0

Pokazują na jakimś kanale PNA?

0

@WaFenPrG Disney+ są plotki, że pojawi się w lato.

10

@Rekin_bialy Alba, Balde, Lenglet, Dest, Alves, Gavi, Abde, Dembele. Ja tutaj 8 naliczyłem xd

0

@Ghotti Nowy rok, nowe złomowanie.

0

@ProMILs Albo dopiero teraz zaczynaja nagłaśniać takie sytuacje by wywołać polemikę. Nie wiemy jak jest naprawdę.

0

Wie ktoś kiedy w ogóle Torres wróci do gry po kontuzji?

0

@puyol_presidend5 jak ma ci to człowieku jaśniej wytłumaczyć? Jak oglądałeś film to powinieneś wiedzieć.

2

@MichalZZZ jednak uważam, że w pewnym sensie prawdziwa satyra jak obecny świat mógłby reagować na takie wydarzenia oraz ukazana chciwość do pieniądza. Ale jest trochę irytujący.

0

@pedrixxx jako wielki fan Spidermana mogę nie być obiektywny, ale dla mnie był genialny.

2

@MarioVeB! Jest prawdziwe i będzie tylko postępować

2

@Criss18Barca jakby to był chociażby jakiś Sergi Roberto to bym zrozumiał, ale nie Aguero który zagrał w tym klubie kilka meczy xd

0

@Cadafaz dlatego usunąłem tik toka, instagrama i youtube do soboty ;)

0

Po tym jak przyszedł na pożegnanie Messiego było widać, że rozumem nie grzeszy.

2

@SelloutCrowd Gonna cry?

1

@maciar Zrobił wystarczająco. Wywalczył karnego i zamienił go na gola. Tyle wystarczy by powiedzieć, że to było bardzo dobre wejście.

0

@NicoGonzalez chyba twój

16

@Sapos93 czemu ma zakazywać instagrama XD

0

@tomek256 idzie przywyknąć

0

@kiper09 Neymar, Messi i Mbappe to mało?

0

@l0Messini Kto się cofa w myśleniu ten się cofa. Na pewno nie Ci, którzy doskonałą te technologie i się o nich uczą.

0

Jeśli będziemy grać jak La Roja to nie widzę przeszkód, ale oni mają porządne skrzydła. U nas mało skrzydłowych i ciągle się sypią.

15

@DLFCB Powiedział pod kątem techniki. Może nie jest tak dobry jak Messi, ale jest bardzo wybitny.

0

@Worny wygraliśmy tyle samo, Superouchar Hiszpanii dla Realu Puchar Króla dla nas.

1

@PatrychoO La Rambla to stan umysłu xD

1

Nie wiem gdzie wy widzicie tu Desta na prawej obronie

0

@Bogan myślę, że 02 można dać

0

@Survier to czego się domyślasz?

1

@macio_944 Polacy już na zawsze będą mieć ból dupy za odwołaną galę sprzed roku. Też uważam, że słuszne pretensje i Lewandowski mógłby dostać w tym roku za poprzedni rok by się wybielić. Oczywiście mówię, że Lewy by dostał Ballondor 2020 ale nadal Messi wygrywa 2021.

0

@Bykunn Chyba tylko ślepy by postawił na Manchester United.

2

@Joe_Pesci Pedri to nie ŚPD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?