29

A pozew jak był tak jest, nie wycofał go i pokazał jakim kut*sem jest

0

No i Neymar pokazał jakim jest imbecylem

0

@soczeq11 Pewnie, że widziałem i nawet oglądałem jak gra, grał bardzo dobrze, ale nie może być wielki gdy wypada na pół sezonu i to w decydującej jego fazie

2

Niech Neymar rozegra dobry sezon bez kontuzji i pokaże, że nadal jest wielki to wtedy Barca może zaatakować.

1

@Draks[FCB] też miałem.

0

@Barca_Big_Moment Barcelona ma stabilizację dzięki własnej filozofii

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@culedawid Nawiedzony dom na wzgórzu polecam

1

@pero1983 zastąpiono Cillessena świetnym zmiennikiem, kupiono młodego, zdolnego zmiennika Alby, najlepszego pomocnika Ligi Mistrzów poprzedniego sezonu oraz Griezmanna, to wcale nie jest złe okienko, do tego odeszli niepotrzebni piłkarze

0

@MESSIah16 hahahaha, Barca by była zdolna jak PSG przewalić te 4 gole

13

Piłkarz: Messi
Bramkarz: Alisson
Trener: Klopp

0

1

Fati może teraz grać, Dembele jeszcze trochę kontuzję będzie miał.

1

Wie ktoś gdzie można kupić taki ortalion ? https://www.instagram.com/p/BwzwWkegYtN/?igshid=coachdlnj7o2

0

@grizzy10 Dokładnie, tuszowałby braki trenera

0

@wachaFCB gówno tam.

0

@danio1899 Szansę trzeba mu dać bo nikogo innego nie ma na skrzydło, Neymar zbyt drogi do wyciągnięcia w tym okienku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@against_modern_football no to Bułka sobie pogra tyle co w Chelsea

0

@jordus100 Profesjonalne prowadzenie to jest najważniejsze, praca nad swoim ciałem by zapobiegać kontuzjom i zwiększać osiągi. Taka rada ode mnie.

2

Kto wie może pozostanie Neymara na jeden sezon więcej będzie dobry, Barca się dowie w międzyczasie czy faktycznie go potrzebuje(ostatnia szansa Dembele) i dowiemy się czy będzie w końcu w stanie zagrać cały sezon bez kontuzji, a kto wie może za rok Barca go wykupi już za mniejsze pieniądze niż teraz sie mówiło

0

Co z tym Neymarem ?

0

@HansLanda Arthur i De Jong oni muszą grać w 1 składzie

15

bardzo ewidenty karny, pewnie to był jego naturalny odruch i dlatego jest zły, ale to jest ewidentny karny.

0

Komentarz usunięty

1

@AlwaysBlaugrana właśnie, zapomniałem o Roberto

1

Obstawiam co zrobi jutro Ernesto:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Vidal-Busquets-De Jong
Perez-Griezmann-Rafinha

1

@xJLx gameplay za to FIFA ma badziewny, licencje z kolei to nie problem o ile nie grasz na Xboxie, bo patche są łatwe do wgrania.

1

@draxidox gościu od razu widać, że zerżnąłeś avatar od BarcaInfo.

3

@victor Rakitic spokojnie może być zastąpiony i zrobić miejsce młodzieży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?