1

@norbi77 Chciałeś napisać „Rzut życia”. Bo już się zastanawiałem czy ten dokument o Tonym Parkerze nakręcił Sandler.

1

Klub może i chce się go pozbyć, ale jednak piłkarz ma kontrakt, który działa w obie strony więc on ma prawo tutaj być. Tym bardziej, że United to mało atrakcyjny kierunek.

1

@Kondziubarca Neres i Dest na prawej stronie w FC Barcelonie. Przecież to wola o pomstę do nieba. Na szczęście takiego czegoś nie doświadczymy, prawda?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 O dziwo pamiętam, że El Clasico z 2017 roku z presezonu było pokazywane w TV. Neymar wtedy śmigał jak miło.

0

@Vebrol Bierzesz jakieś wysrywy z cudzej strony, traktujesz je na serio i zaśmiecasz takim czymś stronę.

2

@kamiVeB Jak dla mnie jednak mundiale w RPA i Brazylii lepsze. Euro 2012 również sentymentalne bo u nas.

6

@Clue Quique Setien

2

@Pilka_jest_okragla Najlepsza końcówka, że Messi będzie siedział na ławce jako atmosferić xD My mamy naprawdę upośledzonych ekspertów.

11

@Nano22 Równie dobrze możesz pokazać 3 finały Messiego przegrane z rzędu i to jak ogłasza po nich koniec kariery.

0

To nie jest już jakiś trzeci artykuł o tym samym?

2

@FCBparasiempre Bardzo się cieszyłem z jego transferu. Dopóki był w Barcelonie spełniał oczekiwania i dawał radość. Szkoda, że tak to się zakończyło i dla nas i dla niego. Z tym, że on przynajmniej zarobił masę szmalu a my zostaliśmy bankrutami.

0

A co z tym Pique się dzieje? Nic nie dementował o tym, że zdradzał Shakirę i że się rozstali.

0

@Momals11 Nie powiedziałbym, że flop. Barca może nawet na nim zarobić więcej niż wydała. Jak ktoś jest flopem to nie dość, że na boisku to i finansowo.

0

@Huck Po odejściu Frenkiego Barca powinna zainwestować tą kasę w inne pozycje, bo w pomocy sobie poradzimy. Przyjdzie Kessie za darmo i przyjdzie Pablo Torre. Nie ma sensu kupowanie na siłę Silvy jak obrona kuleje

0

@Pilka_jest_okragla jakie są pogłoski o tym, że miałoby mu się udać zebrać taki skład?

0

@doc xD little Cristiano Ronaldo

0

@Kondziubarca Już niech tak nie biadoli Van Basten.

1

@Kondziubarca Mbappe ma najlepsze statystyki w kanadyjce więc ma szanse by być w TOP3

0

@VamosGirl od wyprowadzania piłki mamy Garcię.

0

@jeyx77x jak już podajesz srebra to bądź konsekwentny i dodaj srebro Ronaldo na Euro 2004.

0

@Pilka_jest_okragla Nie ma szans ma tyle gwiazd w jedno okienko, zwłaszcza u nas takim biedackim klubie.

0

@FC1899Barca Christensen nie będzie grał w pierwszym, nadal to będzie Pique. Alba jest dużo lepszy od Alonso. Kessie wcale nie jest powiedziane, że wygryzie Gaviego lub De Jonga jeśli zostanie. Fati to póki co z kolei niewiadoma i możliwe, że nawet Torres z nim wygra rywalizację.

0

@jeyx77x Fati zje Viniciusa. Ciekawe, ciekawe. Może faktycznie go zje bo widać jak przymasował.

2

Gavi by idealnie się wpasował w gegenpress Kloppa.

1

Lenglet pierwszy sezon w Barcy to był bardzo wysoki poziom aż do meczu z Liverpoolem.

0

@Marcelinho99 na celowniku Endrick. Zobaczymy czy będziemy w stanie nawiązać o niego walkę za 2 lata.

0

@FC1899Barca Szamani i demony, a w tej bajce jeszcze były smoki.

1

@Zawsze_Wierny ale co jest nie tak? Rozumiem być wkurzony na Real w dobie bez Varu podczas wałków goło widocznych. Teraz z kolei wygrali bez pomocy sędziego, nic się nie stało, ludzie musza się nauczyć, że na tym polega wygrywanie pucharów, że wygrywa ten kto strzeli więcej. Mi też się nie podoba ich styl, ale nikt im tego trofeum nie zabierze, bo nawet takim stylem zasłużyli.

0

@vangoor bo wtedy nie mieli tyle samo tytułów

0

@Pawlak1992 visca płaczki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?