Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cat_r37 nie mówię, że to źle, prawdę mówiąc to dobra strategia
2
@Sznejk Trzeba być często populistą by dostać to czego się chce.
0
@Szklaner no ja znam ten numer, tylko piszę co jest napisane na wezwaniu, że nie płacić na numer konta Opola.
0
@Bagsik88 Nie, tam się nie wpłaca, bo tak miałem w piśmie napisane wyraźnie by tam nie wpłacać.
0
@Bagsik88 Jest taka opcja, ale wtedy przelew idzie na Opole, a nie mogę tam wysłać pieniędzy.
0
@Kubox To wiem, że do inspekcji, ale skąd wziąć indywidualny numer na jaki mam wysłać pieniądze.
2
@G9 Nie ma numeru konta, trzeba wygenerować indywidualnie, a gdzie to ja nie wiem. Jutro będę dzwonił.
3
@G9 No właśnie sytuacja się od 2020 roku zmieniła, niech żyje biurokracja. Teraz numeru nie dostaje się pocztą i nie wysyła na Opole, tak mam zresztą podkreślone by nie wysyłać na Opole i teraz główkuję co zrobić.
0
Siemano, wie ktoś jak opłacić mandat za przekroczenie prędkości? Chodzi mi o inywidualny numer konta na, który mam zrobić przelew, gdzie go wygenerować? Był ktoś w takiej sytuacji?
1
@Homeopata8989 1/8 LM to nic wybitnego.
0
Co myślicie o telefonach zamawianych z Chin?
0
@dominik127pl Tylko kiedy ten Suarez w formie będzie?
0
@Messibestplayerintheworld Bez przesady, wystarczy zobaczyć akcję z Atletico Madryt o ile się nie mylę w poprzednim sezonie.
0
Pytanie do tych, którzy oglądali Narcos. Czy Narcos:Mexico trzyma poziom? Czy warto do tego się w ogóle zabierać?
0
@Kapitan_SW Trzeba żyć tak i starać się by nasze życie nie było jak te Miauczyńskiego.
3
@Jackazz kup od Xbox one z adapterem do PC. W Media Expert taki jest.
2
@mrboom no ostatnie 5 minut zasnąłem i mnie obudziły reklamy.
3
Gra Barcelony skutecznie usypia. Brawo.
0
@Baaarca95 Myślę, że teraz z powodu koronawirusa wątpię by coś przyjęli od Ciebie
1
Co to za durna zmiana
0
@Messinio82 Suarez wiadomo
0
Fajnie, ale Ci komentatorzy to tragedia.
0
@LuisSalvano poczekam na nowe, bo będą ładne.
0
@ronni37 nie pasują, ja zasypiam gdzieś w 60 minucie
3
@sebasek99 o co chodzi?
0
Dobry ten Kubo.
0
@barteq tak właśnie myślałem
0
Czemu zawsze jak tu jest podawany skład to pisze składy, a jest tylko skład Barcelony?
0
@MichVeB Brazylia zawsze będzie mieć napastników, jest jeszcze Jesus i Neres. Neymar i Firmino jeszcze trochę pograją.
1
@Ratamahatta Co ma do rzeczy to co się działo 13 lat temu?? Po co taki shit piszesz?