Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
A pozew jak był tak jest, nie wycofał go i pokazał jakim kut*sem jest
0
No i Neymar pokazał jakim jest imbecylem
0
@soczeq11 Pewnie, że widziałem i nawet oglądałem jak gra, grał bardzo dobrze, ale nie może być wielki gdy wypada na pół sezonu i to w decydującej jego fazie
2
Niech Neymar rozegra dobry sezon bez kontuzji i pokaże, że nadal jest wielki to wtedy Barca może zaatakować.
1
@Draks[FCB] też miałem.
0
@Barca_Big_Moment Barcelona ma stabilizację dzięki własnej filozofii
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@culedawid Nawiedzony dom na wzgórzu polecam
1
@pero1983 zastąpiono Cillessena świetnym zmiennikiem, kupiono młodego, zdolnego zmiennika Alby, najlepszego pomocnika Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu oraz Griezmanna, to wcale nie jest złe okienko, do tego odeszli niepotrzebni piłkarze
0
@MESSIah16 hahahaha, Barca by była zdolna jak PSG przewalić te 4 gole
13
Piłkarz: Messi
Bramkarz: Alisson
Trener: Klopp
0
@busquets5 znalazłem na stronie Nike produkty FC Barcelony https://www.nike.com/pl/t/kurtka-meska-fc-barcelona-windrunner-mB8tMK/AT4358-620
1
Fati może teraz grać, Dembele jeszcze trochę kontuzję będzie miał.
1
Wie ktoś gdzie można kupić taki ortalion ? https://www.instagram.com/p/BwzwWkegYtN/?igshid=coachdlnj7o2
0
@grizzy10 Dokładnie, tuszowałby braki trenera
0
@wachaFCB gówno tam.
0
@danio1899 Szansę trzeba mu dać bo nikogo innego nie ma na skrzydło, Neymar zbyt drogi do wyciągnięcia w tym okienku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@against_modern_football no to Bułka sobie pogra tyle co w Chelsea
0
@jordus100 Profesjonalne prowadzenie to jest najważniejsze, praca nad swoim ciałem by zapobiegać kontuzjom i zwiększać osiągi. Taka rada ode mnie.
2
Kto wie może pozostanie Neymara na jeden sezon więcej będzie dobry, Barca się dowie w międzyczasie czy faktycznie go potrzebuje(ostatnia szansa Dembele) i dowiemy się czy będzie w końcu w stanie zagrać cały sezon bez kontuzji, a kto wie może za rok Barca go wykupi już za mniejsze pieniądze niż teraz sie mówiło
0
Co z tym Neymarem ?
0
@HansLanda Arthur i De Jong oni muszą grać w 1 składzie
15
bardzo ewidenty karny, pewnie to był jego naturalny odruch i dlatego jest zły, ale to jest ewidentny karny.
0
Komentarz usunięty
1
@AlwaysBlaugrana właśnie, zapomniałem o Roberto
1
Obstawiam co zrobi jutro Ernesto:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Vidal-Busquets-De Jong
Perez-Griezmann-Rafinha
1
@xJLx gameplay za to FIFA ma badziewny, licencje z kolei to nie problem o ile nie grasz na Xboxie, bo patche są łatwe do wgrania.
1
@draxidox gościu od razu widać, że zerżnąłeś avatar od BarcaInfo.
3
@victor Rakitic spokojnie może być zastąpiony i zrobić miejsce młodzieży.