0

@Survier Przejdź na zaoczne.

1

@Bykunn No ja jestem team iPhone i już tam dla mnie 6.1 to max

0

@konrad1661 kurde telefon 6.5 cali, da się tego używać?

0

@Muszynianka Przecież on tam same ogólniki gada.

6

@zenoowity Ja uważam, że słuchanie Ćwiąkały to stracony czas w życiu. Takie wnioski jakie on wyciąga to wyciągnie zwykły zainteresowany kibic.

2

@bixmix Grafika dzieci neo. Zarówno Barca jak i Juve i tak będą wysoko na koniec sezonu, więc takie pitolenie.

1

@KrwawiaceoczyVEB Premier League to zaraz będzie jedna wielka Superliga.

0

@Katalonbar Co ma pogoda w Polsce do grania mundialu w Katarze? Zawsze jakiś powód się znajdzie by ponarzekać.

5

@patrykzmc2000 Z drugiej strony niefajne zachowanie wobec Realu Madryt, bo PSG mogło go sprzedać już w tym oknie transferowym.

0

@Bobo25 Niby tak, ale jako kibic Barcelony czuje się dumę, że nasi na arenie międzynarodowej się pokazują.

4

Co miał Messi tutaj do szacowania? Chciał zostać i do końca był o tym przekonany. PSG było konkretne jako pewnie jedyna opcja więc tam poszedł bo grać gdzieś musiał.

0

@Encore Gdzie będą transmisje?

1

@Commandement Barcelona B? Xavi na pewno by chciał prowadzić jakiś klub z 3 ligi hiszpańskiej.

0

@damian16161212 Widzę to tak my wygrywamy 2x z Dynamem, 1x z Benficą i mamy 9 pkt. Benfica z kolei wygrywa z Dynamem, z nami przegrywa, z Bayernem remis i porażka. Skończą z 8 punktami. Mamy wtedy 2 miejsce.

0

Z drugiej strony jak narzekamy, że Roberto w 1 składzie to on wtedy strzela bramkę. Kto wie?

0

@LucaMancini 1. Messi 2. Lewy 3. Kante

0

@Comfortable_ Totalnie nijaka

0

@Gomess Byle nie skompromitować się w Lidze Mistrzów, bo nie przeżyję Ligi Europy.

10

@Kgorecki2500 Pierwsze pół roku w Barcelonie to Coutinho tak grał, że można było się podniecać.

11

Pamiętam te super asysty Messiego przy tych golach. Brakuje go mocno.

0

@koksik2700 Szpakowski tak swojego pupila pocisnął xD

1

@HighestInTheRoom To dopiero jest shit

0

xD no nieśmieszny żart, ale tylko plota

0

@Huck Hansi Flick rozumiem, że też był WF'istą, że Coutinho i u niego grzał ławę?

1

@Pawel13sz A co ma Lewy wygrać z potężną Polską?

0

@PatrychoO mecz z Realem Sociedad w 1 kolejce.

0

@4drian0 Co ma zrobić, kogo ma zatrudnić? Pewnie szuka już kogoś, ale nie ma nikogo na rynku kto by w to wszedł.

0

Padaka, jak Laporta mówił, że trener jest rozliczany z wyników i stylu, to po tym meczu jest już jasne, że Koeman leci.

0

@Rewolucja123 Wywalczył karnego i go wykorzystał, żadna filozofia.

0

@Pawel13sz jaki Ronald jak to Nestor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?