Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matan_Zajcev jednak zbyt drastyczne
0
@Maciasek W sumie to już wybrałem temat - Socjopaci, teraz chciałbym znaleźć jakieś ciekawe przykłady takich oto ludzi, nawet z filmów czy książek.
0
Wiem, że nietypowa pora, ale czy ktoś z was zna jakiś ciekawy temat, o którym mógłbym mówić przez 10 minut, żeby w 10 minut przekazać całą historię. Jak np. historia jakiegoś morderstwa lub ciekawy okres z życia pewnej osoby.
0
@kel a jak tam te nowe Star Warsy ? Tylko bez spoilerów
0
Ćwiąkała czy Święcicki ?
0
Wie ktoś może jaki podział komentatorów na stacje ?
0
Od 16.30 już studio w eleven ?
0
@Hiacynk rewanż z Juve to po prostu była doskonała defensywa Juventusu.
0
@IAmBackCules ?
18
@socha PSG też miało zmieść Real 2 sezony temu i się przejechali. Poza tym Real teraz gra naprawdę dobrze.
0
@Lares zabić ich trzeba
1
@jeyx77x daj go sobie do składu z free agents
0
Tak w ogóle nie oglądałem wczoraj meczu Barcy, jak zagrał Rakitic i Busi ?
4
Ma ktoś polski skrót meczu Barcelony ?
0
@AmigoBlancos Chyba BVB, grało tam wtedy 3 Polaków i ten Lewy co w pojedynkę zgniótł Real Madryt.
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego niech dostanie sidzej, w ogóle się nie produkuje.
0
@Rewolucja123 jak tego jeszcze nie ma w kinach
0
@BarcaInfo Riyad Mahrez, w czym niby był lepszy od Sterlinga.
0
@Avada Kedavra stanie się to samo co rok temu gdy wygrał Modric a Messi był 5.
0
@Encore rację ma gościu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@fcbheroes ja mam od prawie półtora roku i jest świetny. Dodam, że kupiłem go wtedy używanego, a nadal trzyma się wyśmienicie.
1
poleci ktoś jakiś dobry film w stylu American Psycho ?
0
@Avada Kedavra mogą dać CR7 obok Messiego i kogoś, wcale by mnie to nie zdziwiło.
0
@bady48 Standardowy tryb eko, jak zawsze.
0
@kamyk_23 myślę, że jednak Alene zobaczymy.
0
Valencia ja nie wiem jak wy tego nie wygraliście
0
@Hushovt zrehabilitował*
0
I jak Irlandczyk się wam podoba ?