1

Todibo z telefonem w ręku

0

@MACIEK 22 Ja bym chciał w końcu zobaczyć Todibo, po to został w Barcy by zagrać teraz gdy mamy taki natłok meczów, a szanse musi dostać tym bardziej póki nie ma Umtitiego

1

@jedrek7000 po kiepa ci ten Malcom, Carles Perez jest darmowym wychowankiem i daje tyle samo co Malcom

0

@jakub9611 ja też tak musiałem tylko, że 3 godziny snu, kawka z rana, po 2 godzinach energetyk, zjeść coś i jakoś się dawało radę

0

1,5 godziny ta gala będzie trwać, pewnie jakieś nudy

1

@OsehShalom Po sezonie marzy mi się Koeman, a teraz też chętnie bym zobaczył Setiena, jego Betis grał pięknie a co by mógł zrobić z kadrą Barcelony

0

@Pitera27 też bym tak zagłosował

0

Wiadomo coś czy chillwagon jakieś koncerty planuje w najbliższym czasie ?

1

@Barca_Big_Moment a co on jakiś guru, żeby to chociaż był znawca jak Ćwiąkała

1

@JohnA przecież Griezmann już grał na 9 w tym sezonie, choćby w 1 kolejce

1

2

@matimocny1 20.30 na TVP Sport

0

@Rewolucja123 to ultrasi PSG

0

@MarioVeB! Super dziewczynę to ma De Ligt, ale Frenkiego też ładna

0

@Barcaa12 nie będzie dla mnie to nic dziwnego jak się znajdzie w 11 roku. Może się wybronić

0

@MesQueUnClub96 akurat Garrinchy nigdy nie widziałem

0

@MesQueUnClub96 ja tam na Robbena zagłosowałem, bo Messi i tak by wygrał

5

@MesQueUnClub96 20.30 na TVP Sport

0

@Barcaa12 duża ilość bramek w Serie A, w fazie pucharowej strzelał bramki z Atletico i Ajaxem, do tego wygrał Ligę Narodów. Ronaldo to nadal top

0

@RosjaninBut przewrotna piłka a taki pewny jesteś lidera dla Barcy

0

@FanBarcy22 specjalnie dla niego się obejrzy mecz PL, jest gdzieś rozpiska komentatorów na mecze ?

0

@LloretDeMar co w tym złotego ?

0

@Azi Rakitic nie został powołany bo sam selekcjoner chciał by najpierw sytuacja Rakitica się wyjaśniła

2

@Explode Ronaldo jakoś się broni, ale reszta z Realu to żart

0

@RosjaninBut ale to jest padaka, cała gra to padaka i nie zwalaj tego na brak ataku. Nie ma tu w ogóle koncepcji, jakiegoś pomysłu, tylko chaos i liczenie na indywidualności.

0

Ernesto jak ty mi zaimponiłeś w tym momencie

3

@Konradomoreno 20.30 na TVP Sport

4

czas najwyższy to zmienić

1

@neymarjr_143 ano dobry, i przyjemniej niż Barce się ogląda

0

Ogląda ktoś jeszcze PSG z Lyonem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?