0

@danio1899 Icardi, Ekitike i Sarabia będą zmiennikami, do tego w razie potrzeby Hakimi potrafi zagrać z przodu.

5

@Nope Dest to placek.

3

@Messibestplayerintheworld faktycznie brakuje nam pomocników… Kessie, Pedri, Gavi, De Jong, Pjanic, Busquets i Torre.

0

@Dojt Dobrze, że w zarządzie są ludzie, którzy mają szersze myślenie. Należy go sprzedać teraz bo potem będzie problem by pozbyć się go nawet za darmo.

0

@Comfortable_ Nie. Gra 3-4-3 z wahadłami gdzie jest 2 ŚP.

0

@mateusz1989VeB Nie wiem jaki pomysł ma Galtier na to by wszyscy pomocnicy grali grając w formacji 3-4-3 z wahadłami. Na 2 pozycje ŚP będzie 5 pomocników.

1

@Vebrol Ronaldo xD skończony piłkarz, gościu jak nie strzeli gola to jest najgorszy na boisku

8

Był wtedy lepszy niż jest obecnie. Oby przezwyciężył kontuzje.

3

@Derean Gość wyraża swoje opinie w kulturalny sposób, co więcej są to zdroworozsądkowe opinie i jest linczowany przez La Bambę, której mało zabawek w tym oknie i by przygarnęli jeszcze taką za 80 mln, która jest totalnie niepotrzebna.

0

@FCB24 Nie wiem skąd taką bajeczkę wymyśliłeś, że z czapy nagle Alonso, Alba i Balde mają być prawymi obrońcami.

0

@Sergio_Devils i co Alba i Alonso mają oboje grzać ławę, jaki tu jest sens?

0

@FCB24 niby jak?

0

@talizmo Myślę, że Dembele jest lepszym zawodnikiem od Fatiego.

0

@Messibestplayerintheworld Co to będzie oznaczało dla Balde? Jeszcze kilka dni temu Xavi w wywiadzie mówi, że lewa obrona jest zabezpieczona a nagle ma na tej pozycji być 3 zawodników?

1

@FCBMati10 Widać było po uśmiechach Xaviego i Dembele jak schodził do zmiany jak panowie się lubią. Xavi robi z niego profesjonalistę.

0

@Kwiatek67 Była opcja Azpilicuety ale zbyt długo się do tego zabierali, teraz nie widać na rynku ciekawej opcji wzmocnienia składu, która dałaby jakość z marszu. Roberto, Kounde mogą się wymieniać, Araujo na El Clasico i jakoś to będzie.

2

@Vebrol Do Maccabi Hajfa, od razu z Messim się zmierzy i pokaże kto jest debeściak.

0

Mecze co 3 dni. Szeroka kadra jest potrzebna.

1

@Vempers obowiązek xD

0

@FCBMati10 Poziomem chyba strzelania goli, bo Mbappe piłkarsko jest lepszy i zagra na obu skrzydłach jak i na pozycji 9.

0

@GeraltzKatalonii Nie ucieknie mu mundial nawet jeśli będzie w tragicznej formie to go wezmą by im przekazywał swoją siłę mentalną.

0

@Drozdu7 Ileż można osłabiać drużynę, Pirlo pod koniec sezonu w Juve też panienkę dał na ławkę by sezon nie zakończył się katastrofą.

1

@PatrychoO chyba już nie można znaleźć tego eseju na instagramie

1

@Bobo25 Nie no jak Ty uważasz Wiedźmina, nieważne czy pierwszy czy drugi sezon, a zwłaszcza drugi za choćby poprawny to nie ma o czym gadać. Wiedźmin to potężny badziew.

0

@Bobo25 Krytykom w ogóle się nie ufa.

0

Ponoć Cristiano Mentaldo ma iść do Sportingu Lizbona.

0

@Kessie co to jest za gówno

1

@Sulimo czyli jednak gra źle skoro podejmuje złe decyzje

0

@yoodash Ale co ty gadasz człowieku, Ronaldo z Messim się zmierzyli choćby w półfinale LM 2011, a jeszcze wcześniej gdy CR grał w United w finale.

0

@Criss18Barca to jest pytanie z kategorii sci fi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?