Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek - Jóźwiak, Krychowiak, Klich, Zieliński, Płacheta - Świderski, Lewandowski.
0
W takim momencie człowiek żałuje, że mecz Hiszpanów i Polaków jest w tym samym czasie. Chętnie bym Hiszpanię zobaczył, która też gra o wszystko.
2
@Objectivo z Realu Casemiro, Ramos i Carvajal.
0
@Barca1922 W jakim wieku jest De Ligt a w jakim Wijnaldum? Wijnaldumowi bliżej końca kariery więc to jasne, że wybierze wysoki kontrakt.
0
Jeśli Dania dziś wygra i Belgia wygra z Finlandią to Dania wychodzi z 2 miejsca?
1
@Barca1922 Nie wiem dlaczego miałby płakać zarabiając 2 razy więcej niż dostałby u nas. A nóż Ligę Mistrzów wygra i będzie płakał ale ze szczęścia. Wijnaldum nic nie był nigdy winien kibicom Barcelony.
1
@arasz1819 Hiszpania za to wygrała 6-0 z Niemcami a teraz drży o wyjście z grupy. Mogliby sie od Włochów uczyć.
2
@Uukasz_93 heheheh podoba mi się to, może wejdzie mi 5-0 dla Hiszpanów w gierce ze znajomymi.
0
@svensonFCB Powiedz mu to w twarz a nie będąc anonimem w sieci chojraku.
1
@koksik2700 Sariusa nigdy nie słuchałem i nie słucham, znam kilka utworów, ale byłem raz na koncercie gdzie wśród wielu raperów był też i on. Z pewnością potrafi nawiązać głęboką relację z fanami.
1
@Barcakolcz Messi jest niepodrabialny. Oglądając z nim mecz spodziewasz się, że poziom będzie trzymany. Z Krystyną tak nie jest.
1
@Yosemite Tymczasem Lewy ma zawrotne 2 gole na wielkich imprezach. Patrick Schick strzelił więcej w 2 mecze…
9
Ja powiem tak, jeśli Polska ma jutro przegrać i odpaść to niech już to będzie ze stylem i np takie 5-0 wyłapać. Przynajmniej ciekawie by było.
4
Takie śmiechy z Busiego a w tym sezonie był u nas jednym z najlepszych graczy. Takiej Piły jak on De Jong nie będzie umiał nigdy rzucić.
6
Te testy to jedna wielka ściema, że zawodnik całkowicie zdrowy ma chorobę bezobjawową…
0
@IbrahimAfellay Ja tylko przypomnę gola z Sevillą w PK, już to wyklucza go z bycia najgorszym w sezonie.
0
Myślicie, że Anglia wygra ze Szkocją?
0
@kaamil1910 No ja się zgadzam z Kowalem z ostatniego hejt parku.
0
Kiedy przeważnie terminarz na sezon się pojawia?
1
@Rust_Cohle Myślę, że jeśli piją to bardzo rzadko, a przynajmniej profesjonaliści.
1
@FCB24 No tylko my nadal jesteśmy kałem. Wystarczy zaangażowanie i nie odpuszczanie, ale my nie potrafimy.
0
Siiimmmmmmmmmmmmm
3
Ja najbardziej obwiniam za to Bońka. Zatrudnił Brzęczka, który swój cel wykonał jakim był awans na Euro, ogórków Polska pokonywała. Jednak hejt wśród kibiców był tak duży, że nagle kilka miesięcy przed Euro Boniek zmiękł jak pipka i pomyślał, że w sumie to nie podoba mu się jak Polska gra. Przychodzi Sousa i odwraca wszystko co robił Brzęczek myśląc, że na kilku zgrupowaniach nauczy nas grać w piłkę, przechodzi na 3 obrońców i mydli wszystkim oczy pięknymi przemowami. Prawda jest taka, że kadrę mamy słabiutką. Wypalony Glik ze spadkowicza Serie A, przeciętni Rybus i Bereszyński. Zwykły obrońca z PL Bednarek. Krychowiak w klubie gra Ok ale w kadrze jest po%##any, a skrzydłowego to my ani jednego nie mamy na wysokim europejskim poziomie, ani jednego. Z czym do ludzi?
0
@Pressinho Ale co jest nie tak z taką decyzją?
0
@Sergio_Devils Nie masz pojęcia czy kłamie. Pewnie wolał kasę szejków, która była 2 razy większa więc to normalne, jednak projekt sportowy w PSG też może być lepszy. Ostatecznie to oni nas ograli w Lidze Mistrzów i odprawili z kwitkiem Bayern.
0
@Sergio_Devils Wybrał lepszy projekt sportowy i finansowy. Wielu by wybrało jak on.
0
@Gappeq Jednak chętnie oddałbym Realowi dublet w Hiszpanii za Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie. Już za rok minie 7 lat od triumfu.
0
@mrboom Plac Jana Pawła
0
Halo Wrocław, znacie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można w poniedziałek mecz Polaków obejrzeć?
0
@Gappeq Nie mów, że nie wolałbyś Ligi Mistrzów. Myślę, że taki Messi też by zamienił kilka mistrzostw na jedną Ligę Mistrzów.