem prank z psem przebranym za pająka, ale nie takie coś.

0

@Tomo1989 TOP 5 to TOP 5. Ligue 1 też jest na wysokim poziomie i trzeba tam się napocić by wygrać. Nikt PSG meczów nie oddaje za darmo.

1

@Danny Gaucho Świetny sezon Griezmanna włącznie z mundialem gdzie z przyjemnością się patrzyło na tą grację w jego grze.

10

@Tomo1989 W każdej lidze TOP 5 mógłby robić takie statystyki.

8

@jacobFCB Nie, nie szukałaby.

0

@Sulimo My jako kibice z zewnątrz nie wiemy co jest spokojnie do zrealizowania a co nie.

2

@Kidd Jordi Alba nadal jest na poziomie by grać w tym klubie, a zwłaszcza w La Liga jako zmiennik Balde. Nawet w tym sezonie pokazywał, że pomimo wieku jest klasowym graczem. Busquets na realia La Ligi również topowy zawodnik, ale zgadzam się, by grać w Europie potrzeba świeżej krwi, na pewno nie będzie takim zawodnikiem Eric Garcia.

0

@Sulimo Nie jest sam sobie winien błędnych decyzji sędziego, które dają przewagę drużynie przeciwnej.

0

@aleksandrowielki Bycie kibicem Realu to coś czego współczuję ludziom. Oni nawet sobie nie zdają sprawy jaki syf wspierają.

1

@hayek Mówisz, że Busquets nie nadawał się do gry w Barcelonie? Czy o czym ty mówisz, bo to jest surrealistyczne.

2

@hayek Oberzysz sobie highlightsy i uważasz, że już wiesz jak piłkarze trenują. Xavi, Luis Enrique i inni nawet nie związani z Barceloną profesjonaliści, profesjonalni trenerzy potrafią docenić Busiego, Katalończycy potrafią docenić Busiego, a ty nazywasz go impotentem boiskowym.

14

@hayek Impotent boiskowy. Jak ty chłopie szacunku do legendy nie masz. Dupa z ciebie a nie kibic.

2

@FcPortoFan1999 Chelsea w tamtej edycji to brzydki futbol i profanacja tej pięknej gry.

0

@mekston i te sezony z 25+ golami nie są dobre liczbowo? Pewnie, że są. Lewandowski w La Liga też nie robi takich liczb jak w Bundeslidze.

0

Najlepsze jest to, że nikt nie wątpi w Ancelottiego. Można realnie liczyć na obronę tytułu w La Liga.

1

@tbas Dziennikarze nie mają wstydu. Mogą sobie piłkarze i kluby oficjalnie dementować a oni nadal będą pisać te same bzdury.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?