0

@BarcaSupporter Pique może i ma charakter ale też kupę gra w tych największych blamażach, powinien odejść.

0

@Tomo_95 Gorąco proszę również na priv

0

Nie ma jakiejś sprawdzonej strony na necie gdzie wykupie sobie abonament i będę mógł dziś bez stresu o zacinający się stream obejrzeć mecz?

0

Nie ma co się łudzić, że z PSG nam wyjdzie. Lenglet musiałby zagrać na swoim wysokim poziomie, a Umtiti i Mingueza ktokolwiek z nich zagra zrobi wylew.

0

@Ying 2013-14 grał w Realu Sociedad

24

Niesamowita duma dziś po przebudzeniu, czytanie tych wszystkich pozytywnych komentarzy. Bardzo się tęskniło za takimi momentami w Barcelonie.

1

@Elosek Co to w ogóle za głupie pytanie? Dlaczego miałbym nie skorzystać?

0

@MarioVeB! Plastik bo co? Bo lubi się malować?

0

@kamilop Ja się będę cieszył jak Ansu będzie na poziomie takiego Eto’o czy Mane.

1

@michal26 Bez przesady z tą kompromitacją, nie zapominaj, że pierwszy sezon Valverde w Barcelonie to był dublet, gdzie w lidze dopiero w ostatniej kolejce przegraliśmy gdy już było pozamiatane. Drugi sezon znów wygrana w La Liga a w LM półfinał i wylew w rewanżu. Jednak te trofea były. Dominacja na krajowym podwórku.

0

@Gregsky10 No na pewno wygramy Ligę Mistrzów z Busquetsem w pierwszym składzie i obsranym Albą.

0

@Theodore_Bagwell Blueface baby

0

Barcę można obejrzeć na stronie internetowej TVP Sport czy trzeba pobrać jakąś aplikację?

1

To by było piękne jakby wrócił do formy z MŚ 2018

1

@BarcaInfo Trochę dziecinada, jakbym był kierowcą bym się wkurzył, że jakieś typy mnie blokują i kto wie czy chcą coś mi zrobić?

2

@FC1899Barca Dobrze wiemy, że obecnie jest to Messi zamiast Braithweita

0

@pt9 Ludwiczek, nie pier**l

0

@kubafcb102 Jakimiś urojeniami żyjesz? Aguero jako zmiennik z gigantyczną pensją xddd. Tutaj wielu ludzi sobie nie zdaje sprawy, że naprawdę jesteśmy w dupie finansowo.

0

@SiSenior I co w związku z tym?

0

Czy tylko dla mnie Moriba wygląda jak ten gość? https://www.famousbirthdays.com/faces/the-real-wings-image.jpg

0

@Chaoss Jak możesz dorzucić do 3k to kupuj iPhone 12

1

@DaPi Nic takiego nie widzę

2

Uważam, że Barca w tym okienku nikogo nie powinna sprowadzać, biorąc oczywiście pod uwagę to, że Depay nie odchodzi z Lyonu przez następne pół roku a Garcia byłby za darmo w lipcu. Finanse są w opłakanym stanie a wkrótce i tak do gry wróci Pique, nadal jest nadzieja, że Umtiti będzie grał poprawnie.

2

Siemano, ma ktoś streama ENG lub Polish? Z góry wielkie dzięki

11

@Yoshi94 Myślę, że to zdecydowanie za szybko by porównywać Araujo z De Ligtem. De Ligt gra któryś z rzędu sezon na wysokim poziomie w poważnej piłce. Araujo dopiero pierwszy.

0

@tmQbassive Barca w Gdańsku, dobrze tak powspominać.

13

Cristiano ja Cię kocham, do Ciebie szlocham

3

@Dembouz1899 No bo Lewy wygra dlatego pokazują.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?