0

@kkbarca to może wygrać każdy, ale Suarez może ukąsić

0

@koszol na pewno nie ma to sensu w obecnej sytuacji gdy już się rozpoczął nowy sezon i nie ma ciekawych alternatyw, w lecie też brakowało alternatyw

3

@Kenxu generalnie to na treningach raczej nikt nie gra ostro przeciw sobie, to raczej normalne

0

@Aaron10 PSG bez Neymara, Mbappe i Cavaniego i kogo tu oglądać ?

14

@Aaron10 Serio nie zagrasz w Pesa bo nie ma spolszczenia ?

0

@Skaramuczi bo jedna osoba tak napisała na La Ramblii ?

0

Obstawiam Valdka:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Lenglet-Alba
De Jong-Arthur-Busquets
Fati-Suarez-Griezmann

1

0

@takisobiektos kto go tu chce ? Nie widziałem wielu opinii, myślę, że większość woli Ronalda Koemana

3

@bercik tu raczej chodzi o długoterminowy kontrakt

2

@hoeniker Spytaj Messiego o jakim trofeum marzy najbardziej. Mistrzostwo świata to coś co robisz dla swojego kraju i rodaków.

11

@hoeniker Bez przesady, mundial to mundial i ma swój prestiż

0

@FC1899Barca dokładnie, zaczyna się od zwierząt, a skończy na ludziach

0

@Chwytliwy Dobrze wiemy, że Messiemu nie chodzi o kontuzje, tylko o to, że chce z kimś pograć z przodu

0

@Chwytliwy pewnie, że jest niezadowolony z braku transferu Neymara, bo nie ma z kim grać w ataku. Dembele szkoda gadać, Suarez sam się potyka z piłką, w z Grizzem jeszcze nie miał okazji

2

@KibicBarcy84 nie jesteś fanem Griezmanna okej, ale po co piszesz pierdoły, że tylko dostawia nogę, latami udowadniał, że potrafi strzelać piękne bramki.

2

@KibicBarcy84 no ja nie mogę gościu idziesz w zaparte, z Betisem gra na jeden kontakt na najwyższym poziomie, genialne dogrania, dwa piękne gole, pierwszy gdzie dostał trudną piłkę i strzelił z powietrza, drugi rogal po długim, to nie są bramki gdzie dostawia nogę, ty w jakimś innym świecie żyjesz. Też wolę Neymara, ale o Griezmannie piszesz brednie.

1

@Odesseiron No miał być, ale teraz to się skomplikowała sprawa po tym jak się nie dogadali z Sony

0

@Szicek10 Neymar Junior

1

@KibicBarcy84 odniosłem się do tych bredni gdzie napisałeś, że jak nie dostanie na nogę to strzelić nie potrafi

7

@KibicBarcy84 to są jaja tak ? Mecz z Betisem zaprzecza wszystkiemu co napisałeś

3

@sewciu50 ty jesteś kibicem Realu czy tragicznym pesymistą ?

0

@4drian0 ok spróbuję

0

Pytanie do graczy PES 20 na PC, czy wam też brakuje Bundesligi w patchu na PC ? . Pobrałem z PES Universe

1

@Terabajt ty chyba nie na serio ?

0

Pytanie do graczy PES 20 na PC, czy wam też brakuje Bundesligi w patchu na PC ? Mam wszystko prócz Bundesligi. Pobrałem z PES Universe

0

@VenoM Coutinho cały sezon kopał się po czole, Malcom i tak u Valverde nie grał a Rafinha podatny na kontuzje

0

@goldenboy czemu to musi być wał ?

4

@Odesseiron Brzmi jak Stranger Things

0

@Mesi12 Neymar też nie zagra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?