Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@danio1899 Icardi, Ekitike i Sarabia będą zmiennikami, do tego w razie potrzeby Hakimi potrafi zagrać z przodu.
5
@Nope Dest to placek.
3
@Messibestplayerintheworld faktycznie brakuje nam pomocników… Kessie, Pedri, Gavi, De Jong, Pjanic, Busquets i Torre.
0
@Dojt Dobrze, że w zarządzie są ludzie, którzy mają szersze myślenie. Należy go sprzedać teraz bo potem będzie problem by pozbyć się go nawet za darmo.
0
@Comfortable_ Nie. Gra 3-4-3 z wahadłami gdzie jest 2 ŚP.
0
@mateusz1989VeB Nie wiem jaki pomysł ma Galtier na to by wszyscy pomocnicy grali grając w formacji 3-4-3 z wahadłami. Na 2 pozycje ŚP będzie 5 pomocników.
1
@Vebrol Ronaldo xD skończony piłkarz, gościu jak nie strzeli gola to jest najgorszy na boisku
8
Był wtedy lepszy niż jest obecnie. Oby przezwyciężył kontuzje.
3
@Derean Gość wyraża swoje opinie w kulturalny sposób, co więcej są to zdroworozsądkowe opinie i jest linczowany przez La Bambę, której mało zabawek w tym oknie i by przygarnęli jeszcze taką za 80 mln, która jest totalnie niepotrzebna.
0
@FCB24 Nie wiem skąd taką bajeczkę wymyśliłeś, że z czapy nagle Alonso, Alba i Balde mają być prawymi obrońcami.
0
@Sergio_Devils i co Alba i Alonso mają oboje grzać ławę, jaki tu jest sens?
0
@FCB24 niby jak?
0
@talizmo Myślę, że Dembele jest lepszym zawodnikiem od Fatiego.
0
@Messibestplayerintheworld Co to będzie oznaczało dla Balde? Jeszcze kilka dni temu Xavi w wywiadzie mówi, że lewa obrona jest zabezpieczona a nagle ma na tej pozycji być 3 zawodników?
1
@FCBMati10 Widać było po uśmiechach Xaviego i Dembele jak schodził do zmiany jak panowie się lubią. Xavi robi z niego profesjonalistę.
0
@Kwiatek67 Była opcja Azpilicuety ale zbyt długo się do tego zabierali, teraz nie widać na rynku ciekawej opcji wzmocnienia składu, która dałaby jakość z marszu. Roberto, Kounde mogą się wymieniać, Araujo na El Clasico i jakoś to będzie.
2
@Vebrol Do Maccabi Hajfa, od razu z Messim się zmierzy i pokaże kto jest debeściak.
0
Mecze co 3 dni. Szeroka kadra jest potrzebna.
1
@Vempers obowiązek xD
0
@FCBMati10 Poziomem chyba strzelania goli, bo Mbappe piłkarsko jest lepszy i zagra na obu skrzydłach jak i na pozycji 9.
0
@GeraltzKatalonii Nie ucieknie mu mundial nawet jeśli będzie w tragicznej formie to go wezmą by im przekazywał swoją siłę mentalną.
0
@Drozdu7 Ileż można osłabiać drużynę, Pirlo pod koniec sezonu w Juve też panienkę dał na ławkę by sezon nie zakończył się katastrofą.
1
@PatrychoO chyba już nie można znaleźć tego eseju na instagramie
1
@Bobo25 Nie no jak Ty uważasz Wiedźmina, nieważne czy pierwszy czy drugi sezon, a zwłaszcza drugi za choćby poprawny to nie ma o czym gadać. Wiedźmin to potężny badziew.
0
@Bobo25 Krytykom w ogóle się nie ufa.
0
Ponoć Cristiano Mentaldo ma iść do Sportingu Lizbona.
0
@Kessie co to jest za gówno
1
@Sulimo czyli jednak gra źle skoro podejmuje złe decyzje
0
@yoodash Ale co ty gadasz człowieku, Ronaldo z Messim się zmierzyli choćby w półfinale LM 2011, a jeszcze wcześniej gdy CR grał w United w finale.
0
@Criss18Barca to jest pytanie z kategorii sci fi