6

Dla mnie idealny scenariusz na dziś to wygrana Polski i Argentyny wysoko. Potem wygrana Argentyny z Polską 1 golem i remis lub zwycięstwo Meksykańców 1 golem. Polska wychodzi, Argentyna wychodzi i nikt nie powie o rozdartych sercach.

6

@Hosh Nie odklejony fanatyzm religijny, tylko zdanie wyjęte z kontekstu.

0

@Encore czyli co, po mundialu?

0

Zaciętość zaciętością, ale wolę obejrzeć taki mecz Anglików, gdzie było dużo jakości piłkarskiej.

0

@LonelyVEB Pewnie, że mógł, ale postanowił się ośmieszyć.

18

@Comentateiro Linię spalonego wyznacza przedostatni zawodnik i dlatego był spalony.

0

@taris Musi się Real zastanowić nad nową 9 już następnego lata, nie ma czasu czekać na Haalanda.

4

@Kwasiak98 Ronaldo gościu żyjący w swojej własnej odrealnionej rzeczywistości

5

@tristan87 Jeśli faktycznie dzięki temu będą wyniki to będzie można się zgodzić, siwy bajerant chciał ładnie a na Euro z najłatwiejszej grupy nie wyszedł.

0

Gdzie i kiedy ten wywiad z Piersem Morganem będzie dostępny do obejrzenia?

1

Szczur sam się zakopuje tym wywiadem na koniec kariery. Swoje głębokie przemyślenia wyleje u swojego dziennikarza przydupasa i wszyscy zobaczą jego prawdziwe ja. Jednak obstawiam, że jego fani i tak będą mu bić brawo.

0

@KmN a co powiedział?

0

@Herato Nikt nie kwestionuje tego, że United jest źle zarządzane, kwestionuje się rzekomy brak szacunku, o którym ten wypłakany żelek gada.

0

@Rewolucja123 Jego najbardziej zagorzali fani to odklejeńcy.

0

@FCB24 Wcale nie szkoda, jakby wchodził na 15 minut to by się potem okrzyknął liderem tej kadry, dzięki któremu wygrali, a tak to faktycznie może udowodnić czy coś potrafi czy może już jednak nie.

3

@Qba2312 Serial, który od początku do końca jest na najwyższym poziomie to Breaking Bad.

2

Coś czuję, że po zakończeniu kariery Cristiano będzie tylko bardziej odklejony i co chwilę będzie słychać o jego kontrowersyjnych wypowiedziach.

9

Pewnie jednym z tych „Guardioli” był Setien.

1

@Kgorecki2500 Na trybunach we Wrocku dziś padnie rekord sezonu.

0

@AmigoBlancos To już jest przesada.

1

@Herato Raphinha w kadrze nie zawodzi Tite więc myślę, że on rozpocznie w 1 składzie.

3

@Vebrol Verratti według mnie pod względem utrzymania się przy piłce to najlepszy piłkarz świata, nie da się mu zabrać piłki bez faulu.

0

@Sapos93 Odkleiłeś się? Gdzie tutaj w ogóle mowa o Ansu Fatim i Inieście?

0

@MESSIah16 Ramos nie dojeżdża szybkościowo, Marquinhos musi poprawiać jego błędy.

3

@TheNekro94 To kwestia kilku meczów, dlaczego miałby nie złapać formy na chociaż kilka spotkań?,
Wystarczy, że będzie to forma strzelecka, bo nie musi uczestniczyć w rozegraniu.

22

@Sapos93 Żałosny masz sposób myślenia, w takim razie Verratti w PSG to też średniak bo liczb nie notuje.

0

@Kamiloza91 Żeby odnaleźć się w Barcy musisz być naprawdę wybitnym graczem. Simons jeszcze za mało pokazał by tak o nim mówić .

0

@Kessie błąd to był kupować zawodnika tak jednowymiarowego z jedną nogą wiedząc, że Dembele na PS gra najlepiej.

0

Joao Felix to taka sama pozycja na boisku jak Griezmann, czyli w Barcelonie nijaka i wielki flop.

2

@La Pulgaa Juve - PSG. Juve gra o prawo gry w Lidze Europy a PSG o 1 miejsce w grupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?