- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
2
Roque Gundogan Inigo Messi Cancelo i zmiennik Balde.
Imo spokojnie do zrealizowania.
2
@Sulimo jeśli przyjdzie Cancelo, to nie liczyłbym już na LO. Balde i tak gra prawie wszystko, a w razie czego Cancelo może też zagrać na LO i pozostajemy przy 3 ŚO.
0
@Sulimo A pivot?
0
@Rewolucja123 Bedziemy grac bez nominalnego pivota. De jong ma grac nizej +Gavi
Ter Stegen
Cancelo Araujo Christensen Balde
De jong Pedri Gundogan Gavi
Messi Lewy(Roque)
0
@Sulimo To będziemy grać z dziurą w środku pola. Pivot to jest zakup na wczoraj i to powinien być priorytet, chyba że rozwijamy tam Garcie lub Christensena. Nawet jeżwli ma być to przecinak bez wyprowadzenia.
0
@Rewolucja123 Garcie? Widziałes co ten placek grał? Imo Gavi z De jongiem powinni ogarnac.
Ew Amrabat ale no nie podoba mi sie ta opcja
1
@Sulimo i jakie masz opcje na ławie w środku? Bo chyba tego nie wziąłeś pod uwagę. Nie ma nikogo.
Musi przyjść Kimmich, Zubi lub ktokolwiek o podobnym profilu. Również myślałem, że Gavi może grać przy FdJ ale no nie, to nie przejdzie. Szybko odczujemy brak Busiego. Tam musi być ktoś, kto zapewni spokój, żeby Frenkie mógł wyjść wyżej z piłką.
0
@Sulimo Nie ogarną. Gavi wybiega często poza strefy do pressingu, a Frenkie w tym sezonie parè razy pokazał, że ma podobne problemy, z tym, że jak gra wyżej, to potrafi się ustawić lepiej, do tego powroty potym jak minie go piłka, mimo że mniej tego wykonuje jak w poprzednich sezonach, to jednak, dalej jest ten sam problem. Przykład? United na CN, czy ostatnio Rayo. E. Do tego obaj czują się lepiej bliżej bramki lub jak mogą się podłaczyć.
Jak pisałem, pivot jest potrzebny ma wczoraj. Zubimendi, Amrabat najrealniejsze opcje. Pieniądze jak mamy wykładać, to właśnie na wzmocnienie tej pozycji.
0
@pioz123 No nie da sie imo w naszej sytuacji zrobic wszystkiego. Na Ławke Torre Roberto(o zgrozo)Rafa/Dembele Fati/Ferran Inigo
0
@Sulimo owszem, da się. Środek jest kluczowy i od niego trzeba zacząć. Bez niego leżymy, bo nie da się ciągnąć całego sezonu takim składem. Musi przyjść ze trzech do środka (Messi, Gundo i właśnie ktoś na Pivota). Zwłaszcza, że Kessie najprawdopodobniej odejdzie. Więc nawet czterech by się przydało.
0
@Sulimo My jako kibice z zewnątrz nie wiemy co jest spokojnie do zrealizowania a co nie.