Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@krzychu1526 a mi się najbardziej podoba Casino Royale.
0
@ViscaBarca123 i by było jak Real z Legią, oczywiście z przymrużeniem oka.
3
Ale frajerstwo, jeszcze wiedząc, że Griezmann miał klauzulę.
1
Arsenal spieprzyl kupon
0
@fcbfan1993 różnica też będzie taka, że Phoenix dostanie za rolę pierwszoplanową, Ledger dostał za drugo.
3
@Szicek10 ja tak nie mam
0
Kijowa pora na oglądanie meczu, to muszę przyznać.
0
@FCB24 a po kij go tu wywołujesz ?
0
@Encore ja skorzystałem na handi
2
Czemu 3 zmiany nie ma. Niech Fati łapie minuty, albo Todibo
0
@Krzychu1899 14 lat ? To w ogóle legalne ?
1
@pomi11 nie pier***l
3
Co ten Messi odwalił
0
@macio_944 przecież to troll
0
@norbi77 w Pesie to mnie denerwuje, że tam praktycznie niemożliwe jest by znaleźć przeciwnika gdy chcę grać Online Cup Challenge, a gram na PC, u ciebie też taka sytuacja ?
1
@codemat ja chętny na turniej, ale w Pesa 20 na PC
2
@Adamski69 będzie opowiadał żarty.
1
@Grzesior667 duży skok w czasie i zamknięcie w Arkham.
0
Ma ktoś streama do meczu Hiszpanii U21 ?
1
@MacieG oglądasz mecze Neymara, nie wydaje mi się by grał pod siebie w Ligue 1
0
@sonny24 The Office
0
@ViscaBarca123 Sancho albo De Ligt jak dla mnie. Felix jednak grał w słabszej lidze i nie grał w Champions League.
0
@fajny_football szkoda Neymara, ale za dużo rzeczy jest przeciwko temu transferowi, kontuzje, wiek, pieniądze, rozwój właśnie Fatiego.
8
Po prostu Fati jest za dobry by grać w U17, dlaczego w takim razie Pedri nie dostał powołania do wyższej kategorii.
1
@messiiiiik założyłbym homonto
0
Malcom chce zostać Rosjaninem
0
@niepoprawniepoprawny hehe, ale przynajmniej mają własny stadion
0
Kim zrobić karierę w Pesie 2020 ? Tylko nie jakieś cieniasy
8
Czy ten gościu uważa, że Rakitic wygryzie Arthura ?
0
@IAmBackCules pokazują gdzieś ?