Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Chciałoby się powiedzieć, że Messi ale nie da się go skopiować dlatego jest taki unikalny. Pewnie CR7 z MU i Neymar.
3
@Messibestplayerintheworld Jeden dzień jesteś przekonany, że zostajesz w domu a drugi jesteś zmuszony odejść. Laporta dlaczego w taki sposób?
11
2 reklamy na każde wejście w artykuł. Brawo fcbarca.com
7
@AmigoBlancos Zgadzam się. Żeby ludzie zaczęli mówić o szczęściu trzeba mu pomóc. Real zrobił wszystko co trzeba by mu pomóc. Teraz ludzie będą nazywać to szczęściem, czy innymi paktami z kij wie czym, ale to głupota. Zasłużyli na finał i go mają.
1
@macio_944 Niesprecyzowane coś mityczne, oszaleliscie ludzie. Po prostu nie odpuścili.
0
@kazbychu Człowieku, 7 edycji od 2016, 4 razy w finale a Ty sie nabijasz. Gdzie jest mental Barcelony?
0
@MesQueUnClub96 Dostali Lewego za darmo, opłaca im się go też trzymać do końca kontraktu bo dostaną rok na znalezienie zastępcy.
0
@Bykunn chyba, że lubisz być dymany i nie jesteś w stanie się postawić to ok
1
@Bykunn Nie, to ty nie rozumiesz, że ta decyzja jest głupia a kibice mają swoją dumę i nie ustąpią.
5
W tym miejscu trzeba gratulować kibicom Lecha bo decyzja Trzaskowskiego, Policji, Straży Pożarnej jest niezrozumiała. To się nazywa właśnie protest. Mam nadzieję, że dzięki temu dostanie się po dupie organizatorom.
29
@kamzar Andre Gomes pozdrawia.
1
@SinMistico ciekawy jestem jak Barca rozwiąże kwestie pomocy. Przychodzi Kessie już gotowy do grania na poziomie i duży talent Torre. Puig na pewno nie ma czego szukać, ale co dalej. Chyba najbardziej poszkodowany może być Nico.
0
@Matix28 Wiem, ja przecież uważam Carlo za wybitnego trenera ;)
2
@KapiFCB Ancelotti stary wyjadacz, Xavi zaczyna karierę trenerską i prowadzi klub swojego życia.
1
@FC1899Barca Carletto cieszy się życiem.
1
@Cataloniec94 Akurat Guardiola żadnego czasu nie potrzebował. Pierwszy sezon i tryplet.
0
@taris bo Ter Stegen też w tym sezonie jest ręcznikiem.
0
@Freudysta A ja bym chciał by w finale LM grały drużyny, które swoją grą na to zasłużą, tylko tyle. Liverpool pokazuje, że zasługuje, zobaczymy kto zagra z Liverpoolem.
0
@Don-Corleone Porównywanie trofeów Messiego do trofeów drużyn klubowych to jedna z najgłupszych rzeczy jakie mogłeś napisać.
0
@BlackBeatle No tak bo jak ktoś ma TOP formę i są z tego wyniki w postaci bramek to ma farta.
2
@Danny Gaucho przyszły sezon w Paryżu Messi może zdobędzie 2/3 trofea. Potem zostanie lub odejdzie i zgarnie może z 3/4. Alvesa ciezko będzie pobić.
8
@zmiter912576 Obecność to przede wszystkim dobry film, Zakonnica to straszak, który jest słabym filmem.
0
Komentarz usunięty
0
@avexavi Jedyne łaskawsze sędziowanie jakie widziałem w ostatnich sezonach to chociażby 19/20 gdy Real zdobył mistrza, co tam wtedy były za machlojki.
1
@tomczkin nie podniosą się po tym ciosie
0
@Gavinho Sam miałem zamiar brać iPhone 11, ale dopłacono mi do 12. Jednak mam to 5G i tak naprawdę jak nie masz pakietu 5G od dostawcy Internetu wykupionego to na nic to Ci się nie przyda.
1
@BaroPodertos Sam miałem kilku kolegów, którzy gdy widzieli jak Neymar w Barcy czaruje, ośmiesza rywala to nazywali go pajacem i mówili, że to nie w porządku. Dla mnie to szok, że ktoś tak w ogóle może powiedzieć, po to właśnie jest piłka nożna między innymi by ekscytować kibiców.
7
@marcin62 Za to nie możesz zabrać Mbappe tego, że ma mistzostwo świata, o czym CR lub Messi możliwe, że będą mogli tylko marzyć.
0
@marcin62 ten Batman póki co tylko na HBO MAX? Wiadomo kiedy pojawi się na stacji HBO w TV?
4
Co to za posrana reklama tor Służewiec, której nawet nie są się zamknąć. Jak nie to to reklamy z mini krzyżykami. Tragedia.