7

@Sehzade1899 mówisz prawdę i samą prawdę kolego, jednak jeśli Neymar już przyjdzie to oczywiście będzie miał wsparcie kibiców, taką mam nadzieję przynajmniej.

0

@fajny_football a ja obstawiam, że piłkarze nie zawracają sobie głowy wszystkim co piszą w gazetach. Zwłaszcza w Barcelonie.

2

@Commando tak, tylko, że ty mówisz Neymar lepszy na ten moment. Jego ostatnie momenty a raczej 2 lata to kontuzje w kluczowych momentach

1

@SeeleyBooth Rozkwit formy, który może zostać zahamowany przez przyjście Neymara

0

@Commando jak już mówisz o tej chwili, to ostatnie chwile Neymar był wiecznie kontuzjowany więc jak niby miał być lepszy. Na bycie lepszym nie tylko składają się umiejętności, ale jak widać też podatność na kontuzje, wpływ na szatnię i profesjonalizm. Te 3 rzeczy Neymar ma tragiczne

2

@Katalonik97 czemu gadasz jak potłuczony ?

0

@FC1899Barca The Office, właśnie oglądam, świetna komedia.

0

@oZinho nie wiem skąd je masz, ale zazdroszczę, bo nie ma przesłanek by mieć pewność, że będzie zdrowy.

0

@bari_94 identyfikuję się z klubem, tak trudno to zrozumieć ?

0

@grizzy10 Nie, nie lepszy Neymar, którego nie będzie i to za takie pieniądze.

3

Mam złe przeczucie, że zapłacimy wielki hajs, a Neymar będzie połowę sezonu i tak spędzał u lekarza.

0

@Veb1233 Pytanie, po kij Bayernowi Coutinho jak oni potrzebują skrzydłowego, Coutinho mimo iż grał na skrzydle w poprzednim sezonie to jest za słaby na skrzydło, co było widać po wykończeniu, przewidywalności i po prostu był zbyt wolny.

0

@konrad1661 nie to nie przesada

0

@Skaramuczi to bardzo dobra antologia do syna marnotrawnego, Neymara nie było 2 lata w przysłowiowym domu, poszalał, skandale go nie omijały. Teraz po 2 latach wróci z podkulonym ogonem.

1

@Janiama obiektywności to tu nie ma co się doszukiwać, jednak wiadomo, że Pique i Puyol to wspaniali piłkarze.

1

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld Bo na tej stronie większość to pampersy.

0

@PeteR10 wódką xD.

2

@monsterrize nawet w nocy o Neymarze

34

I pomyśleć, że kilka miesięcy po tym wydarzeniu opuściłeś Barcelonę.

0

@BarcaInfo Rakitic to solidny zawodnik, a w rozegraniu lepiej sobie radzi niż Vidal, nie jest tak wolny jak Busquets i nie popełnia baboli. Nie ma co się dziwić, że gra. Nie żebym był jakimś wielkim fanem jego talentu, ale to dobry zawodnik.

1

@hoeniker ale durne sytuacje

0

Ma ktoś link do meczu ?

0

@adamek1910 może i Neymar lepszy, ale jaką masz gwarancję, że teraz będzie zdrowy, cały czas ma problemy z kostką i to nie jest byle błahostka.

0

@damiano996 dajesz sobie rękę uciąć ?

1

@tbas myślę, że trochę na wyrost powiedziałeś. Duża w tym wina Valverde, taki np Setien nie pozwoliłby by Barca grała w ten sposób nawet bez Neymara.

0

@Mathew86 no to już prędzej Guardiola

0

@Suzu a ty serio w to wierzysz, że on cokolwiek im sugerował xD

1

@Kamilos84 Jedynie co go broni to wyniki, które są niezłe, ale oczy często same się zamykają, a nie po to czekam tydzień na mecz by zasypiać.

1

Kolejny komentator, którego nie da się słuchać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?