Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Puig sobie pogra i się może w końcu hejterzy odczepią od Ernesto.
0
@sokot przecież to od razu widać, że Messi ma silne nogi.
0
@masq a dla mnie to tandeta
0
Pewnie, że mu nie przeszkadza bo ich nie powinno w ogóle być w Superpucharze.
1
@IronSanHybrid pojebało ich i tyle.
3
Debilny turniej, ale co my możemy na to poradzić ? Chyba tylko meczu nie obejrzeć by pokazać im, że to jest zbędne.
4
@BarcaInfo Valverde ma przeszłość w Barcelonie, a jak gramy ?
0
@WisniaKala dobrze się grało, ale kiedy to było.
0
@MarioVeB! Griezmann nie wypali w Barcelonie, gramy 4-3-3 z Messim więc Grizzu jest spalony.
0
@MasterKrzych kiedy black friday tak btw ?
0
Ansu Fati zasłużenie w 1 jedenastce
0
@Keenone w Pesie to nawet ma Real face
5
@Suzu Firpo go wspiera
0
@Fabik87 czepianie się, Grizzu się błąka po boisku bez celu i rzadko kiedy jest na dobrej pozycji by Messi miał mu podać.
0
@Alanooo nie wyjście z grupy w LM to byłby potężny cios dla wszystkich w tym klubie. Głowy by poleciały.
0
Chyba nie dam rady tego oglądać do końca, a wy jak ?
3
Przecież to jest jakaś tragedia
0
może ktoś dać link na priv ?
0
@jedrek7000 może się nie powinno, a może tak właśnie jest bo chcą mu pokazać, że budują kadrę bez niego a on sam się nie ruszy więc trzeba mu pokazać, że jednak się ruszyć musi.
0
@deyna2018 czy warto ? na pewno te wszystkie pozytywne recenzje się wzięły z nikąd
0
@kubix05 pomodlić się nad zmarłymi, modli to się nad żywymi. Zmarli już wiedzą gdzie są.
1
@Danny Gaucho ale Lewy klasowo wygląda
1
@hoeniker Lewandowski sprzedał duszę diabłu
6
@Janiama taka właśnie tu mentalność dzieci
0
Fati trochę słabo w pierwszej połowie, ale liczę, że go Valverde nie zdejmie już po przerwie
2
@SeeleyBooth no tak bo tydzień ma 1 dzień
1
@xArabx Wiedźmin pod względem misji pobocznych jest potężny i nawet jak zrobisz wszystkie pytajniki to zapewne i tak nie zrobisz wszystkich misji pobocznych. Aż szkoda, że czasu nie mam to bym sobie pograł. Najlepsza gra na świecie.
0
@BarcaInfo może być jak Ter Stegen środka pola
0
@jeff182 on po prostu zna swoją wartość
1
Dlaczego żadnych zmian jeszcze nie ma, na co Valverde czeka ? Na kolejnego gola dla Slavii ?