13

Puig sobie pogra i się może w końcu hejterzy odczepią od Ernesto.

0

@sokot przecież to od razu widać, że Messi ma silne nogi.

0

@masq a dla mnie to tandeta

0

Pewnie, że mu nie przeszkadza bo ich nie powinno w ogóle być w Superpucharze.

1

@IronSanHybrid pojebało ich i tyle.

3

Debilny turniej, ale co my możemy na to poradzić ? Chyba tylko meczu nie obejrzeć by pokazać im, że to jest zbędne.

4

@BarcaInfo Valverde ma przeszłość w Barcelonie, a jak gramy ?

0

@WisniaKala dobrze się grało, ale kiedy to było.

0

@MarioVeB! Griezmann nie wypali w Barcelonie, gramy 4-3-3 z Messim więc Grizzu jest spalony.

0

@MasterKrzych kiedy black friday tak btw ?

0

Ansu Fati zasłużenie w 1 jedenastce

0

@Keenone w Pesie to nawet ma Real face

5

@Suzu Firpo go wspiera

0

@Fabik87 czepianie się, Grizzu się błąka po boisku bez celu i rzadko kiedy jest na dobrej pozycji by Messi miał mu podać.

0

@Alanooo nie wyjście z grupy w LM to byłby potężny cios dla wszystkich w tym klubie. Głowy by poleciały.

0

Chyba nie dam rady tego oglądać do końca, a wy jak ?

3

Przecież to jest jakaś tragedia

0

może ktoś dać link na priv ?

0

@jedrek7000 może się nie powinno, a może tak właśnie jest bo chcą mu pokazać, że budują kadrę bez niego a on sam się nie ruszy więc trzeba mu pokazać, że jednak się ruszyć musi.

0

@deyna2018 czy warto ? na pewno te wszystkie pozytywne recenzje się wzięły z nikąd

0

@kubix05 pomodlić się nad zmarłymi, modli to się nad żywymi. Zmarli już wiedzą gdzie są.

1

@Danny Gaucho ale Lewy klasowo wygląda

1

@hoeniker Lewandowski sprzedał duszę diabłu

6

@Janiama taka właśnie tu mentalność dzieci

0

Fati trochę słabo w pierwszej połowie, ale liczę, że go Valverde nie zdejmie już po przerwie

2

@SeeleyBooth no tak bo tydzień ma 1 dzień

1

@xArabx Wiedźmin pod względem misji pobocznych jest potężny i nawet jak zrobisz wszystkie pytajniki to zapewne i tak nie zrobisz wszystkich misji pobocznych. Aż szkoda, że czasu nie mam to bym sobie pograł. Najlepsza gra na świecie.

0

@BarcaInfo może być jak Ter Stegen środka pola

0

@jeff182 on po prostu zna swoją wartość

1

Dlaczego żadnych zmian jeszcze nie ma, na co Valverde czeka ? Na kolejnego gola dla Slavii ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?