Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Przejdź na zaoczne.
1
@Bykunn No ja jestem team iPhone i już tam dla mnie 6.1 to max
0
@konrad1661 kurde telefon 6.5 cali, da się tego używać?
0
@Muszynianka Przecież on tam same ogólniki gada.
6
@zenoowity Ja uważam, że słuchanie Ćwiąkały to stracony czas w życiu. Takie wnioski jakie on wyciąga to wyciągnie zwykły zainteresowany kibic.
2
@bixmix Grafika dzieci neo. Zarówno Barca jak i Juve i tak będą wysoko na koniec sezonu, więc takie pitolenie.
1
@KrwawiaceoczyVEB Premier League to zaraz będzie jedna wielka Superliga.
0
@Katalonbar Co ma pogoda w Polsce do grania mundialu w Katarze? Zawsze jakiś powód się znajdzie by ponarzekać.
5
@patrykzmc2000 Z drugiej strony niefajne zachowanie wobec Realu Madryt, bo PSG mogło go sprzedać już w tym oknie transferowym.
0
@Bobo25 Niby tak, ale jako kibic Barcelony czuje się dumę, że nasi na arenie międzynarodowej się pokazują.
4
Co miał Messi tutaj do szacowania? Chciał zostać i do końca był o tym przekonany. PSG było konkretne jako pewnie jedyna opcja więc tam poszedł bo grać gdzieś musiał.
0
@Encore Gdzie będą transmisje?
1
@Commandement Barcelona B? Xavi na pewno by chciał prowadzić jakiś klub z 3 ligi hiszpańskiej.
0
@damian16161212 Widzę to tak my wygrywamy 2x z Dynamem, 1x z Benficą i mamy 9 pkt. Benfica z kolei wygrywa z Dynamem, z nami przegrywa, z Bayernem remis i porażka. Skończą z 8 punktami. Mamy wtedy 2 miejsce.
0
Z drugiej strony jak narzekamy, że Roberto w 1 składzie to on wtedy strzela bramkę. Kto wie?
0
@LucaMancini 1. Messi 2. Lewy 3. Kante
0
@Comfortable_ Totalnie nijaka
0
@Gomess Byle nie skompromitować się w Lidze Mistrzów, bo nie przeżyję Ligi Europy.
10
@Kgorecki2500 Pierwsze pół roku w Barcelonie to Coutinho tak grał, że można było się podniecać.
11
Pamiętam te super asysty Messiego przy tych golach. Brakuje go mocno.
0
@koksik2700 Szpakowski tak swojego pupila pocisnął xD
1
@HighestInTheRoom To dopiero jest shit
0
xD no nieśmieszny żart, ale tylko plota
0
@Huck Hansi Flick rozumiem, że też był WF'istą, że Coutinho i u niego grzał ławę?
1
@Pawel13sz A co ma Lewy wygrać z potężną Polską?
0
@PatrychoO mecz z Realem Sociedad w 1 kolejce.
0
@4drian0 Co ma zrobić, kogo ma zatrudnić? Pewnie szuka już kogoś, ale nie ma nikogo na rynku kto by w to wszedł.
0
Padaka, jak Laporta mówił, że trener jest rozliczany z wyników i stylu, to po tym meczu jest już jasne, że Koeman leci.
0
@Rewolucja123 Wywalczył karnego i go wykorzystał, żadna filozofia.
0
@Pawel13sz jaki Ronald jak to Nestor.