Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pokazują na jakimś kanale PNA?
0
@WaFenPrG Disney+ są plotki, że pojawi się w lato.
10
@Rekin_bialy Alba, Balde, Lenglet, Dest, Alves, Gavi, Abde, Dembele. Ja tutaj 8 naliczyłem xd
0
@Ghotti Nowy rok, nowe złomowanie.
0
@ProMILs Albo dopiero teraz zaczynaja nagłaśniać takie sytuacje by wywołać polemikę. Nie wiemy jak jest naprawdę.
0
Wie ktoś kiedy w ogóle Torres wróci do gry po kontuzji?
0
@puyol_presidend5 jak ma ci to człowieku jaśniej wytłumaczyć? Jak oglądałeś film to powinieneś wiedzieć.
2
@MichalZZZ jednak uważam, że w pewnym sensie prawdziwa satyra jak obecny świat mógłby reagować na takie wydarzenia oraz ukazana chciwość do pieniądza. Ale jest trochę irytujący.
0
@pedrixxx jako wielki fan Spidermana mogę nie być obiektywny, ale dla mnie był genialny.
2
@MarioVeB! Jest prawdziwe i będzie tylko postępować
2
@Criss18Barca jakby to był chociażby jakiś Sergi Roberto to bym zrozumiał, ale nie Aguero który zagrał w tym klubie kilka meczy xd
0
@Cadafaz dlatego usunąłem tik toka, instagrama i youtube do soboty ;)
0
Po tym jak przyszedł na pożegnanie Messiego było widać, że rozumem nie grzeszy.
2
@SelloutCrowd Gonna cry?
1
@maciar Zrobił wystarczająco. Wywalczył karnego i zamienił go na gola. Tyle wystarczy by powiedzieć, że to było bardzo dobre wejście.
0
@NicoGonzalez chyba twój
16
@Sapos93 czemu ma zakazywać instagrama XD
0
@tomek256 idzie przywyknąć
0
@kiper09 Neymar, Messi i Mbappe to mało?
0
@l0Messini Kto się cofa w myśleniu ten się cofa. Na pewno nie Ci, którzy doskonałą te technologie i się o nich uczą.
0
Jeśli będziemy grać jak La Roja to nie widzę przeszkód, ale oni mają porządne skrzydła. U nas mało skrzydłowych i ciągle się sypią.
15
@DLFCB Powiedział pod kątem techniki. Może nie jest tak dobry jak Messi, ale jest bardzo wybitny.
0
@Worny wygraliśmy tyle samo, Superouchar Hiszpanii dla Realu Puchar Króla dla nas.
1
@PatrychoO La Rambla to stan umysłu xD
1
Nie wiem gdzie wy widzicie tu Desta na prawej obronie
0
@Bogan myślę, że 02 można dać
0
@Survier to czego się domyślasz?
1
@macio_944 Polacy już na zawsze będą mieć ból dupy za odwołaną galę sprzed roku. Też uważam, że słuszne pretensje i Lewandowski mógłby dostać w tym roku za poprzedni rok by się wybielić. Oczywiście mówię, że Lewy by dostał Ballondor 2020 ale nadal Messi wygrywa 2021.
0
@Bykunn Chyba tylko ślepy by postawił na Manchester United.
2
@Joe_Pesci Pedri to nie ŚPD