0

@cat_r37 nie mówię, że to źle, prawdę mówiąc to dobra strategia

2

@Sznejk Trzeba być często populistą by dostać to czego się chce.

0

@Szklaner no ja znam ten numer, tylko piszę co jest napisane na wezwaniu, że nie płacić na numer konta Opola.

0

@Bagsik88 Nie, tam się nie wpłaca, bo tak miałem w piśmie napisane wyraźnie by tam nie wpłacać.

0

@Bagsik88 Jest taka opcja, ale wtedy przelew idzie na Opole, a nie mogę tam wysłać pieniędzy.

0

@Kubox To wiem, że do inspekcji, ale skąd wziąć indywidualny numer na jaki mam wysłać pieniądze.

2

@G9 Nie ma numeru konta, trzeba wygenerować indywidualnie, a gdzie to ja nie wiem. Jutro będę dzwonił.

3

@G9 No właśnie sytuacja się od 2020 roku zmieniła, niech żyje biurokracja. Teraz numeru nie dostaje się pocztą i nie wysyła na Opole, tak mam zresztą podkreślone by nie wysyłać na Opole i teraz główkuję co zrobić.

0

Siemano, wie ktoś jak opłacić mandat za przekroczenie prędkości? Chodzi mi o inywidualny numer konta na, który mam zrobić przelew, gdzie go wygenerować? Był ktoś w takiej sytuacji?

1

@Homeopata8989 1/8 LM to nic wybitnego.

0

Co myślicie o telefonach zamawianych z Chin?

0

@dominik127pl Tylko kiedy ten Suarez w formie będzie?

0

@Messibestplayerintheworld Bez przesady, wystarczy zobaczyć akcję z Atletico Madryt o ile się nie mylę w poprzednim sezonie.

0

Pytanie do tych, którzy oglądali Narcos. Czy Narcos:Mexico trzyma poziom? Czy warto do tego się w ogóle zabierać?

0

@Kapitan_SW Trzeba żyć tak i starać się by nasze życie nie było jak te Miauczyńskiego.

3

@Jackazz kup od Xbox one z adapterem do PC. W Media Expert taki jest.

2

@mrboom no ostatnie 5 minut zasnąłem i mnie obudziły reklamy.

3

Gra Barcelony skutecznie usypia. Brawo.

0

@Baaarca95 Myślę, że teraz z powodu koronawirusa wątpię by coś przyjęli od Ciebie

1

Co to za durna zmiana

0

@Messinio82 Suarez wiadomo

0

Fajnie, ale Ci komentatorzy to tragedia.

0

@LuisSalvano poczekam na nowe, bo będą ładne.

0

@ronni37 nie pasują, ja zasypiam gdzieś w 60 minucie

3

@sebasek99 o co chodzi?

0

Dobry ten Kubo.

0

@barteq tak właśnie myślałem

0

Czemu zawsze jak tu jest podawany skład to pisze składy, a jest tylko skład Barcelony?

0

@MichVeB Brazylia zawsze będzie mieć napastników, jest jeszcze Jesus i Neres. Neymar i Firmino jeszcze trochę pograją.

1

@Ratamahatta Co ma do rzeczy to co się działo 13 lat temu?? Po co taki shit piszesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?