Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.
0
@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv
0
Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?
0
Nie ma co się łudzić, że z PSG nam wyjdzie. Lenglet musiałby zagrać na swoim wysokim poziomie, a Umtiti i Mingueza ktokolwiek z nich zagra zrobi wylew.
0
@Ying 2013-14 grał w Realu Sociedad
24
Niesamowita duma dziś po przebudzeniu, czytanie tych wszystkich pozytywnych komentarzy. Bardzo się tęskniło za takimi momentami w Barcelonie.
1
@Elosek Co to w ogóle za głupie pytanie? Dlaczego miałbym nie skorzystać?
0
@MarioVeB! Plastik bo co? Bo lubi się malować?
0
@kamilop Ja się będę cieszył jak Ansu będzie na poziomie takiego Eto’o czy Mane.
1
@michal26 Bez przesady z tą kompromitacją, nie zapominaj, że pierwszy sezon Valverde w Barcelonie to był dublet, gdzie w lidze dopiero w ostatniej kolejce przegraliśmy gdy już było pozamiatane. Drugi sezon znów wygrana w La Liga a w LM półfinał i wylew w rewanżu. Jednak te trofea były. Dominacja na krajowym podwórku.
0
@Gregsky10 No na pewno wygramy Ligę Mistrzów z Busquetsem w pierwszym składzie i obsranym Albą.
0
@Theodore_Bagwell Blueface baby
0
Barcę można obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport czy trzeba pobrać jakąś aplikację?
1
To by było piękne jakby wrócił do formy z MŚ 2018
0
@janman8888 https://www.footballia.net/matches/spain-italy-00fd2b3c-0afa-4500-8f18-f80ecc6ac8a0 proszę bardzo
1
@BarcaInfo Trochę dziecinada, jakbym był kierowcą bym się wkurzył, że jakieś typy mnie blokują i kto wie czy chcą coś mi zrobić?
2
@FC1899Barca Dobrze wiemy, że obecnie jest to Messi zamiast Braithweita
0
@pt9 Ludwiczek, nie pier**l
0
@kubafcb102 Jakimiś urojeniami żyjesz? Aguero jako zmiennik z gigantyczną pensją xddd. Tutaj wielu ludzi sobie nie zdaje sprawy, że naprawdę jesteśmy w dupie finansowo.
0
@SiSenior I co w związku z tym?
0
Czy tylko dla mnie Moriba wygląda jak ten gość? https://www.famousbirthdays.com/faces/the-real-wings-image.jpg
0
@Chaoss Jak możesz dorzucić do 3k to kupuj iPhone 12
1
@DaPi Nic takiego nie widzę
2
Uważam, że Barca w tym okienku nikogo nie powinna sprowadzać, biorąc oczywiście pod uwagę to, że Depay nie odchodzi z Lyonu przez następne pół roku a Garcia byłby za darmo w lipcu. Finanse są w opłakanym stanie a wkrótce i tak do gry wróci Pique, nadal jest nadzieja, że Umtiti będzie grał poprawnie.
2
Siemano, ma ktoś streama ENG lub Polish? Z góry wielkie dzięki
11
@Yoshi94 Myślę, że to zdecydowanie za szybko by porównywać Araujo z De Ligtem. De Ligt gra któryś z rzędu sezon na wysokim poziomie w poważnej piłce. Araujo dopiero pierwszy.
0
@tmQbassive Barca w Gdańsku, dobrze tak powspominać.
13
Cristiano ja Cię kocham, do Ciebie szlocham
3
@Dembouz1899 No bo Lewy wygra dlatego pokazują.
0
@LuisSalvano XD