Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dla mnie idealny scenariusz na dziś to wygrana Polski i Argentyny wysoko. Potem wygrana Argentyny z Polską 1 golem i remis lub zwycięstwo Meksykańców 1 golem. Polska wychodzi, Argentyna wychodzi i nikt nie powie o rozdartych sercach.
6
@Hosh Nie odklejony fanatyzm religijny, tylko zdanie wyjęte z kontekstu.
0
@Encore czyli co, po mundialu?
0
Zaciętość zaciętością, ale wolę obejrzeć taki mecz Anglików, gdzie było dużo jakości piłkarskiej.
0
@LonelyVEB Pewnie, że mógł, ale postanowił się ośmieszyć.
18
@Comentateiro Linię spalonego wyznacza przedostatni zawodnik i dlatego był spalony.
0
@taris Musi się Real zastanowić nad nową 9 już następnego lata, nie ma czasu czekać na Haalanda.
4
@Kwasiak98 Ronaldo gościu żyjący w swojej własnej odrealnionej rzeczywistości
5
@tristan87 Jeśli faktycznie dzięki temu będą wyniki to będzie można się zgodzić, siwy bajerant chciał ładnie a na Euro z najłatwiejszej grupy nie wyszedł.
0
Gdzie i kiedy ten wywiad z Piersem Morganem będzie dostępny do obejrzenia?
1
Szczur sam się zakopuje tym wywiadem na koniec kariery. Swoje głębokie przemyślenia wyleje u swojego dziennikarza przydupasa i wszyscy zobaczą jego prawdziwe ja. Jednak obstawiam, że jego fani i tak będą mu bić brawo.
0
@KmN a co powiedział?
0
@Herato Nikt nie kwestionuje tego, że United jest źle zarządzane, kwestionuje się rzekomy brak szacunku, o którym ten wypłakany żelek gada.
0
@Rewolucja123 Jego najbardziej zagorzali fani to odklejeńcy.
0
@FCB24 Wcale nie szkoda, jakby wchodził na 15 minut to by się potem okrzyknął liderem tej kadry, dzięki któremu wygrali, a tak to faktycznie może udowodnić czy coś potrafi czy może już jednak nie.
3
@Qba2312 Serial, który od początku do końca jest na najwyższym poziomie to Breaking Bad.
2
Coś czuję, że po zakończeniu kariery Cristiano będzie tylko bardziej odklejony i co chwilę będzie słychać o jego kontrowersyjnych wypowiedziach.
9
Pewnie jednym z tych „Guardioli” był Setien.
1
@Kgorecki2500 Na trybunach we Wrocku dziś padnie rekord sezonu.
0
@AmigoBlancos To już jest przesada.
1
@Herato Raphinha w kadrze nie zawodzi Tite więc myślę, że on rozpocznie w 1 składzie.
3
@Vebrol Verratti według mnie pod względem utrzymania się przy piłce to najlepszy piłkarz świata, nie da się mu zabrać piłki bez faulu.
0
@Sapos93 Odkleiłeś się? Gdzie tutaj w ogóle mowa o Ansu Fatim i Inieście?
0
@MESSIah16 Ramos nie dojeżdża szybkościowo, Marquinhos musi poprawiać jego błędy.
3
@TheNekro94 To kwestia kilku meczów, dlaczego miałby nie złapać formy na chociaż kilka spotkań?,
Wystarczy, że będzie to forma strzelecka, bo nie musi uczestniczyć w rozegraniu.
22
@Sapos93 Żałosny masz sposób myślenia, w takim razie Verratti w PSG to też średniak bo liczb nie notuje.
0
@Kamiloza91 Żeby odnaleźć się w Barcy musisz być naprawdę wybitnym graczem. Simons jeszcze za mało pokazał by tak o nim mówić .
0
@Kessie błąd to był kupować zawodnika tak jednowymiarowego z jedną nogą wiedząc, że Dembele na PS gra najlepiej.
0
Joao Felix to taka sama pozycja na boisku jak Griezmann, czyli w Barcelonie nijaka i wielki flop.
2
@La Pulgaa Juve - PSG. Juve gra o prawo gry w Lidze Europy a PSG o 1 miejsce w grupie.