Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Todibo z telefonem w ręku
0
@MACIEK 22 Ja bym chciał w końcu zobaczyć Todibo, po to został w Barcy by zagrać teraz gdy mamy taki natłok meczów, a szanse musi dostać tym bardziej póki nie ma Umtitiego
1
@jedrek7000 po kiepa ci ten Malcom, Carles Perez jest darmowym wychowankiem i daje tyle samo co Malcom
0
@jakub9611 ja też tak musiałem tylko, że 3 godziny snu, kawka z rana, po 2 godzinach energetyk, zjeść coś i jakoś się dawało radę
0
1,5 godziny ta gala będzie trwać, pewnie jakieś nudy
1
@OsehShalom Po sezonie marzy mi się Koeman, a teraz też chętnie bym zobaczył Setiena, jego Betis grał pięknie a co by mógł zrobić z kadrą Barcelony
0
@Pitera27 też bym tak zagłosował
0
Wiadomo coś czy chillwagon jakieś koncerty planuje w najbliższym czasie ?
1
@Barca_Big_Moment a co on jakiś guru, żeby to chociaż był znawca jak Ćwiąkała
1
@JohnA przecież Griezmann już grał na 9 w tym sezonie, choćby w 1 kolejce
1
@Konradomoreno
2
@matimocny1 20.30 na TVP Sport
0
@Rewolucja123 to ultrasi PSG
0
@MarioVeB! Super dziewczynę to ma De Ligt, ale Frenkiego też ładna
0
@Barcaa12 nie będzie dla mnie to nic dziwnego jak się znajdzie w 11 roku. Może się wybronić
0
@MesQueUnClub96 akurat Garrinchy nigdy nie widziałem
0
@MesQueUnClub96 ja tam na Robbena zagłosowałem, bo Messi i tak by wygrał
5
@MesQueUnClub96 20.30 na TVP Sport
0
@Barcaa12 duża ilość bramek w Serie A, w fazie pucharowej strzelał bramki z Atletico i Ajaxem, do tego wygrał Ligę Narodów. Ronaldo to nadal top
0
@RosjaninBut przewrotna piłka a taki pewny jesteś lidera dla Barcy
0
@FanBarcy22 specjalnie dla niego się obejrzy mecz PL, jest gdzieś rozpiska komentatorów na mecze ?
0
@LloretDeMar co w tym złotego ?
0
@Azi Rakitic nie został powołany bo sam selekcjoner chciał by najpierw sytuacja Rakitica się wyjaśniła
2
@Explode Ronaldo jakoś się broni, ale reszta z Realu to żart
0
@RosjaninBut ale to jest padaka, cała gra to padaka i nie zwalaj tego na brak ataku. Nie ma tu w ogóle koncepcji, jakiegoś pomysłu, tylko chaos i liczenie na indywidualności.
0
Ernesto jak ty mi zaimponiłeś w tym momencie
3
@Konradomoreno 20.30 na TVP Sport
4
czas najwyższy to zmienić
1
@neymarjr_143 ano dobry, i przyjemniej niż Barce się ogląda
0
Ogląda ktoś jeszcze PSG z Lyonem ?