1

@Faro To jest Twoje wytłumaczenie złej formy Fatiego? Źle był wprowadzany? On po prostu nie ma nic do zaoferowania i tyle. Szybkości, dryblingu, siły, skuteczności, nie ma nic z tego.

0

La Ramblowicze. Gdzie obecnie najtaniej obejrzeć Top Gun Maverick?

0

@RoberDzik Skoro masz sprzęt w 4K to na pewno nie bierz Series S, który nie obsługuje 4K.

0

@Roxi To pytanie to żart prawda?

0

@Medium To co mówisz to może i prawda, ale Mini Majk to też kutas i nawet pomijając kwestie finansowe to mogła go rzucić bo po prostu był fatalnym partnerem.

0

Plan zakłada poprawienie jakości zespołów poprzez sprowadzanie zawodników z wielkich europejskich klubów jak miało to miejsce w przypadku Cristiano. Cristiano swoim żałosnym poziomem gry raczej zaniża poziom.

1

@Emhyr
Ter Stegen
Ferran
Fati
Balde
Alba

5

Przede wszystkim Koeman miał Leo Messiego. Wyobraźmy sobie jakby obecna Barca Xaviego miała Messiego. Przecież on by się tu czuł jak ryba w wodzie otoczony walecznymi młodziakami, z którymi da się pograć ładną piłkę.

0

@Hubsao amazing

0

@Destroyer_of_Worlds a wiesz jaka jest różnica między wycofaniem zarzutów a wyczyszczeniem z zarzutów?

1

@Destroyer_of_Worlds Przecież ten chłopek ją bił, w sieci krążyły nagrania jakim jest partnerem dla swojej kobiety. Zarzuty zostały wycofane, bo pewnie grubą kasę posmarował.

1

@tomek8756 Jak się jest degeneratem to ma rację bytu.

0

Czemu Barca chce wypożyczyć typka, który nie załapał się nawet do kadry Meksyku na mundial? Aż taka bieda w Barcy Atletic, że nawet kilku meczy zawodnik z drugiej drużyny nie dałby rady rozegrać?

0

A co z tym Danim Alvesem? Zapadł wyrok?

0

@doc Jak za starych dobrych lat. El Clasico nigdy dość.

10

Człowiek ma opłacony pakiet canal plus a musi oglądać angielski stream.

1

Pytanie czemu nie gra Jordi Alba skoro odpoczywał w Pucharze Króla? Xavi chyba chce by każdy był zadowolony z otrzymywanych minut.

0

Kim jest Astralaga?

5

@P33ck Nie wszystko też jest winą Xaviego. Jak patrzę na mecze fazy grupowej LM z tego sezonu, to widzę Lewandowskiego marnującego okazję za okazją z Bayernem, obrońców parodystów w rewanżu z Interem oraz ślepego sędziego, który ma w dupie VAR w 1 meczu z Interem. To są detale a decydują o tym jak postrzegany jest trener.

2

@Graves Hazard to najgorszy transfer. Przebija Jovica i kogokolwiek innego.

0

@Pewex Powoli będą umierać bo zaczęły się robić z tego gnioty.

0

@Jackazz dziś nie zagra bo nie jest powołany

0

@Rhaan Miał spektakularny mecz choćby z Athletic Bilbao gdzie miał gola i 3 asysty. Jak to nie był jego spektakularny mecz to nie wiem co może być.

0

@Rhaan Dembele miał mecze spektakularne i to nawet w tym sezonie.

0

@arasz1819 Dembele czy go lubić czy nie z naszych skrzydłowych robi najlepsze liczby. Jego głupie decyzje i straty są uwypuklane a dobre zagrania są przemilczane. Tak też robią komentatorzy w polskich stacjach i leci nagonka na zawodnika.

0

@Bogan Jeśli ktoś jest prawdziwie wierzący a nie na pokaz i chce naśladować Jezusa to jest dobrym człowiekiem.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem, ale obstawiam, że w normalnej relacji agent - piłkarz jest możliwość porozumiewania się między sobą i piłkarz nie jest niewolnikiem agenta.

2

@Kgorecki2500 Młody 19 letni zawodnik ma iść samemu negocjować swoje wynagrodzenie z doświadczonym biznesmenem? No naprawdę bardzo mądry pomysł.

1

@Kgorecki2500 Uważaj bo ateiści się zlecą i powiedzą, że to złe.

0

@Bzyczekk Obejrzyj sobie pierwszy mecz PSG - Real Madryt z poprzedniego sezonu w LM to zobaczysz jak jeden piłkarz może zdominować boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?