0

Jest jakaś ceremonia przed meczem i o której jeśli już?

2

@Tomek_TF Messi przebił Maradonę. W niedzielę już nie będzie żadnych wątpliwości.

3

@Ying Też tak uważam.

0

@Coutinho007 Myślisz, że to tak fajnie płacić 70 mln za 16 latka? Barcelona ma problemy finansowe.

0

@Janas11224 Pierdzielenie.

0

@Barca_bwo Na poważnie. Nie jestem tak zaślepiony jak kibice Barcelony.

0

@Janas11224 Sorry, ale Mbappe jest najlepszym piłkarzem Francji na tym mundialu.

0

@Faro Byłbym zadowolony gdyby tam wrócił. Zniechęciłby do siebie kolejnych fanów Realu Madryt i pomógł Barcelonie w odzyskaniu tytułu La Liga.

6

@Rust_Cohle To niezły ten ich drugi skład był jak grali z Tunezją.

0

@MESSIah16 W wieku 35 lat gra swój najlepszy mundial.

0

@MESSIah16 On już robi wielką karierę.

1

@Volk Można czerpać satysfakcję z gry Leo

3

@Volk a kto Ci broni oglądać PSG?

0

@Kszysiek7 Kupowanie na euforii jednego udanego mundialu to nie jest rozsądne planowanie w szanującym się klubie.

0

@MESSIah16 z Holandią Di Maria wszedł zdaje się w drugiej połowie dogrywki na raptem 10 minut. Zdecydowanie za późno, zobaczymy jak Scaloni to dziś ustawi, bo jednak granie 3 ŚO jest pewnie bardziej stabilne.

0

@RomanHoffer Mam zarówno znajomych, którzy poznali tam ludzi na przelotny seks jak i znajomych co poznali tam swoje partnerki na długie lata.

0

@MateuszPL09 Dobry wybór dla kogoś kto nie chce wydać dużo kasy. Jest to next gen więc np dla fanów FIFA duży plus.

0

Ma ktoś pomysł jak obecnie pozyskać koszulkę Barcelony z tego sezonu bądź nawet z sezonu 20/21?

0

Da się gdzieś kupić koszulkę Barcelony z tego sezonu 22/23? Bo to żart, że nie da się nic kupić.

1

@Rust_Cohle A w czym na tym turnieju zawinił Busquets oraz obrona Hiszpanów poza tym niestrzelonym karnym? Słabi napastnicy i brak pomysłu na granie Luisa Enrique zaważyło na fiasku Hiszpanii.

3

@Herato Perez oddał go w idealnym momencie.

14

@reloaded Nie mamy.

0

@HarveySpecter Nie wydaje mi się, że będę tak mówił. Co więcej myślę, że Ronaldo to taki typ co nawet po zakończeniu kariery będzie robił z siebie pacana w mediach.

9

@HarveySpecter Ten mecz miałby większy sens gdyby Ronaldo faktycznie odgrywał jakąś rolę w tej kadrze, tymczasem on się nie podniesie z ławki.

1

@Barca_Big_Moment Ronaldo na finał to sobie może co najwyżej patrzeć z ławki.

1

@kamil9040 Tacy ludzie jak ty są u nas w kraju są i mówią takie nieironicznie, to przerażajace.

3

@talizmo Akurat Euro Hiszpania zagrała bardzo dobre, byli lepsi od Włochów w półfinale. W Lidze Narodów też dobrze im szło. Jednak ten mundial to ogromne rozczarowanie.

3

@Kluivert_P Ronaldo na mundialach był mierny. Żaden mundial mu się nie należy a zwłaszcza teraz gdy już bardziej przeszkadza niż pomaga drużynie.

10

Jeśli ci wszyscy komentatorzy i eksperci tak bardzo się dziwią brakiem Ronaldo to co z nich za eksperci? Przecież to wystarczy oglądać mecze z udziałem Ronaldo i od razu widać, że gościu jest skończony.

0

@Elosek Santos obudził się i zobaczył, że mental się nie nadaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?