0

@Vebrol kogo ty nie znasz, jesteś rycerzem tej strony

1

@Vebrol Typek co gościowi specjalnie IP sprawdza XD. Odklejeni ludzie tutaj siedzą, to tylko Internet.

0

@Momals11 Robert Lewandowski

0

@Pilka_jest_okragla To były najlepsze czasy futbolu.

0

@PatrychoO Trochę śmieszni są tutaj fanboje Messiego. To ciągle gadanie o 2012 roku, który był 10 lat temu.

0

@Ogorinho1974 ojej strzał w pysk

0

@P33ck Za rok dodatkowo Real wzmocniony Mbappe i może kimś jeszcze. My z Xavim jeszcze bardziej doświadczeni i może z nowymi nazwiskami. La Liga musi nawiązać walkę z Premier League.

6

Silny Real to silna Barca, a La Liga pokazuje, że ma się dobrze w Europie. Nie ma na co narzekać.

0

@Janas11224 Rozumiem, że Roberto to nie jest Alves czy Iniesta, ale nie rozumiem skąd się wzięło to przekonanie, że to jakiś lamus co w przeciętniaku by sobie nie poradził.

0

@P33ck Conte to gwarant wyników.

0

@Kusco15 Ancelotti nie jest dobry trener, ale to on zdobywa w pierwszym sezonie po powrocie superpuchar, zgarnia ligę i ma co najmniej półfinał LM.

1

Powiem wam, że to całe Atletico Madryt to jest jedna wielka żenada. To ich całe Cholismo, ta brudna gra, obrzydzanie tak pięknego sportu jak piłka nożna. Tak już od wielu lat.

2

@Joe_Pesci Zacznijmy od tego, że brany będzie pod uwagę sezon 21/22. Mundial jest w sezonie 22/23 więc nie wydaje mi się.

1

@TheNekro94 Z tym upadkiem klubu to mocne przegięcie. Upadek to miało Nottingham Forest czy Schalke a nie Barcelona.

10

@Joe_Pesci Trzeba mieć mocno na bani by nie zauważać zjazdu i nie widzieć, że Messi by zaburzył to co jest teraz w klubie budowane. 35 letni Messi jako wolny elektron by zaburzył porządek, a jeśli miałby grać na skrzydle to już nie ma tej szybkości i nie ma sił by się wracać.

1

@masq myślę, że ważne będzie sprowadzenie dobrego PS jeśli Dembele odejdzie.

0

Korzystał ktoś z Was z platformy player? Warto zapłacić te 15 zł i mieć pewność, że będzie bez przycinek hulało?

0

@MikeBajson To jest twoja racjonalna odpowiedź na solidne argumenty? Brawo.

2

@Momals11 Messi nie trafił karnego i zachowuje się rozkapryszony dzieciak z głową w dole praktycznie cały czas. Nie cieszył się nawet z gola Mbappe w końcówce na Parc Des Princes. Chodzi zrezygnowany z głową w obłokach. Gwizdy mu się należą, bo nawet nie udaje, że mu zależy.

11

@Momals11 Messi nie jest legendą PSG i gwizdy, które na niego lecą nie wzięły się z niczego.

1

@HarveySpecter Tylko pokazały te spiny, że tutaj w większości siedzą dzieciaczki albo pseudofani Leo.

1

@Maciek069 że Neymar?? XD on już jest wrakiem.

7

@zodiak_10 W pełni zasłużone gwizdy. Można zrozumieć, że nie chciał tu grać, ale nie miał innego wyboru i dostaje potężne pieniądze a jego nastawienie jest skandaliczne względem zarobków i oczekiwań.

8

@Rick05 Araujo nie zagra od 1 minuty. Xavi wie co ma zrobić.

0

@Comentateiro Taki mądry, to wyklucz naukowo istnienie Boga. Nauka nie da rady tego wykluczyć w 100%.

0

@QQL5 On wybrał jedyną dostępną opcję. Prawda taka, że Laporta go wycyckał.

0

@norbi77 ??? Niby jak

1

@talizmo Iniesta mimo wszystko miał swoje 10 lat najwyższego poziomu. Mało to nie jest.

5

Lewy zrobił swoje ale kto pytał człowieku?

1

@pioz123 to, że muszę wyciszać TV by się nie irytować tylko świadczy jak mierny z niego komentator.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?